واشنگتن — دموکرات پیشنهاد یک جارو تعمیرات اساسی از پلیس نظارت و روش دوشنبه بلند پروازانه قوه مقننه در پاسخ به تظاهرات توده محکوم به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

قبل از رونمایی بسته, خانه و حزب دموکرات برگزار شد یک دقیقه سکوت در کنگره به رهایی سالن خواندن نام جورج فلوید و دیگران کشته, پلیس فعل و انفعالات. آنها زانو زد و به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه — در حال حاضر نماد خشونت پلیس و خشونت — طول زمان دادستان ها می گویند فلوید دوخته بود تحت یک افسر پلیس را به زانو قبل از او درگذشت.

“ما نمی توانیم برای حل و فصل چیزی کمتر از تحول ساختاری تغییر” گفت: مجلس نانسی پلوسی نقشه کشی در کشور تاریخچه برده داری.

عدالت در پلیس قانون را محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی حوادث و ممنوعیت پلیس خفه کردن, دارای, در میان دیگر تغییرات با توجه به یک پیش نویس اولیه. این بلند پروازانه ترین تغییر به اجرای قانون توسط کنگره در سال است.

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا رئیس کنگره سیاه حزبی است که منجر به تلاش گفت: آن را به نام “جسورانه” و “تحول است.”

“جهان شاهد تولد یک حرکت جدید در این کشور” باس گفت:.

دهها هزار نفر از تظاهرکنندگان در سراسر کشور شده اند معترض در خیابان ها پس از فلوید کشته شد مارس 25 برای پایان دادن به خشونت های پلیس.

“حرفه ای که در آن شما باید قدرت را به کشتن باید یک حرفه ای که در آن شما باید بسیار آموزش دیده افسران که پاسخگو به” باس گفت:.

بسته مواجه چندین جنبه از اجرای قانون پاسخگویی و شیوه های که آمده اند تحت انتقاد به خصوص به عنوان بیشتر و بیشتر خشونت پلیس دستگیر شده است در تلفن همراه تصویری و به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در سراسر کشور و جهان است.

این قانون پیشنهادی خواهد تجدید نظر فدرال پلیس جنایی سوء اساسنامه به آن را آسان تر به محاکمه افسران که در سوء رفتار “آگاهانه یا با بی پروا بی اعتنایی.”

بسته تغییر خواهد داد “واجد شرایط ایمنی” برای حمایت از پلیس “برای فعال کردن افراد برای بازیابی خسارت هنگامی که مأموران اجرای قانون را نقض حقوق اساسی” آن را می گوید.

این قانون را به دنبال ارائه نظارت بیشتر و شفافیت رفتار پلیس در راه های مختلفی. برای یک, آن خواهد اعطای حکم قدرت به وزارت دادگستری برای انجام “الگو و عمل” تحقیقات از پتانسیل سوء رفتار و کمک به کشورهای مستقل انجام تحقیقات. این امر ممنوعیت دهها و افزایش الزامات مورد نیاز برای پلیس دوربین بدن.

و آن را ایجاد یک “پلیس ملی سوء رجیستری” یک پایگاه داده به سعی کنید برای جلوگیری از ماموران از انتقال از یک بخش به دیگری با گذشته سوء کشف نشده پیش نویس گفت.

یک پی فدرال ضد مجازات لایحه متوقف شده در کنگره در بسته گنجانده شده است.

این بسته کوتاه متوقف می شود تماس با پیشرو فعالان به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” فشار برای از بین بردن و یا کاهش منابع مالی به ادارات پلیس که زده جدید شدت در این هفته از تظاهرات فلوید پس از مرگ است.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-n. y. a co-نویسنده با باس و سناتورهای دموکرات را تشکیل دادرسی در این قانون چهار شنبه.

معلوم نیست اگر اجرای قانون و پلیس قدرتمند اتحادیه های کارگری را به عقب هر یک از تغییرات پیشنهادی و یا اگر جمهوری خواهان کنگره را به پیوستن به تلاش است.

حداقل یک جمهوری خواه ایالت مایک لی از یوتا که به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای عدالت کیفری تعمیرات اساسی گفت: او می خواهم به نقد و بررسی این بسته که از دموکرات ها.

و لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت: پانل در نظر دارد برای برگزاری یک جلسه برای بررسی استفاده از زور مسائل و شیوه های پلیس.

فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن حمایت کرده است ممنوعیت chokeholds و دیگر عناصر بسته است.

“من نمی توانم نفس بکشم” تبدیل به یک پاره ای توسط معترضان. فلوید التماس کرد با پلیس است که او نمی تواند نفس انعکاس همان عبارت اریک گارنر گفت: در حالی که در بازداشت پلیس در سال 2014 قبل از مرگ او.

“همه ما همیشه می خواستم برای درمان به همان اندازه — و نه بهتر و نه بدتر” گفت: تشکر. Hakeem Jeffries, D-n. y. “از حمایت مساوی قانون.”

سناتور قول داد به فشار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در نظر گرفتن قانون.

سناتور. Cory Booker, یک دموکرات رقیب که مهم بوده است از بایدن در طول ریاست جمهوری اولیه کمپین گفت: “او “به طور کامل” قرار دادن ایمان خود را در بایدن در حال حاضر “به کسی که می تواند ریاست این تحول را تغییر دهید.”

بوکر و همکار یک زمان ریاست جمهوری امیدوار دیابت کامالا هریس کالیفرنیا در حال همکاری نویسندگان این بسته در سنا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله