U.S. President Donald Trump shushes journalists before signing the Paycheck Protection Program Flexibility Act June 05, 2020 in Washington, DC. ; Issa Rae in Ep. 409 of Insecure, “Lowkey Trying”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن shushes روزنامه نگاران قبل از امضای چک حفاظت از برنامه انعطاف عمل ژوئن 05, 2020 در واشنگتن, DC. ; عیسی Rae در Ep. 409 از نا امنی, “Lowkey تلاش”
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ), Merie W. والاس (HBO)

قبل از من شد entertainment writer در ریشه من نوشت: اخبار عمومی برای انتشار دیگری. نوشتن هر چیزی خارج از سرگرمی ضرب و شتم نیست چیز های مورد علاقه من برای انجام, اما آن را به کار. حالا که من اینجا هستم, من اغلب شادی کردن در این واقعیت است که آن را واقعا نمی به احتمال زیاد من تا به حال به نوشتن در مورد رئیس جمهور مخروط ترافیک مگر اینکه یک هنرمند مشهور (معمولا کنی) درگیر بود با او. حتی پس از آن من واقعا هرگز تا به حال به نوشتن در مورد او و یا مقعد خود را به شکل صورت سوراخ در هر گسترده در راه است. ما خود را بسیار سردبیر ارشد و تهمت نجوا کن Stephen A. Crockett جونیور است که مرد. هیچ کس وجود دارد که می نویسد: مغلوب ساختن پیشی جستن پوشش می خواهم که مرد. من که پسر (یا دختر و یا آنها را).

تبلیغات

اما سپس یک پیچ و تاب و طرح اتفاق افتاده است—2020 وارد تصویر و به من یادآوری است که هر چیزی و همه چیز ممکن است.

نویسنده توجه داشته باشید: این مقاله حاوی کلید اخلال گران از نا امنی Ep. 409, “Lowkey در تلاش است.”

تبلیغات

پس از حل و فصل را به تحقق است که عیسی دی (Issa Rae) و مولی (ایوان Kennedy) ممکن است واقعا به پایان رسید دوستی خود را برای خوب ما متوجه یکی دیگر از چیزی — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تماشای نا امنی خود را از پناهگاه.

دختر بچه چه؟! راست.

مدت کوتاهی پس از اعتبار نورد و همه ما درگیر در ما به طور منظم برنامه ریزی شده برنامه نویسی ارزیابی آنچه فقط رفت در HBO نیم ساعت را در تصویر زیر آمار مربوطه ما جدول زمانی:

چه افسار شخص تنها Beyoncé را بازتوییت کرد? که تنها فرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست داشتم در توییتر. شما می توانید “تبریک می گویم” @shiningheaux برای دومی.

مانند هر چیزی که شامل Bloviating پف کرده قلدر این عمل خاص موجه بسیاری از سمت چشم در سراسر توییتر به خصوص این واقعیت است که حساب مذکور تا به حال تنها 40 پیروان وجود دارد و در سال شکاف بین خود را به tweeting فعالیت است. به سادگی قرار دادن همه ربات هشدار آغاز شده وافغان.

تبلیغات

تبلیغات

به علاوه اگر شما در حساب آواتار از NeNe گربه وحشی, tattooed (و او را بیشتر شناخته شده meme), بنر است از MLK و زیستی خود می گوید: “ریشه همه سیاه و سفید است.” Mmmm باشه. ما در حال حاضر به طور گسترده تحت پوشش وجود رباتها وقتی که می آید به انتخابات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را, بنابراین این نظریه نیست در همه دور از ذهن است.

افسوس @shiningheaux هیجان زده در مورد این خبر ظاهرا با استفاده از این فرصت را به مدافع برای زندگی مهم است.

تبلیغات

هنوز هم در حالی که من هنوز به طور کامل اشتباه در این تصادف من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چه بی دست و پا سفید نارنجی فکر می کند از برخی از محبوب ترین , ناامن طول می کشد از این فصل است. من می دانم که یک چیز او احتمالا به نقل از این تلویزیون نشان می دهد به عنوان اثبات این که او به همین دلیل بیکاری برای “سیاه” است پایین.

تبلیغات

عیسی کندو یا لارنس کندو ؟

وجود دارد تنها یک کندو که یک عاشق مثل تهمت است و تهمت کندو. او احتمالا تکیه بیشتر به سمت لارنس کندو تنها اگر بهترین خرید اهدا به مبارزات انتخاباتی خود را.

تبلیغات

عیسی یا مولی?

با وجود هر کس در زندگی خود (او دوست و دوست پسر او و او درمانگر) به او همان لعنت مشاوره مالی بخواهد به آن را نادیده بگیرد و ضربه شلاق در کسانی که سعی در سهولت او را در مسیر درست. که خیلی لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن-esque. هر چند من می خواهم به حرکت می کند از این موضوع به این دلیل همه من می توانید تصویر تهمت فریاد انفجاری نژادپرستانه چیز در مورد اندرو با نام مستعار آسیایی, Bae (الکساندر Hodge) به تلویزیون. من می خواهم به اشاره است که در مورد مولی در مقابل اندرو برادراو کاملا با طرف دوم.

تبلیغات

آنچه در مورد Condola?

آیا تهمت او را سرگرم نام مانند تسلیت یا قاره? او احتمالا با او تماس می مشاع با توجه به املاک و مستغلات پس زمینه. در واقع او حق ندارد و یا امتیاز برای پیوستن به در در ما بازی گوزن شمالی. نوچ.

تبلیغات

به طور کلی من تصویر تهمت تقلا برای اضافه کردن لیست پخش برای هر قسمت فقط او می تواند مقابله با اوباما سالانه لیست پخش.

تبلیغات

من حدس می زنم ما را ببینید تهمت هفته آینده در فصل 4 و آخر ریشه یا ناتان یا لارنس? من می دانم که یک چیز در این فصل از سال 2020 نیاز به lowkey لرز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de