اجتماعی فاصله مشغول به کار راه خود را به واژگان مشترک با ورود بسیار مسری coronavirus و با آن اندرز برای مردم به اقامت حداقل 6 فوت دور از دیگران است.

که می تواند تقریبا غیر ممکن است در یک وسیله نقلیه.

این ویروس می تواند از گسترش قطرات ناشی از سرفه یا عطسه و یا ذرات معلق در هوا منتشر شد در حالی که صحبت کردن و یا به سادگی تنفس. خارج از منزل, باد, می تواند رقیق و ذرات ویروسی. در محصور خودرو آنها هیچ جایی برای رفتن.

درایو خواننده مریم تعجب اگر او باید نگران ابتلا یا پخش coronavirus هنگام رانندگی با اعضای خانواده و یا دوستان شما در ماشین خود را حتی اگر همه احساس خوب است.

“اگر شخص در ماشین خود را با خانواده خود تماس — و نمی loaned ماشین را به هر کس دیگری برای رانندگی — رانندگی با هم یک مشکل نیست” گفت: کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در مینه سوتا وزارت بهداشت. “که هیچ متفاوت از بودن در خانه با اعضای خانواده است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری موافق است اما توصیه می کند محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک وسیله نقلیه حتی زمانی که آنها از همان خانواده و یا خانواده است. این آژانس نشان می دهد داشتن تنها یک یا دو تن از اعضای خانواده که خطرات بالا به قرارداد این بیماری در خودرو در همان زمان, در علاوه بر این به راننده.

مختلف مردم در خانواده ها نباید سوار همان خودرو Ehresmann گفت: احساسات تکرار توسط CDC. اما اگر آنها باید راه هایی برای به حداقل رساندن خطر ابتلا یا انتقال COVID-19.

سه محققان از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی می گویند که باز کردن پنجره حتی فقط یک ترک می تواند کمک به رقیق کردن غلظت قطرات و ذرات معلق در هوا در یک ماشین. که به ارمغان می آورد هوای تازه به خودرو.

“پس هر کس در ماشین پوشیدن ماسک نیز می تواند کمک کند و باید در یک تاکسی و یا سوار-به اشتراک گذاری خودرو” دانشگاه هاروارد محققان جوزف آلن و جک Spengler و ریچارد Corsi از دانشگاه ایالتی پرتلند نوشت: در یک نظر قطعه است که به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز در این بهار.

در روزهای بارانی و یا هنگامی که آن را گرم و یا سرد و رانندگان ترجیح می دهم به نگه داشتن پنجره بسته CDC می گوید تا مطمئن شوید که تهویه هوا یا سیستم تهویه هوا است که در تیراژ هوا حالت. “این ویروس در حال رفتن به آمده از طریق منافذ از ماشین دیگری” Ehresmann گفت.

کسانی که اقدامات آدرس هوابرد انتقال, اما هم وجود دارد بسیاری از سطوح در تماس با داخل یک مهر و موم شده برای قطرات به زمین است. برای کاهش خطر CDC توصیه می کند به طور منظم تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء مانند رادیو صفحة کنترل دمای صندلی کمربند اهرم دنده و فرمان.

رانندگی هوشمند کمپین همچنان ادامه دارد

هر چند از آن شده است در زیر رادار درایو هوشمند کمپین توسط Minnesota Department of Public Safety (DPS) برای جلوگیری از رانندگی خطرناک رفتارها ادامه دارد. تلاش های آغاز شده در ژوئن 1 و اجرا خواهد شد از طریق ژوئن 14.

با ترافیک سطح پایین به دلیل COVID-19 گیر اجرای قانون مقامات گزارش داده اند که یک چشم انداز مثبت در بالا بردن سرعت و تعداد تصادفات منجر به صدمات جدی و یا مرگ گفت: Mike Hanson, مدیر DPS دفتر ایمنی ترافیک.

هدف از درایو های هوشمند این است که رانندگان را انتخاب هوشمند برای “ایجاد جاده های امن تر برای همه” هانسون گفت. این یک یادآوری برای رانندگان برای قرار دادن تلفن خود را در حالی که پشت فرمان او گفت:.

به دنبال اخبار در مورد ترافیک و رفت و آمد در رانندگی در startribune.com. کردم ترافیک و یا حمل و نقل سوال و یا ایده ؟ E-mail drive@startribune.com صدای جیر جیر @stribdrive و یا تماس با تیم هارلو در 612-673-7768.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله