دهلی نو: تحقیقات ابتدایی به مرگ باردار فیل در کرالا پیدا کرده است که آن را ممکن است به طور تصادفی مصرف ترقه-پر میوه وزارت محیط زیست گفت: در روز دوشنبه.

این وزارتخانه همچنین اشاره کرد که بسیاری از بار مردم محلی توسل به یک عمل غیر قانونی از کاشت مواد منفجره پر از میوه برای دفع گراز وحشی از ورود به مزارع کشت و زرع.

15-year-old فیل مصرف آناناس پر از آتش قدرتمند کراکر که منفجر شده در دهان خود را در سکوت دره جنگل. آن درگذشت در Velliyar رودخانه یک هفته بعد در تاریخ 27 مه.

در یک سری از توییت وزارت گفته است که یک نفر بازداشت شده است در این موضوع.

“تحقیقات ابتدایی نشان داد فیل ممکن است به طور تصادفی مصرف در این میوه است. وزارت در تماس مداوم با کرالا دولت و فرستاده است آنها را دقیق مشاوره فوری برای دستگیری مجرمان & سختگیرانه عمل در برابر هر گونه گمراهان رسمی که منجر به فیل مرگ” وزارت گفت.

“همانطور که در حال حاضر یک نفر بازداشت شده است & تلاش ها برای nab بیشتر افرادی که ممکن است شرکت کرده اند در این غیر قانونی & کاملا غیر انسانی عمل می کنند. این @WCCBHQ نیز کارگردانی به عمل در این زمینه با نهایت احساس فوریت. #WildlifeProtection” وزارت ارسال شده در توییتر رسمی اداره کند.

همچنین در توئیتر خود نوشت که وزارت امور خارجه برای محیط زیست Babul Supriyo درخواست مردم به این باور در رسانه های اجتماعی “شایعات”.

“در ضمن MoS, MoEF&CC شری Babul Supriyo درخواست هر کس به افراط و یا سقوط طعمه به در هر یک از شایعات & جعلی خبر که در حال گردش در #SocialMedia” وزارت گفت.

کرالا دولت و همه گروه ها نگران از وزارت در حال رسیدگی به این موضوع در یک شیوه ای بی طرفانه.

“ما با اعتماد به نفس از انعقاد این تحقیقات هر چه زودتر بعد از آن به دنبال نمونه #LegalActions & مجازات است که عمل به عنوان عامل بازدارنده قوی برای ارتکاب چنین آینده اعمال” آن را گفت.

“ما در @moefcc عمیقا نگران & pained توسط احساساتی مرگ باردار #فیل در palakkad, Kerala. لازم به ذکر است که بسیاری از بار مردم محلی توسل به یک عمل غیر قانونی از کاشت مواد منفجره پر میوه به دفع #WildBoars از ورود به مزارع کشت و زرع ،

این وزارت روز یکشنبه نیز جلسه با چند تن از مقامات به بحث در مورد پیشرفت در این موضوع است.

جلسه بررسی برگزار شد تحت ریاست سانجی کومار مدیر کل جنگل ها و ویژه وزیر امور خارجه در وزارت (DGF&SS) به بحث در مورد پیشرفت در اقدامات انجام شده در این مورد.

علاوه بر DGF&SS, در این جلسه حضور داشتند رسمی از ملی ببر حفاظت از اقتدار(NTCA) بازرس کل حیات وحش وزارت محیط زیست اضافی مدیر حیات وحش کنترل جرم اداره و دانشمندان از فیل همراه یک گفت: با توجه به PTI.

اما از جزئیات این دیدار هنوز در انتظار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de