منحصر به فرد: ائتلافی از زنان از رنگ و قلم و نامه را متهم نیویورک شهردار اداره نژادپرستی

Category: کیمیا | No comments


Demonstrators denouncing systemic racism in law enforcement hang a banner criticizing New York City Mayor Bill de Blasio in the borough of Brooklyn minutes before a citywide curfew went into effect on June 4, 2020 in New York City.

تظاهرکنندگان با محکوم کردن نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون قطع یک بنر انتقاد نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در محله بروکلین دقیقه قبل از citywide مقررات منع رفت و آمد رفت و به اثر در 4 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است.
عکس: اسکات Heins/گتی ایماژ

یک ائتلاف سابق و کنونی زن از کارکنان رنگ برای شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio نامه ای در محکومیت نامزد سابق ریاست جمهوری برای نظارت بر سال محرومیت از صدای خود را که منجر به بسیاری از آنها احساس نادیده گرفته و آنها به عنوان تلاش برای کمک به شهردار جلوگیری از مشکلات در واکنش به ملی تظاهرات بیش از مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس با توجه به نامه ارائه شده به طور انحصاری به ریشه و مصاحبه با زمان city hall کارکنان.

تبلیغات

به طور جداگانه یک ائتلاف گسترده تر از فعلی و سابق de Blasio کارکنان طرح در اعتراض به شهردار را از دست داده و خود را حکومت نظامی سیاست ها و آنچه که آنها ادعا می کنند در حال امتیازات خود را به اداره پلیس نیویورک در روز دوشنبه در ساعت 10 صبح

“ما اخراج های بی سابقه. ما نامرئی است. ما Breonna تیلور. ما نینا پاپ. ما Atatiana Jefferson. ما Layleen Cubilette-Polanco. ما ساندرا شیرین و مطلوب. ما اریکا گارنر. شما ممکن است ببینید ما آقا اما ما دیدن شما” در این نامه از کارکنان زن آغاز می شود. “دولت خود را به طور مستمر کاهش قدرت ما ایده ها و ارزش بسیار بنابراین شما حتی نمی دیدن ما اومده. ما به شما دیده می شود و عمدتا سفید دایره درونی به طور مستمر در بسته متنوع و مخالف صداها هنگامی که تصمیم گیری است که زندگی ما تاثیر می گذارد و زندگی خانواده های ما. ما را دیده اند که چگونه آهسته شما به تعطیل کردن شهر برای این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی کشتن سیاه و قهوه ای مردم اما چگونه به سرعت شما اجرا مقررات منع رفت و آمد زمانی که ما به خیابان ها ریختند و به مبارزه برای حق ما را به زندگی می کنند. شما ممکن است ما را بشنوند آقا اما ما شما را بشنود.”

تبلیغات

زنان رنگ که حمایت از این نامه خواسته است که نام خود را منتشر نمی شود ترس از حرفه ای تلافی (برخی از آنها صحبت کرد و به صورت ناشناس به ریشه به همین دلیل; زن بیشتر کارکنان با توافق نامه است اما برای کار در پشت صحنه در تهیه پیش نویس آن را برای ترس خود مشارکت خواهد بود به بیرون درز). این نامه ای است متفاوت از یک منتشر شده توسط نیویورک دیلی نیوز در هفته گذشته که در آن یک گروه جداگانه از کارکنان سابق انتقاد شهردار برای تحمل خشونت پلیس علیه مردم بسیار از رنگ او ادعا کرد که او را به محافظت از او در طول اولین انتخاباتی است.

چند تا از د Blasio سابق و فعلی کارکنان گفت که او یک میل شدید برای نامگذاری سیاه و سفید خود را همسر و فرزندان کارکنان ایمیل ها و بیانیه های عمومی که او می خواهد برای محافظت از خود را از انتقادات از مردم از رنگ در کارکنان خود و یا چالش های خارجی را محور سیاست. آنها همچنین گفت: ریشه که زنان از رنگ که نقش های ارشد اغلب نادیده گرفته می شوند و در حال تعطیل با سرپرستان و مشاوران در آنچه آنها می گویند در حال شهردار سفید دایره درونی.

یک کارمند گفت: ریشه است که آنها را در عقل خود را با پایان de Blasio داخلی-دایره سفید مردانی که او گوش به در حالی که tokenizing و نادیده گرفتن مردم از رنگ در کارکنان خود را.

“من آمد به این دولت پر از شور و شوق به تغییر آدرس و تاریخی نابرابری در خدمات انسانی جامعه شبکه” ارشد کارمند گفت. “شما بهترین ارائه مشاوره بر اساس سال کار با جامعه و افکار خود را در حال به حاشیه رانده شده و در بدترین حالت دوم حدس زده است. هیچ پشتیبانی از دولت بلکه از یک سری از خواسته ها از آنچه باید انجام شود که ریشه در نیاز و یا واقعیت از مردم از رنگ. [د Blasio دولت است] ناشنوا تن. آن خسته کننده است و روحیه اش را تضعیف.”

تبلیغات

تاریخ و کارمند در د Blasio دفتر می گوید که شهردار و عمدتا سفید ارشد مشاوران وظیفه پایین رتبه وزارت با ایجاد سیاست های به اطمینان حاصل شود که اجرایی شهرستان در سالن گیری نیست تاثیر منفی مردم از رنگ تنها برای توصیه های خود را به نادیده گرفته می شود. او گفت که او و دیگر کارکنان هشدار داد شهردار کارکنان ارشد در برابر وضع حکومت نظامی در میان COVID-19 همه گیر زمانی که مردم در حال حاضر cooped در خانه های خود خواهد بود و هدف NYPD.

“خواهر من است و کسی پدر” این کارمند گفت. “او رفت و به اعتراض و دیدم snippers در سقف. او با دیدن خیلی نظامی از من تا به حال به. این دیوانه است. پلیس او را دوست ندارم. به همین دلیل است که او در تلاش برای برنده شدن در آنها را بیش از؟”

تبلیغات

این تظاهرات اخیر در مورد خشونت پلیس به نظر می رسد که تا به حال برخی از تاثیر de Blasio به قول پال خواستار قطع بودجه دولت NYPD برای اولین بار با توجه به نیویورک تایمز. به عنوان اواخر به عنوان جمعه وی با بیان برخی از شک و تردید بیش از برش بخش بودجه که نشان دهنده 6 میلیارد دلار از مبلغ 90 میلیارد بودجه پیشنهادی. اما این عمل آید خیلی دیر شده برای برخی از زنان در پشت نامه.

یکی دیگر از زمان کارمند گفت: این نامه با الهام از معترضان در خیابان ها و که او و دیگر اعضای de Blasio تیم سعی کردم به توصیه شهردار در برابر حکومت و به یک موضع قوی تر در برابر NYPD و اتحاد خود را.

تبلیغات

“ما دیگر نمی توان سکوت” این کارمند گفت. “ما باید یک تعهد به صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد به دلیل آن است که یک تجربه منحصر به فرد و بسیاری از زنان از رنگ های مختلف در محل کار را تجربه مشابه. ما یک فرصت برای ایجاد تغییر واقعی اگر مردم در قدرت آماده به واقع انجام این کار است.”

ریشه رسیده به د Blasio دولت برای نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان اگر وجود دارد یک پاسخ.

تبلیغات

اعتراض در برابر de Blasio توسط کارکنان سابق تنظیم شده است برای شروع در ساعت 10 صبح در تالار شهر و در نهایت در Gracie عمارت شهردار اقامت.

در اینجا متن کامل این نامه ارائه شده به ریشه:

نامه سرگشاده در پاسخ به شهردار, بیل د Blasio, تمام کارکنان ایمیل:

ما زنان از رنگ در دولت خود را.

ما اخراج های بی سابقه. ما نامرئی است.

ما Breonna تیلور. ما نینا پاپ. ما Atatiana Jefferson. ما Layleen Cubilette-Polanco. ما ساندرا شیرین و مطلوب. ما اریکا گارنر.

تبلیغات

شما ممکن است ببینید ما, آقا,, اما ما به شما را ببینید.

دولت خود را به طور مستمر کاهش قدرت ما ایده ها و ارزش بسیار بنابراین شما حتی نمی دیدن ما اومده.

تبلیغات

ما به شما دیده می شود و عمدتا سفید دایره درونی به طور مستمر در بسته متنوع و مخالف صداها هنگامی که تصمیم گیری است که زندگی ما تاثیر می گذارد و زندگی خانواده های ما.

ما را دیده اند که چگونه آهسته شما به تعطیل کردن شهر برای این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی کشتن سیاه و قهوه ای مردم اما چگونه به سرعت شما اجرا مقررات منع رفت و آمد زمانی که ما به خیابان ها ریختند و به مبارزه برای حق ما را به زندگی می کنند.

تبلیغات

شما ممکن است ما را بشنوند آقا اما ما شما را بشنود.

ما شنیده ام شما علنا اذعان خود شکاف در درک با توجه به خود را سفید نر امتیاز اما ما می دانیم کسانی که فقط صحبت کردن در نقاط چرا که ما آنها را نوشت. و زمانی که نشان می دهد بیش از این کارت در سطل زباله, و شما هرگز انجام این کار.

تبلیغات

ما از شنیدن این راه که در آن شما ادعا که سفید نر امتیاز بیش از تعداد کمی از زنان از رنگ در رهبری – رد درجه تخصص و تجارب زندگی می کردند – به حمایت از کاستی های خود را تن-ناشنوا politicos.

و ما از شنیدن این راه است که خود را سفید ارشد کارکنان باید به تصویب رسید که تاکتیک سوء استفاده از قدرت خود را برای بهره برداری ما nonunion کار با تکیه بر ما برای رسیدگی به این کار می کنند اما به دلیل خودداری از پرداخت به ما چه ما سزاوار است.

تبلیغات

اگر چه ما قدر چهار-حکم بند در همه کارکنان و ایمیل خود را بسیار دیر اقدام به اذعان درد مردم رنگ به خصوص سیاه کارکنان در دولت خود را به سادگی کافی نیست. ما نشسته بر روی این میکرو و ماکرو محیطی برای بیش از حد طولانی و حاضر به سکوت می شود که زندگی ما و زندگی ما در جوامع در معرض خطر هستند. خود رهبری موجب شده است تا زنان سیاه و زنان از رنگ بسیاری از آنها دارای led های کلیدی شهرستان تلاش های تحت تصرف خود را به ترک در سکوت به دلیل سمی محیط کار سوء استفاده و تبعیض است. ما افتخار تلاش های خود را به این شهر قابل زندگی برای جوامع ما و ما آنها را می خواهید به دانستن آنها هستید را فراموش نکنید.

بنابراین در حال حاضر که ما در نهایت باید توجه خود را, ما می خواهیم شما و کسانی که در خود دولت است که در ادامه به حفاظت از فرهنگ سفید برتری در این موسسه است که شما منجر به گوش دادن.

تبلیغات

این کافی نیست که می گویند شما متعهد به انجام این کار. مردم از رنگ نیاز به توان در جدول, بنابراین ما می تواند کمک به شکل دادن به این تصمیمات و نگه دارید و شما پاسخگو باشد.

کافی است به تماس های ساختاری نژادپرستی وجود دارد که در کشور بدون قرار دادن در محل ضد سیاست های نژادپرستانه به اطمینان حاصل شود شما بیشتر کمک به آن است.

تبلیغات

کافی است به اذعان درد ما اما نه نگه کسانی که وارد که درد از جمله کسانی که در دولت خود را پاسخگو برای تروما آنها باعث شده ما و جوامع ما.

این کافی نیست که می گویند شما متعهد به یک نیروی کار متنوع و پرداخت ما همان است که ما سفید شد.

تبلیغات

و با تمام احترامی که آقا مشکل این است که ما نمی رسمیت شناختن قدرت ما و قدرت ما با هم نگه دارید. مشکل این است که شما و خود را سفید دایره درونی نیست.

شما در حال گوش دادن در حال حاضر ؟

امضا

تغذیه زنان از رنگ خود را در دولت و متحدان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>