گزاف بلیط نرخ ویژه پرواز غیرقابل تحمل برای رشته دانش آموزان

کوچی: بنابراین اگر دولت اتحادیه راه اندازی ویژه پرواز خدمات زیر Vande بهارات ماموریت برای بازگرداندن سرخپوستان رشته در سراسر جهان در طول ملی COVID-19 مستند بخش بزرگی از مهاجران قادر به استفاده از این سرویس با توجه به گزاف کرایه بلیط. دانش آموزان و کسانی که شغل خود را از دست می به شدت تحت تاثیر قرار. در برخی موارد قیمت بلیط بیش از Rs.2 lakhs که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای آنها را به بازگشت به ویژه در پرواز.

بلیط از کشورهای حاشیه خلیج فارس و برخی دیگر از کشورهای همسایه از جایی که هوایی هند اکسپرس عامل therir خدمات بسیار گران قیمت نیست. اما از کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا بلیط ها بسیار بالا و گاهی اوقات حتی دو برابر نرخ عادی کرایه.

“به طور معمول نرخ بلیت در محدوده 900AUD اما برای Vande بهارات پروازهای آن 1300-1700 AUD. بیشتر از اول و ترم دوم دانش آموزان می خواهم به سفر بازگشت به خانه به عنوان تنها کلاس های آنلاین در حال انجام در حال حاضر است. اما بسیاری از آنها در حال پیدا کردن آن دشوار است برای جمع آوری پول برای بلیط هواپیما. هر چند دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های آنلاین دانشگاه ها نیست کاهش هزینه ها است که یکی دیگر از نگرانی برای ما” گفت: Aravind یک دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه کوئینزلند استرالیا است.

Sunil Kumar Bhardwaj از پنجاب دریایی در بریتانیا گفت که اگر او می خواهد برای رفتن به خانه او نمی تواند استطاعت به بالا بلیط اتهامات و پول اضافی پرداخت می شود برای نهادی قرنطینه بازگشت به خانه. “من درخواست خانواده من به جمع آوری کمک مالی توسط برخی از ابزار و ارسال آن به زودی. سپس من باید صبر کنید,” او گفت:.

با توجه به غیرقابل تحمل پرواز اتهامات بسیاری از دانش آموزان در انتظار تصمیم دولت در مورد از سرگیری پرواز بین المللی عملیات.

Akhil Dharmaraj های دریایی مهندس از کرالا که به تازگی از انگلستان تحت Vande بهارات ماموریت پرواز گفت که او تا به حال به پرداخت دو برابر مقدار عادی کرایه. “من پرداخت تومان.60 000 دو طرفه بلیط برای پرواز عادی خدمات در حالی که من تا به حال به پرداخت همان مقدار برای بلیط یک طرفه در Vande بهارات پرواز,” او گفت:.

“در طول این زمان پریشانی که بسیاری از آنها شغل خود را از دست دانش آموزان مبارزه با هیچ بخشی از وقت و کار و زندگی در ترس از جهانی همه گیر این مایه تاسف است که دولت این است که شارژ سنگین کرایه برای Vande بهارات ویژه پرواز. این تصور غلط است که تنها افراد ثروتمند در حال تحصیل در کشورهای خارجی گفت:” شاهزاده جورج در استرالیا که از کار پاره وقت.

در همین حال یک گروه از دانش آموزان از کرالا تحصیل در Al-Azhar University, Cairo, Egypt باید به دنبال مداخله فوری اتحادیه و دولت برای کمک به آنها را به بازگشت. هر چند ویژه پرواز اعلام شده است از قاهره در ژوئن 15, آنها در یک موقعیت برای پرداخت هزینه های سنگین قیمت بلیط با توجه به گزارش های منطقه ای رسانه ها. آنها نگران هستند بیش از افزایش تعداد COVID-19 موارد گزارش شده در مصر است.

اما هواپیمایی وزیر H. S پوری قبلا رد اتهامات از بالا کرایه هوا برای Vande بهارات پروازهای گفت که نرخ های مناسب هستند که نسبت به این اتهام تخلیه پرواز از بسیاری از کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de