در ماه آوریل Gulabo Sitabo مدیر Shoojit Sircar نوشت نبوی Instagram پست: “چگونه می خواهد به سینما جهان شلیک صمیمی صحنه ؟ به خصوص بوسیدن/صحنه های بغل کردن. چگونه نزدیک یا تا چه حد.. در آن صحنه های صمیمی?.”

به عنوان بالیوود چرخ دنده تا برای از سرگیری عملیات خود را پس از سه ماه وقفه آن را به نظر می رسد Shoojit’ Sircar تصادفی تفکرات یک اشاره گر به 37 صفحه ” بازگشت به اکشن,’ منتشر شده توسط انجمن صنفی تولید کنندگان هند نشان می دهد به فیلمسازان برای جلوگیری از صحنه های صمیمی حداقل در حال حاضر.

فقدان صمیمیت دیکته اجتماعی فاصله ممکن است به خوبی به بالیوود بازگشت به دوران گل داشتن رابطه جنسی.

مدیر Gaurav Panjwani است که به وضوح شاهد. “با بسیاری از محدودیت های آن را دشوار است به ساقه صحنه های صمیمی در حال حاضر. ما در دورانی که در آن نشان میدهد دو گل یا پرندگان با هم زمانی که ما می خواهیم به نشان می دهد یک بوسه کفایت خواهد کرد. بنابراین ما نیاز به صبر کنید تا همه چیز دوباره به حالت عادی” او نشان می دهد حاکی از این است که در غیر این صورت یک کل بسیاری از برنامه ریزی مورد نیاز خواهد بود قبل از اینکه چنین شاخه.

بر خلاف Gaurav اندازه گیری ارزیابی فیلمساز کهنه سانجی گوپتا که بمبئی حماسه است در پس از تولید صحبت می کند به سادگی زمانی که او می گوید او را نمی بینم نیاز به این دستورالعمل است.

“روایت می خواهید به تغییر. اگر صحنه مورد نیاز در این فیلم پس از آن مورد نیاز است. اگر بازیگران آزمایش منفی پس مشکل چیه ؟ آن را فقط به عنوان ساده به عنوان که” او ادعا میکند.

فیلمسازان هستند و مطمئنا تلاش برای پیدا کردن یک راه میانه برای دریافت محصولات خود را در مسیر. Sachin Mohite که گروگان گاندی Baat محبوب برای آن risqué, مطالب احساس می کند که مدیران باید برای دریافت تخیلی برای گرفتن توپ نورد.

“زمانی که برخی از چیزهایی مجاز نمی باشد, شما با استفاده از دوربین ها و چراغ ها. بنابراین هم برای صحنه های صمیمی بسیاری بستگی دارد که چگونه شما با قرار دادن دوربین ها و چراغ ها. مدیران و دوربین اپراتورها را مجبور به استفاده از این ابزار هوشمندانه و بدون به خطر انداختن بر روی صحنه است. ما نمی توانیم تکیه بر VFX به تنهایی زیرا از زمانی که آنها استفاده می شود برای بزرگتر-از-زندگی صحنه است. صحنه های صمیمی از سوی دیگر بین دو نفر پس از آن انجام می شود نگه داشتن در ذهن برخی از زیبایی شناسی می گوید:” Sachin که شناخته شده است برای همیشه تیراندازی صحنه های صمیمی با محدود خدمه. نه همه فیلمسازان شده اند قادر به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف مسیرهای جدید.

فیلمساز Abhinay Deo مثلا می گوید که جهانی همه گیر شده است همچنین محدود فیلمسازان به خود را در حال حاضر جغرافیا. “من هیچ نظری ندارم که چگونه همه چیز کار خواهد کرد,” Abhinay اشاره می کند: “اما ما مجبور به دوباره اختراع به عنوان یک صنعت است.”

“بخش خاصی که تکیه به شدت در صحنه های صمیمی و نمی تواند انجام دور با نیاز به فیلمسازان برای دریافت خلاق که نیاز به ساعت” او می افزاید: به عنوان ماده از این واقعیت است.

این ayes و nays آن

جالب این دستورالعمل توسط انجمن صنفی تولید کنندگان هند بیش از ‘تیراندازی هیچ بوسیدن و بغل کردن صحنه’ گرفتار شده اند بسیاری از فیلمسازان برخی از آنها از اعضای انجمن صنفی بیش از حد از گلو. یک عضو که در می یابد اساسی گسل با دستورات جدید است که فیلمساز مانی شانکار.

اشاره به این که انجمن صنفی حق ندارد در دخالت در فرایند خلاقیت و روایات از فیلمسازی او خواستار رهنمود یک ‘خطا در قضاوت’.
کاملا مانند Sanjay Gupta ادعای فوق مانی شانکار نیز در شگفتی که چرا این دستورالعمل باید ممنوع هر کسی که آزمایش منفی برای ویروس.

“کل هدف از این دستورالعمل ها برای کمک به گسترش این سرایت. بنابراین اگر بازیگران است که آزمایش منفی بازی است به ساقه صحنه های صمیمی مشکل چیه ؟ بازیگران در حال فیلمبرداری صحنه های صمیمی تنها پس از به طور کامل چک کردن اسکریپت بنابراین شما می توانید تغییر اسکریپت پس از آن و وجود دارد,” مانی شانکار اشاره می کند.

اما ملی فیلم برنده جایزه فیلم نویسنده و تهیه کننده Himanshu شارما گذراند که برای فیلم هایی مانند the Shah Rukh Khan-starrer صفر و Tanu Weds Manu سری و همچنین Raanjhanaa به نظر می رسد مربوط به دستورات جدید.
برای شروع او معتقد است که تغییر روایت از فیلم بستگی مربوطه بازیگران و خدمه.

“من اعتقاد دارم که چنین دستورالعمل های قاب شده اند به این دلیل که ایمنی از فیلم واحد حیاتی است در طول این تغییر بار. با این حال گفت: من فکر می کنم این دستورالعمل ها کوتاه مدت هستند و واقعا نمی خواهد موضوع در دراز مدت” سهام Himanshu.

“علاوه بر این بازیگران باید راحت تیراندازی برای صمیمیت صحنه در صورت لزوم. و احتمالا وجود دارد می تواند یک تغییر در روایات و فیلمبرداری, الگوی, تا, تازه, دستورالعمل در آمده است.”
“همانطور که در حال حاضر وجود دارد از جمله تحریک صحنه من نوشته,” او می گوید به سادگی.

پس از آن بازگشت به اصول اولیه ؟

حتی به عنوان فیلمسازان در انتظار تازه دستورالعمل و mull بیش از چگونه روی حیله و تزویر آن را به اجرای دستورالعمل جدید از تولید کنندگان صنفی برخی از فیلمسازان نترس برای به اشتراک گذاشتن که این پروتکل تنها روند همه بیشتر دست و پا گیر.

فیلمساز Ram Gopal Varma (RGV) مثلا بی رحم است که میگوید “کسانی که به دنبال این دستورالعمل ها هرگز نمی تواند یک فیلم را و کسانی را که فیلم هرگز دنبال این کد از رفتار است.”

سپس اشاره به این که وجود خواهد داشت بدون تغییر در روایات از فیلم های خود RGV می گوید: “بسیاری از این تصمیم گیری ساخته شده توسط افرادی که هیچ کار. این مسخره است چرا که هیچ یک از این قوانین می تواند اجرا شود عملا.”
مانی شانکار آشکارا می گوید که او نمی تواند تغییر روايات ،

“من نمی خواهد تغییر روایت و داستان; به جای من رفتن به سریلانکا سنگاپور یا تایلند و ساقه من صحنه طبق قوانین زمین وجود دارد,” او اصرار دارد. “در غیر این صورت من باید به هر دو این بازیگران بوسه پلاستیک ساختگی و بعد حذف پلاستیک و پیوستن به آنها را با استفاده از گرافیک کامپیوتری است. یا شاید من نشان می دهد دو گل با هم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de