فیلمسازان با احتیاط از ستایش Jagan مبادا KCR احساس تحقیر شده میبیند

با توجه به گزارش های گذشته سه تا چهار هفته Tollywood bigwigs تقسیم شده اند بیش از برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به ستایش آندرا پرادش سانتی متر Y. S. Jagan موهان ردی برای اعلام یک “بسته های ویژه” برای فیلم تیراندازی در دولت خود را. آنها حتی لغو یک کنفرانس مطبوعاتی که اخیرا در مه 27 پس از اعلام آن به رسانه ها.

“حتی برخی از تولید کنندگان نمی خواهید به نگه داشتن یک کفش کنفرانس مطبوعاتی به تگرگ AP سانتی متر به عنوان برخی از bigwigs که متعلق به Telangana مخالف آن می گوید:” یک تهیه کننده در خواست نامش فاش نشود. “یک گروه استدلال می کنند که به عنوان صنعت اکثریت اعضا نقطه از آندرا این امر می تواند مناسب برای تشکر از Jagan برای مباحث اما دیگران مخالف این ایده به عنوان آنها نمی خواهید به آزار KCR دولت به دلیل خواص خود را و تئاتر در شهرستان حیدرآباد.”

این تهیه کننده با این حال اضافه می کند که آنها در نهایت در بر داشت یک راه حل به بن بست.

“پس از مذاکرات آنها حل و فصل شود به شکل یک هیئت برای تشکر از AP سانتی متر شخصا در هفته آینده” می افزاید: تولید کننده.

با اینحال AP سانتی متر است دوباره اعتماد به نفس در میان فیلمسازان با نشان دادن تمایل خود را به اجازه تیراندازی و دیگر ارائه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

تولید کننده Achanta Gopinanth مشترک افکار بسیاری از همکاران و رقبا.

“در این وضعیت غم انگیز, ابتکار عمل از AP سانتی متر است و یک ژست خوش آمدید,” او می گوید. “ما clueless در مورد زمانی که برای از سرگیری تیراندازی, اما در حال حاضر ما می توانید ببینید که نور در انتهای تونل. توافق کردند که سیستم پنجره واحد و هزینه و مکان جذاب هستند اما تنها اسکریپت تعیین محل. من فیلم ضربه کریشنا Gadi Veera Gada در آنانتاپور و هیندوپور. اگر من پیدا کردن حق اسکریپت, من شروع به تیراندازی در AP.”

آنها چه می خواهند

صحبت کردن در مورد اقدامات صرفه جویی در هزینه های اعلام شده توسط AP دولت تهیه کننده–کارگردان Jeevitha Rajasekhar اشاره می کند که چگونه آنها به ضرب گلوله کشته بود دنباله برای این فیلم PSV Garuda وگا در بزرگراه ها, پل ها و جاده ها در گرجستان و بانکوک که همچنین کمک به آنها را با بودجه خود را.

“ما باید برای اجرا از ستون برای ارسال به دریافت مجوز اینجا را; ما داده می شود فقط دو ساعت به شلیک در جاده ها که مانع خلاقیت ما می گوید:” تولید–مدیر Jeevitha که احساس می کند که 80 درصد از فیلمسازان خواهد بود سود از Jagan است دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

حرکت یک گام جلوتر تولید کننده Suresh ببو می گوید: یک بخش از صنعت می تواند شروع و عملکرد از AP اگر وضوح بیشتری داده شده است در مورد یارانه ها. “بدون شک این یک شروع خوب است. اما این همه بستگی به ندای AP دولت است. که آیا آنها می خواهند بخشی از صنعت ما و یا تغییر کامل ما را وادار به می دانم که ما در جلسه آینده با سانتی متر Jagan. تغییر از چنای به حیدرآباد اتفاق افتاده به دلیل مالیات تغییرات. در آن زمان ایالات AP دولت وضع شده 12 درصد سرگرمی مالیاتی برای فیلم به ضرب گلوله در داخل AP و 24 درصد برای فیلم خارج از, که باعث شد صنعت-shift. ای کاش صنعت فیلم می رسد به فیلمسازان حتی در مناطق دور افتاده از AP بیش از حد” او آمده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر