از حومه به کشورهای اطراف مردم به شهادت در Floyd یادبود

بازگشت هنگامی که توجه جهان بود در ایستاده راک رزرو در داکوتای دسترسی به خط لوله تظاهرات چند سال پیش LeeAnn ایستمن گفت: آفریقایی-آمریکایی به encampments ایستاده بودند ، در حال حاضر او گفت که احترام متقابل نشان داده شده است به عنوان بومی مردم به مینیاپولیس پس از جورج فلوید را کشتن.

“ما شده ایم در این جنبش و تلاش با هم برای یک مدت زمان طولانی” Eastman گفت. “مردم بومی در سراسر پشتیبانی سیاه زندگی مهم است.”

ایستمن سفر از Sisseton, S. D., با حدود 20 دیگر بستگان و دوستان پنج شنبه برای ادای احترام خود را در Floyd یادبود سایت وسیع در سراسر تقاطع 38 خیابان و خیابان های شیکاگو که در آن فلوید دستگیر شد. او گفت: آنها را به خواندن نماز آهنگ ها و پیشنهاد تشویق “برای حفظ این رفتن.”

“من می خواستم برای دیدن جایی که جورج گذشت” گفت: آلوین ایجاد مرکز ایستاده سنگ. “من احساس غمگین نکنه فکر کردن در مورد مردم سیاه و بومی بودن درمان همان راه است.”

از کشورهای اطراف مانند Dakotas و ویسکانسین به همسایه حومه جوامع عزاداران رفتند به یادبود سایت به پرداخت جهات و شاهد که در آن فلوید در زمان خود آخرین نفس تحت مینیاپولیس افسر پلیس زانو. دو هفته پس او گریه می کند برای کمک به افسران کشته شدن غیر مسلح 46-سال-پیرمرد جرقه بین المللی اعتراضات و مطالبات برای عدالت است. راهپیمایی هنوز هم حمل در سراسر کشور به عنوان یادبود در ادامه به در جدید, مجسمه, علامت های و نقاشی های دیواری. مجموعه ای از گل به نظر می رسد به رشد با گذشت هر ساعت و یک جریان ثابت از مردم گرفتن عکس, توزیع رایگان مواد غذایی و آب آوردن زندگی به نقطه عطفی تعریف شده توسط فاجعه است.

بسیار حرکت’

“ما می خواستیم را به برخی از گل ها و پرداخت های ما احترام می گذارد. زندگی در روستایی هادسون شما احساس می کنید کمی از آن حذف شده پس از آن ساخته شده حس می آیند” گفت: Johan نیلسن از Hudson, Wis. نیلسن, دوست دختر, سوزان Roeder Stillwater گفت: بازدید از یادمان بود “بسیار در حال حرکت به شما به عنوان انتظار می رود.” آنها به ارمغان آورد به همراه غذا به کمک و تشویق شدند به سفر با تشکر Roeder دو دختران نوجوان که او گفت نمی خواهد تحمل بی عدالتی است.

“دو هفته احساس می کند مانند یک عمر است. شما نمی توانید تصور کنید که چگونه جهان می تواند به تغییر در حال حاضر در یک مقدار کوتاه از زمان,” او گفت:. “با این بیماری همه گیر و به مینیاپولیس بود که مرکز جهان فراواقعي بود.”

ارین Heep MacEwen, 47, دعوت از پدر و مادر برت و دایان Heep به سفر یک روزه از Ely به مینیاپولیس در روز یکشنبه. خانواده گریان به آنها منعکس شده در تجربه دیدن مکان هایی که آنها را تماشا کرده ام در تلویزیون و آنلاین از دو هفته گذشته. MacEwen گفت: این همه دل شکستگی مخلوط با شرم به همین دلیل است که آنها می خواهند برای نشان دادن همبستگی با جنبش به عنوان سفید مردم از مناطق روستایی ایالت مینه سوتا.

“گفته شده است بسیاری از بار و آن را تقریبا به نظر می رسد اما در این زمان تاریک برای دولت ما و کشور ما می تواند برخی از پیشرفت” MacEwen گفت.

مانند احساسات است که به دنبال یک تشییع جنازه این Heeps وجود دارد گفت: حس مشارکت در یادبود. هنگامی که آنها بیش از مراحل اولیه غم از وحشت دیدن جایی که فلوید درگذشت آنها احساس امید حل و فصل در. هر چند آرام و بی سر و صدا فقط چهار ساعت, شمال, برت Heep گفت که حس آرامش بود و تقریبا سطحی دانستن اینکه چه چیزی اتفاق افتاده است در شهرهای دوقلو.

“شما سعی می کنید به نگه داشتن بر روی امید — شما نمی خواهید آن را به مرگ. شما نمی خواهید به شدت از آنچه که شما احساس می کنید برای رفتن به دور” او گفت:.

“شما نگاه کنید مردم دیگر و تعجب می کنم که چرا آنها در اینجا. چه سیاه مردم فکر می کنم از مردم سفید: ‘آنها فقط pandering به ما؟’ “او اضافه شده است. “شما آرزو شما می توانید از پوشیدن نشانه ای که می گوید:” من واقعا مراقبت.” “

Yolanda پيرسون ساخته شده درایو به یادبود از بلین همراه با او دو پسر تاد 17 و Wayland 8. او گفت: در حال حاضر او نوجوان است به سه تظاهرات از جمله کسانی که برای Philando کاستیا, Trayvon Martin و در حال حاضر فلوید.

“من امیدوارم که در آن زمان آنها در حال بزرگسالان آنها لازم نیست که در اعتراض به,” او گفت:. “من امیدوارم که آن را به نقطه ای که در آن شادی خود را نمی گرفته شده است.”

به عنوان او نادیده گرفته می گویند نام خود را گورستان سبز فضای باز بلوک دور از 38 و شیکاگو که memorializes ده ها تن از افراد کشته شده توسط پلیس به او گفت که بسیاری از نامها و آن را دلخراش به عنوان یک مادر. من نمی دانم اگر مردم دیگر ترس است که اما به عنوان یک مادر شما که از ترس.”

پس از فلوید مرگ 22 ساله Meghan Schuler از اوواتانا شده است که مایل به بازدید از این بنای یادبود. اما او آن زمان آموزش خود را در مسائل مربوط به نژادپرستی و امضای تعهدات به جای. یکشنبه او در نهایت رفت و با دو نفر از دوستان از بتل کالج به دعا پرداخت و به او احترام می گذارد.

یک لحظه در تاریخ

“این احساسی برای دیدن تمام مردم هنوز هم در اینجا,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را به خصوص دست زدن به دیدن بسیاری از خانواده ها با فرزندان در نظر گرفتن بخشی در این لحظه در تاریخ است.

Joelle Nde از Shakopee آورد و کودکان در محدوده سنی 4 تا 20 به یادبود با این امید که “وجود خواهد داشت نه بیشتر جورج Floyds در آینده است.”

او گفت: در حالی که آن را بزرگ برای دیدن مردم در تمام زمینه ها و نژادها با هم می آیند او دعا می کند این اولین و آخرین بار او را به همراه کودکان خود را به یک سایت مانند این.

“ما کامل نیست اما ما مجبور به استفاده از عدالت به حل مسائل خشونت” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر