یک انفجار حرارت و رطوبت و ضربه شهرهای دوقلو و خیلی از مینه سوتا در روز دوشنبه قبل از سرد جلو و بقایای طوفان گرمسیری کریستبل همگرا احتمالا به زور کردن چند اینچ از باران دور از آب و هوایی شدید.

با کمک توفانی جنوب و وزش باد و جیوه است که انتظار می رود به آمار 95 درجه در منطقه مترو دوشنبه خواهد بود که گرمترین خواندن از سال است. درجه حرارت در 90s همچنین انتظار می رود که در سراسر بسیاری از جنوبی و غربی مینه سوتا است.

خواهد شد که کمی سردتر از 102 درجه ثبت شده روز شنبه در مدیسون, Minn., در مراتب غربی مینه سوتا است. گرانیت فالز همچنین آمار علامت قرن پنج شنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت.

“لطفا به یاد داشته باشید برای هیدراته ماندن و استراحت از حرارت” آب و خدمات گفت.

رعد و برق انتظار می رود به توسعه در سراسر شمال غربی ایالت مینه سوتا در روز دوشنبه با منطقه از تیف ریور فالز به Ortonville تحت بیشترین شانس را برای آب و هوای شدید و باران های سنگین. تگرگ 2 اینچ در قطر آسیب gusts باد تا 75 مایل در ساعت و شاید مختصر گردباد امکان پذیر است, آب و خدمات گفت.

“یک راه برای دریافت هشدار آب و هوا آگاه و آماده برای عمل باید یک هشدار صادر می شود برای خود در منطقه” آب و هوا خدمات چنگال بزرگ کرد.

سنگین باران پیش بینی شده است به سقوط در سراسر اروپای مرکزی و شرقی مینه سوتا و غربی ویسکانسین سه شنبه و چهارشنبه به عنوان باقی مانده از گردباد گرمسیری کریستبل شیفت شمال از خلیج مکزیک و سرد مقابل یورش های سراسر کشور. چند دور از دوش گرفتن می تواند 1½ به 3 اینچ باران در سطح ایالت به جز در گوشه شمال غربی دور از دولت و از آب و هوا خدمات گفت.

“این ممکن است منجر به جدا شدن سیل نگرانی ها و رودخانه ها افزایش می یابد در سراسر” آب و هوا خدمات گفت.

سیل دیده بان است در اثر وینونا و هوستون شهرستان در جنوب شرقی مینه سوتا است.

پشت گرما درجه حرارت در مترو سقوط خواهد کرد به 83 درجه در روز سه شنبه و سرد 69 درجه و در روز چهارشنبه. شرایط آفتابی با درجه حرارت در اواسط 70s در حال انتظار برای آخر هفته, سرویس آب و هوا گفت.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de