شده است وجود دارد هیچ فوری دستیابی به موفقیت در “صمیمی و مثبت” سطح بالا هند-چین-نظامی در سطح ایران برگزار شد در Ladakh بخش در روز شنبه با دهلی جدید صدور بیانیه ای در روز یکشنبه که هر دو طرف توافق کرده مسالمت آمیز حل و فصل موضوع و همچنین پذیرفته است که آن “اوایل قطعنامه” خواهد بود به نفع روابط دوجانبه است. هند اضافه شده دو طرف ادامه خواهد داد و مذاکرات دیپلماتیک برای حل و فصل این موضوع نشان می دهد, آن می تواند برخی از زمان قبل از اینکه این موضوع حل و فصل است به رضایت دو.

همانطور که قبلا گزارش شد در این مذاکرات در شنبه هند خواست چین برای بازگشت به وضع موجود وجود داشت که در ماه آوریل در خط کنترل واقعی (LAC) در Ladakh.

ارتش هند را له مبتنی بر 14 فرمانده سپاه سرهنگ ژنرال Harinder سینگ و افراد ارتش آزادی بخش جنوب سین کیانگ نظامی فرمانده منطقه ، ژنرال لیو لین شرکت در یک جلسه بیش از یک ساعت در Moldo بر طرف چینی از لاک زدن به تلاش برای حل و فصل این ماه-بست طولانی بین این دو ارتش.

در صبح روز یکشنبه بیانیه امور خارجی وزارت گفت: “یک جلسه برگزار شد فرمانده سپاه مستقر در له و فرمانده در 6 ژوئن 2020 در Chushul-Moldo منطقه است. آن را در محل صمیمی و فضای مثبت. هر دو طرف توافق کردند که به صورت مسالمت آمیز حل و فصل اوضاع در مناطق مرزی مطابق با موافقت نامه های دو جانبه و در نظر داشتن توافق بین رهبران که صلح و آرامش در هند-چین در مناطق مرزی ضروری است برای توسعه کلی روابط دو جانبه.”

آن اشاره کرد: “در هفته های اخیر هند و چین حفظ ارتباطات از طریق تاسیس دیپلماتیک و نظامی کانال به آدرس
وضعیت در مناطق همراه هند و چین مرز”.

در مذاکرات روز شنبه, هند خواست چین برای کاهش تجمع نیروهای خود را در لاک و برگرداندن به وضعیت موجود آوریل در Pangong Tso, چشمه های آب گرم و Galwan دره.

طرف چینی تا به حال اعتراض به ساخت و ساز جاده در لاک افزایش یافته است که ارتش هند توانایی بسیج نیروهای بسیار سریع تر در مناطق کوهستانی Ladakh. هند اشاره کرد تمام فعالیت های ساخت و ساز می گذرد به خوبی در داخل سرزمین های هندی.

هند در ماه مه متهم آزادی بخش خلق چین است از مسدود کردن ارتش هند گشت زنی در هند در کنار لاک عملا مرز. دهلی نو نیز گفت: این حوادث گاهی اوقات رخ می دهد که هر دو طرف به یک درک مشترک از لاک. این به دنبال دو رویداد جداگانه در هند و لاداخ بخش زمانی که هندی و چینی سربازان پانچ یکدیگر منجر به سربازان در هر دو طرف مجروح شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله