Marny Xiong, رئیس, St. Paul هیئت آموزش و پرورش درگذشت یکشنبه COVID-19 اولین انتخاب مقام رسمی در وزارت امور خارجه و یکی از جوانترین Minnesotans شده اند به ضرب زده با این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

منتظر, 31 شده بود بدحال برای ماه گذشته است. او گرفته شده بود به مناطق در بیمارستان St. Paul حاد تنفس پریشانی در مارس 7, چهار روز پس از او در ابتدا نشان داد علائم.

او بعد از انتقال به M بهداشت فرویو دانشگاه مرکز پزشکی مینه سوتا در مینیاپولیس, جایی که او به صرف چند هفته در بخش مراقبت های قبل از مرگ او.

“ما دعا و دعا برای یک معجزه اما هیچ کدام داده شد” بستگان او نوشت: در بیانیه ای که روز شنبه در یک GoFundMe صفحه تنظیم برای کمک به پوشش هزینه های پزشکی.

منتظر است که در میان این پنج جوان در دولت به مرگ از بیماری مینه سوتا وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه ،

“این ضایعه دلخراش برای مینه سوتا” رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: در ادای احترام به Xiong در توییتر. او افزود: “ما می دانیم که تعداد بی شماری از خانواده های مینه سوتا را به یاد داشته باشید و گرامی داشتن او را مادام العمر کار در داخل و خارج از کلاس درس برای ایجاد آینده ای بهتر برای دانش آموزان ما.”

منتظر انتخاب شد به St. Paul هیئت مدیره مدرسه در سال 2017 شد و خود را رئیس این سال است. در سال اول خود را در هیئت مدیره به او کمک ترویج یک همه پرسی که رای دهندگان پس از تایید به ارائه 18 میلیون دلار در درآمد سالانه برای منطقه است. او همچنین به دنبال صاف روابط بین رهبران پدر و مادر شوراها و مقامات منطقه.

بهار امسال منتظر از نزدیک کار می کرد و علنا با سرپرست جو Gothard و دیگران در رسیدن به یک حل و فصل به پایان رسید که معلمان اعتصاب در St. Paul, مدرسه, منطقه, دولت, دومین, در مورد 37,000 دانش آموزان است.

“وجود دارد هیچ کلمه ای است که می تواند منعکس کننده دست دادن که ما مدرسه منطقه و جامعه ما را دچار” Gothard و هیئت مدیره نایب رئیس Jeanelle پرورش نوشت: در این منطقه ،

“کسانی از ما که خوش شانس بودند می دانند Marny و کار با او الهام گرفته شده است با تلاش های خستگی ناپذیر برای حمایت از دانش آموزان ما برای مبارزه با ورود و هرگز به کسانی که ما را تقسیم” آنها اضافه شده است.

Toni کارتر که ریاست رمزی هیئت مدیره شهرستان کمیسیون توصیف منتظر به عنوان “یک قدم جنگنده برای همه فرزندان و خانواده یک پرچمدار برای با کیفیت بالا و به آموزش و پرورش اختصاص داده شده شریک برای عدالت و حقوق صاحبان سهام. Marny خواهد بود به شدت از دست رفته.”

منتظر پدر Zahoua منتظر بود در بیمارستان بستری و در شرایط بحرانی با این بیماری است. اما او بهبود یافته به این مرحله او می تواند در نظر گرفته شود یک ونتیلاتور یک زن و شوهر از هفته پیش, باند منتظر یکی از دختران خود گفت: در Facebook مجوز های ارسال و.

اکثر Minnesotans که درگذشت از COVID-19 شده اند بیش از دو برابر به عنوان قدیمی به عنوان منتظر یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. افراد 60 ساله یا مسن تر را تشکیل می دهند بیش از 90 درصد از مرگ و میر در کشور است.

از طریق پنج شنبه وجود دارد هشت تایید COVID-19 مرگ و میر در میان افراد 39 و جوانتر گزارش در مینه سوتا از 1,186 به طور کلی پس از همه گیر وارد دولت چند ماه پیش. از کسانی که هشت, هفت نفر در 30s خود را و در او 20s.

طیف گسترده ای از شرایط بهداشتی اساسی از دیابت به بیماری های قلبی کنترل نشده به آسم می تواند بر شدت بیماری است.

St. Paul عضو شورای شهر دای Thao منتظر برادر در قانون خود گفت: او نه دود و “هیچ شرایط است که ما می دانیم” که می توانست نقش مهمی در مرگ او.

Thao که باند منتظر شوهر گفت: Zahoua منتظر است پس به طور کامل بهبود یافتند. “ما سپاسگزار برای پرستاران و پزشکان که به او کمک کرد تا از” Thao گفت.

خانواده GoFundMe صفحه توضیح داده شده که Marny منتظر شروع تجربه COVID علائم مربوط در مارس 3, از جمله خستگی ، از دست دادن طعم و تب و لرز.

منتظر شدیم تا در سمت شرق پل و با حضور Longfellow مدرسه ابتدایی در واشنگتن مدرسه و آرلینگتون دبیرستان. او فارغ التحصیل شد و در سال 2007.

او فارغ التحصیل از دانشگاه دولوت مینه سوتا در سال 2012 و یک مدرسه مدیر اداری در همونگ آکادمی بین المللی در مینیاپولیس قبل از برنده شدن در یک صندلی در St. Paul هیئت مدیره مدرسه.

“Marny یاد می شود به عنوان الهام بخش جامعه, سازمان, یک رهبر شجاع و قهرمان شدید برای آموزش برابری جنسیتی و نژادی و عدالت” که در بیانیه خود ادامه داد. “او یک فداکارانه بنده های عمومی ساخته شده است که جامعه مشکلات او وظیفه را حل کند.”

دای Thao گفت که او احساس می کند یک حس خاص از خویشاوندی با Marny منتظر با توجه به این دو انتخاب شدند به عنوان خدمتگزاران مردم در خیابان.

“ما بسیار سپاسگزار است که مینه سوتا [در زمان] یک جهش از ایمان برای کمک به این کشور بزرگ و شهر,” او گفت:.

“به عنوان یک دختر از پناهندگان و مادام العمر, St. Paul ساکن Marny مندرج شهر ما روح به قلب او به ما دانش آموزان و کار خستگی ناپذیر برای بالا بردن صدای بی سابقه” سنت پل شهردار ملوین کارتر گفت در توییتر.

“همراه با بسیاری از دیگران که زندگی او را لمس کرد من عمیقا غمگین و ایستادن در نماز برای Marny خانواده و عزیزان ما به عنوان سرند با هم,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de