Illustration for article titled Minneapolis City Council Vows It Will Dismantle Police Department: Our Efforts at Incremental Reform Have Failed. Period.

عکس: AGUSTIN پوللیر (خبرگزاری گتی ایماژ)

نه اعضای شورای شهر مینیاپولیس—به اندازه کافی برای تشکیل یک حق وتو-اثبات فوق العاده اکثریت متعهد به انحلال مینیاپولیس اداره پلیس روز یکشنبه به این شهر نزدیک, نزدیک به دو هفته از روزانه ضد خشونت پلیس تظاهرات پس از کشته شدن 46 ساله جورج فلوید در دست MPD افسران.

تبلیغات

اعلام شده در جامعه تجمع در روز یکشنبه. اولین گزارش درخواست تجدید نظر, councilmembers گفت: آنها طرح در کشیدن پول از MPD و تغییر آنها را نسبت به جامعه مبتنی بر استراتژی. اعضای شورای شهر می گویند می خواهند به جای اداره پلیس اما هنوز هم بحث در مورد دقیقا چگونه به انجام این کار.

“ما اینجا هستیم زیرا ما شما را بشنود. ما امروز در اینجا چون جورج فلوید کشته شد که پلیس مینیاپولیس. ما در اینجا چون اینجا در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده روشن است که ما سیستم موجود از پلیس و امنیت عمومی است نه نگه داشتن جوامع ما امن” مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت: تظاهر کنندگان. “تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند. دوره.”

تبلیغات

اعلام می آید پس از چند نهادهای بزرگ—دانشگاه مینه سوتا مینیاپولیس, عمومی, مدارس, و, مینیاپولیس, پارک ها و تفریح تصمیم به پایان همکاری با این بخش است.

به سی ان ان گزارش بندر و دیگر اعضای شورای بررسی سوابق 911 تماس با ترکیبات پیدا کردن بیشتر برای خدمات بهداشت روانی, بهداشت و EMT و خدمات آتش.

عضو شورای استیو فلچر در یک زمان op-ed منتشر شده در شنبه نیز مطرح MPD تاریخ گسترده از سوء رفتار و خشونت و تبعیض است. او می گوید که به دلیل سابقه ای از سوء استفاده های MPD است تمرکز مداوم وزارت مینه سوتا حقوق بشر بررسی.

“ما می توانیم حل و فصل سردرگمی بیش از 20 دلار معامله مواد غذایی بدون طراحی یک سلاح و یا بیرون کشیدن دستبند” فلچر نوشت.

تبلیغات

آمار مختلفی نیز به اداره پلیس را ناکارآمدی در انجام انواع تعهدات یکی در واقع انتظار از پلیس: بررسی جرائم جدی و حل آنها. به عنوان درخواست می نویسد: MPD پاک تنها 56 درصد از موارد قتل در سال گذشته است. رکورد خود را برای تجاوز به عنف تحقیقات بوده و حتی بدتر: در سال 2018 وزارت پاک کمتر از یک چهارم (22 درصد) از آن موارد تجاوز به عنف. در 2019, MPD اعلام کرد: “کشف 1,700 تست نشده تجاوز کیت پوشا 30 سال است که گفته شده بود نابجا” با توجه به درخواست تجدید نظر.

تبلیغات

اعلام به از بین بردن اداره پلیس می ایستد در تضاد کامل دموکراتیک شهردار یعقوب فری را در انجام ندادی. فری هو کردم از تجمع روز یکشنبه پس از او حاضر به ارتکاب به defunding اداره پلیس. شهردار slunk از جمع آوری به عنوان ده ها تن از معترضان فریاد زد: “شرم! شرم” در او و دریافت آنچه جامعه شناس استاد دانشگاه و نویسنده حوا سارکوم به نام “این Cersei خاص.”

زبان به سی ان ان بعد رئیس شورای بندر دو برابر پایین در شورای تعهد به انحلال این MPD.

تبلیغات

“(ما نیاز) به گوش دادن به خصوص برای ما سیاه و رهبران به جوامع ما از رنگ برای آنها پلیس کار نمی کند و واقعا اجازه دهید راه حل های دروغ در جامعه ما,” او گفت:. “ایده داشتن هیچ اداره پلیس است که قطعا در کوتاه مدت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de