Wellington: نیوزیلند هیچ فعال COVID-19 موارد پس از این کشور نهایی بیمار داده شد همه روشن و منتشر شده از انزوای مقامات بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت:.

این نقطه عطف بود “واقعا خبر خوب” و یک دستاورد کل نیوزیلند می تواند قلب را از وزارت بهداشت و درمان مدیر کل اشلی بلومفیلد گفت.

“هیچ فعال موارد برای اولین بار پس از فوریه 28 است که قطعا علامت قابل توجهی در سفر ما همانطور که ما قبلا گفته مداوم هوشیاری در برابر COVID-19 ادامه خواهد داد ضروری است” او در بیانیه ای گفت.

نیوزیلند برنده ستایش برای دست زدن به آن از این بیماری همه گیر است که درگیر یک سخت هفت هفته مستند به پایان رسید که در ماه گذشته پس از ویروس موجود بود.

اقیانوس آرام جنوبی کشور با جمعیت پنج میلیون نفر تا به حال 1,154 مورد تأیید و 22 مرگ و میر.

شده اند وجود دارد هیچ عفونت های جدید برای 17 روز و تا روز دوشنبه تنها با یک فعال مورد برای بیش از یک هفته.

جزئیات نهایی بیمار بودند منتشر نشده دلایل حفظ حریم خصوصی اما اعتقاد بر این است که یک زن سالخورده در 50s که مرتبط به یک خوشه در یک Auckland در خانه سالمندان است.

“(این) باقی مانده مورد بوده است علامت-رایگان به مدت 48 ساعت و در نظر گرفته شده است. کسی هم اکنون منتشر شده است از انزوا” وزارت بهداشت گفت.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio است که انتظار می رود از اعلام روز شنبه که نیوزیلند را در این هفته حرکت به سطح هشدار 1 پایین ترین امتیاز آن را در چهار ردیف ویروس پاسخ سیستم.

در زیر تغییر های بین المللی مرز محدودیت را در محل باقی می ماند اما نهایی داخلی محدودیت — مانند محدودیت در مجامع عمومی و اجباری اجتماعی فاصله — حذف خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de