دو سازمان های اجرای قانون اذعان کرد که روز شنبه ماموران گشت مینیاپولیس در طول تظاهرات اخیر knifed لاستیک های متعدد وسایل نقلیه پارک شده و اشغال حداقل در دو مکان.

ویدیو و عکس تصاویر ارسال شده در اخبار خروجی مادر جونز نشان می دهد افسران نظامی به سبک لباس سوزن لاستیک در Kmart پارکینگ در خیابان دریاچه و خیابان Nicollet در 30 مه.

عکس و ویدئو در S. خیابان واشنگتن در بزرگراه بین ایالتی 35W همچنین نشان داد ماموران با چاقو پاره کردن لاستیک از دو خالی ماشین با تکرار jabs در مه 31. وزارت امنیت عمومی سخنگوی بروس گوردون اذعان کرد که لاستیک قطع شد.

“دولت گشت سربازان استراتژیک تخلیه لاستیک … به منظور جلوگیری از رفتارهای مانند وسایل نقلیه خطرناکی رانندگی و در سرعت های بالا در داخل و اطراف معترضان و اجرای قانون” او گفت:.

گوردون گفت: گشت همچنین هدفمند وسایل نقلیه “است که شامل آیتم های مورد استفاده به علت آسیب در طول تظاهرات خشونت آمیز” مانند سنگ و بتن و چوب و غیره.

“در حالی که نه معمولی تاکتیک وسایل نقلیه مورد استفاده به عنوان سلاح های خطرناک و مهار توانایی ما برای روشن شدن زمینه و نگه داشتن مناطق امن که در آن تظاهرات خشونت آمیز رخ شد,” او گفت:.

نمایندگان از Anoka County دنبال سفارشات برای پیوستن به گشت و همچنین برش لاستیک وسایل نقلیه در خیابان واشنگتن گفت: Anoka County کلانتر ستوان اندی Knotz.

Knotz گفت: نمایندگان خود را جهت از دولت به رهبری Multiagency مرکز فرماندهی بود که هماهنگی اجرای قانون در جریان تظاهرات متصل به مرگ در مارس 25 جورج فلوید.

بکسل کردن وسایل نقلیه بود و نه یک گزینه Knotz گفت: از آنجا که “شما نمی تواند هر دو کامیون در وجود” از آنجا که جمعی از مردم در این منطقه است.

وال Ebertz بود که در این تظاهرات پلیس شاهد کاهش لاستیک در Kmart پارکینگ در تقاطع خیابان دریاچه و خیابان Nicollet در میان تظاهرات در 30 مه.

او افزود: اینها همان افسران “شد اشک کشتار با گاز و تیراندازی ما را با گلوله های لاستیکی به سعی کنید به فشار از ما دورتر دوباره به Kmart پارکینگ.”

Kyla کوک شد با Ebertz و گفت: “همه ما در شوک بود” هنگامی که او و دیگران در Kmart بسیاری را دیدم یک عضو از یک خط از افسران ضد شورش چاقو لاستیک تنهایی وانت.

در میان صاحبان خودرو که لاستیک های آسیب دیده بودند شد استار تریبیون خبرنگار کریس Serres بود که در پوشش تظاهرات شب مه 30 و بازگشت به Kmart بسیاری در مورد 1 a. m. و دیدم ماشین خود بود در میان چند ده با لاستیک پهن.

لس آنجلس مستند و تهیه کننده تلویزیون اندرو کیمل گفت: لاستیک بودند به طور مشابه کاهش داد در حالی که پارک شده در Kmart بسیاری است.

“این بود هر ماشین که در پارکینگ” گفت: کیمل که تحت پوشش بیش از 100 تظاهرات در پاس چندین سال و افزود: “من دیده ام هرگز تایر چاک قبل به خصوص در یک پارکینگ.”

سخنگویان مینیاپولیس اداره پلیس Hennepin County Sheriff و گارد ملی گفت: پرسنل خود بودند و نه آنهایی که نشان از آسیب رساندن به لاستیک در فیلم های که در حال ساخت دور در رسانه های اجتماعی.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de