واشنگتن – آن را یک چیز بود در سال 2016 برای بالا واکنش به موضع برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: او به احتمال زیاد به پیروزی فکر رفت و در آنجا بود هیچ جریان محافظه کار حاکم دستور کار است که در معرض خطر خواهد بود.

2020 کمپین متفاوت است. مخالفت رئیس جمهور نشسته خود را در حزب به معنای قرار دادن سیاست اولویت های در معرض خطر مانند انتصاب قضات محافظه کار تداوم کسب و کار پسند مقررات و برش مالیات — و همچنین تحمیل آتشفشانی خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما به مراتب زودتر از آنها انتظار می رود تعداد فزاینده ای از برجسته جمهوری خواهان در حال بحث تا چه حد به در آشکار است که آنها نمی خواهد به عقب و انتخاب مجدد او — و یا حتی ممکن است رای برای حزب دموکرات جو بایدن. آنها احساس تازه فوریت به دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا در واکنش به پلیس تظاهرات بالای خود را نادرست از این بیماری همه گیر با توجه به افرادی که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش نمی خواهد حمایت تهمت انتخابات و جب بوش مطمئن نیست چگونه او را, رای, می گویند افراد آشنا با تفکر خود را. سناتور. میت رامنی یوتا won’t back تهمت و تعمق در مورد اینکه آیا به دوباره نوشتن همسرش, ان, و یا بازیگران دیگری رای گیری ماه نوامبر.

و از سوی دیگر ، جان مک کین بیوه, مدل لباس, مدل تقریبا قطعی به حمایت بایدن است اما مطمئن نیستید که چگونه به آن صحبت شود چرا که یکی از فرزندان او است eyeing یک اجرا برای دفتر.

وزیر امور خارجه سابق کالین پاول یکشنبه اعلام کرد که او را برای رای دادن بایدن گفتن سی ان ان که مغلوب ساختن پیشی جستن “دروغ در مورد همه چیز” و جمهوری خواهان در کنگره نمی خواهد او را نگه دارید پاسخگو باشد. پاول که رای برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما و همچنین هیلاری کلینتون گفت که او نزدیک به بایدن سیاسی و اجتماعی و تا به حال با او کار می کرد برای بیش از 35 سال است. “من به رای دادن به او,” او گفت:.

هیچ یک از این جمهوری خواهان رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اما سرزنش از حزب جمهوری خواه نام حمل وزن های مختلف زمانی که یک وقت رئیس جمهور و دستور کار مشترک با رهبران مجلس سنا در خط هستند.

توافق رهبران مانند سابق سخنرانان پل رایان و جان بونر نمی گویند که چگونه آنها رای خواهد داد و برخی از جمهوری خواهان که در حال حاضر تمایل به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن وزن, آیا برای رفتن فراتر از حمایت های شخص ثالث مدعی آشکارا به حمایت بایدن.

رهبران نظامی بازنشسته که باید محافظت خصوصی خود انداز به طور فزاینده ای ابراز ناخرسندی خود را.

بایدن در نظر دارد به رول خود را “جمهوری خواهان برای بایدن” ائتلاف بعدها در مبارزات پس از به طور کامل تحکیم خود با توجه به دموکرات ها آشنا با برنامه ریزی.

عمومی عبارات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن از قطعات جمهوری خواه نظامی و ایجاد شتاب در روزهای اخیر بیش از تماس های مکرر برای معترضان به توان جسمی محدود “تحت سلطه” را به عنوان او آن را قرار داده و دولت او را به زور و اجبار پاک کردن خیابان ها در خارج از کاخ سفید به طوری که او می تواند راه رفتن را برای یک عکس فرصت است. رفتار خود را متقاعد کرده است که برخی از رهبران آنها دیگر نمی تواند سکوت کند.

سابق وزیر دفاع جیم Mattis’ تاول انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول این هفته و آلاسکا ایالت لیزا Murkowski پذیرش است که او در حال “مبارزه” با این که آیا به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را شدت روح جستجو وقوع مجبور تعدادی از مقامات به روی چیزی حساب کردن با یک عمل است که آنها به مدت طولانی اجتناب شود: گفت با صدای بلند که مغلوب ساختن پیشی جستن است نا مناسب برای دفتر.

“این سقوط وقت آن است برای رهبری جدید در این کشور — جمهوری خواه دموکرات یا مستقل” گفت: ویلیام McRaven بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار که کارگردانی این حمله که به کشته شدن اسامه بن لادن است. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او نمی باید کیفیت لازم برای فرمانده.”

McRaven در مصاحبه ای در 76th سالگرد D-Day اشاره کرد که کسانی که در زمان جنگ رهبران الهام گرفته از آمریکایی ها با “کلمات خود اعمال خود را با بشریت است.”

در مقابل او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و رهبری خود را تست. “همانطور که ما تلاش کرده اند با COVID همه گیر و وحشتناک اعمال نژاد پرستی و بی عدالتی این رئیس جمهور نشان داده است هیچ یک از کسانی که کیفیت” McRaven گفت. “کشور نیاز به حرکت به جلو بدون او در راس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات در سال 2016 با وجود رژه جمهوری خواهان و بازنشسته و افسران نظامی که حاضر به حمایت از او. به مراتب بیشتر زمان مذاکرات مقامات منتخب در حال علنا حمایت تهمت نسبت به چهار سال پیش. در میان بی دریغ حامیان در حال توافق رهبران مانند میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا و گذشته دشمنان مانند سنسور. تد کروز و لیندسی گراهام. و نظر سنجی امروز نشان می دهد که رتبه بندی-و-فایل جمهوری خواهان هستند که مستقیما در پشت رئیس جمهور هر چند که در بخشی به دلیل برخی از جمهوری خواهان که نمی تواند رعایت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چین با مستقل.

تشکر. فرانسیس رونی از فلوریدا اهدا کرده است میلیون ها دلار به توافق نامزدها به عنوان بوش سفیر واتیکان نیست و رای برای حزب دموکرات در دهه.

اما رونی است که به دنبال انتخاب مجدد گفت: با توجه به حمایت بایدن در بخشی به دلیل تهمت است “رانندگی ما همه دیوانه” و دست زدن به این ویروس منجر به مرگ و میر است که “نمی باید اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de