نرخ رشد موارد تازه تشخیص داده شده COVID-19 کاهش در مینه سوتا حتی به عنوان تعدادی از آزمایشات به تشخیص ویروسی بیماری تنفسی همچنان به صعود از آخرین داده ها نشان داد یکشنبه.

این تعدیل روند اتفاق می افتد به عنوان دولت آماده برای آخرین دور از شل شدن محدودیت در کسب و کار و اماکن عمومی.

یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اجازه خواهد داد که محدود reopenings از ناهار خوردن در رستوران ورزشگاه و کوچکتر مکانهای تفریحی در چهارشنبه اگر کسب و کار گام برای کنترل گسترش ویروس.

“همانطور که ما در صورت احتمال از بسیاری از ماه از این بیماری گسترش در سطوح مختلف در جوامع ما, ما باید در پیدا کردن یک راه برای زنده با آن — پذیرش سطح خطر در حالی که در نظر گرفتن مراحل برای جلوگیری از موج از موارد قریب به اتفاق ما مراقبت های بهداشتی بخش” مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: در روز جمعه اعلام تغییرات.

روز یکشنبه مینه سوتا وزارت بهداشت اضافه شده 388 مردم به کلی آن شمارش از تایید COVID-19 موارد دوم-کمترین مجموع روزانه از آوریل 28.

نرخ رشد موارد جدید شده است کاهش برای دو هفته. با استفاده از نورد به طور متوسط برای صاف کردن نوسانات روزانه روزانه افزایش در مورد تایید شده شمارش شده است کاهش در هر دو هفت روز و 14-صورت روز پس از هدف قرار دادن یک علامت آب حدود 700 موارد جدید در آوریل 24.

تاخیر در سیستم برای گزارش جدید تایید موارد آن را دشوار است به دقت پیگیری روند بیش از قبل هفته اما مقامات بهداشتی دولت اذعان کرد بیش از آخر هفته که نرخ رشد موارد جدید ممکن است plateaued.

تغییر نیز مشهود در تعداد زیادی از مردم گرفتن فشرده و منظم سطح COVID-19 مراقبت در بیمارستان.

در روز یکشنبه وجود دارد 199 نفر در بیمارستان های فشرده-مراقبت های ويژه برای درمان COVID-19 کمترین تعداد از آوریل 13. اضافی 251 نفر گرفتن مراقبت به طور منظم در تخت بیمارستان سه شنبه به پایین ترین سطح از مارس 10.

از 1.9 میلیون نفر از COVID-19 که تشخیص داده شده اند, در سراسر کشور, 27,886 شده اند در مینه سوتا از جمله حدود 3000 کارکنان مراقبت های بهداشتی. در مورد 23,000 Minnesotans باید از بهبود علائم خود را و دیگر نیاز به باقی می ماند در انزوا با توجه به بخش بهداشت و درمان.

از 16 جدید مینه سوتا مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, 14 از زندگی مردم در دراز مدت مراقبت از زندگی کمک و یا گروه خانه برای سلامت رفتاری. همه جدید و میر به جز یکی در شهرستان Hennepin بودند افرادی که حداقل 60 سال است.

میانگین نرخ به تازگی گزارش شده مرگ و میر شده است نسبتا ثابت برای هفته — هفت روز به طور متوسط دارای شناور بین 20 و 25 پس مارس 20.

تمام گفته 1,186 Minnesotans فوت کرده اند با تایید مواردی از این بیماری است. بیش از 90% از کسانی که 60 یا با توجه به یک استار تریبیون تجزیه و تحلیل داده دولت است.

افراد در معرض خطر بالاتر برای موارد شدید شامل سالمندان و افراد در گروه-امکانات زندگی که در آن اجتماعی فاصله گرفتن و همه گیر بهداشت مشکل دارد. اساسی بهداشت و درمان عوامل منجر به افزایش خطرات از جمله ریه بیماری متوسط تا شدید آسم جدی قلبی immunocompromise چاقی با BMI بیش از 40 دیابت و بیماری های کبدی و بیماری مزمن کلیه نیاز به دیالیز.

این ویروس است که باعث COVID-19 باعث می شود برخی از افراد بسیار بیمار در حالی که برخی احساس می کنید هیچ اثرات فیزیکی در همه.

حدود 80 درصد از افرادی که به این ویروس را تجربه خفیف بدون علائم در حالی که به عنوان بسیاری از 5 درصد نیاز به مراقبت های ویژه در بیمارستان.

مشترک خفیف علائم شامل تب و بدن درد و سرفه و خستگی و لرز و از دست دادن بویایی هر چند برخی از مردم بیشتر قابل توجه علائم مانند تب شدید سرفه یا تنگی نفس است که نشان می دهد ممکن است ذات الریه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: اورژانس های پزشکی باید به دنبال افرادی که دچار مشکل تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه شروع جدید از سردرگمی و ناتوانی در به خواب و یا بیدار ماندن و یا “آبی” لب یا صورت. علائم به طور کلی به نظر می رسد ظرف پنج روز از قرار گرفتن در معرض اما می تواند تا 14.

دوشنبه, علائم 14 روز پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین ، knelt در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

خشم ناشی از فلوید مرگ به ارمغان آورد هزاران نفر از مردم به خیابان ها به اعتراض و نشان دادن باعث مقامات بهداشت عمومی به اصرار هر کسی که اعتراض در مینه سوتا برای آزمایش برای COVID-19.

ژوئن 3 بیشترین تعداد آزمون نتایج جستجو برای COVID-19 گزارش در یک روز با بیش از 15000 تست های انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی.

در مجموع از هفته جاری تغییر هستند و برخی از افراد در دولت تست شده اند بیش از یک بار.

شنبه مشخص چهارمین روز متوالی بیش از 10000 نتایج آزمون بودن گزارش شده است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله