چنای: تا یک هفته پیش تعداد زیادی از ورودی افراد بازگشت به تامیل نادو به خصوص ماهاراشترا شد اضافه کردن به کلی آن burgeoining تعداد افراد آزمایش مثبت برای Covid-19 رمان coronavirus. اما این روند در حال حاضر به نظر می رسد کردن تدریجی جدید در حالی که موارد مثبت در درون دولت به رهبری galloping چنای است که با شور و نشاط ،

از 1,515 افرادی که آزمایش مثبت در سراسر کشور در یک روز تعدادی از افراد بازگشته از کشورهای دیگر و کشورهای که تست مثبت برای ویروس نسبتا کوچکتر بسیاری از فقط 15. از آنها فقط دو نفر از ماهاراشترا. این بوده است که روند دو روز گذشته هنگام بازگشت از ماهاراشترا تست مثبت بودند فقط هفت و پنج به ترتیب نشان می دهد که خوشه ممکن است petering ،

تعدادی از Covid-19 موارد مثبت برای Chennai به تنهایی در ادامه به اوج با 1,155 تایید کرد روز یکشنبه به تنهایی. به طور قابل توجهی به جز نه نفر از 37 منطقه در تامیل نادو-یعنی Tirupur, Sivagangai, پرمبلور, Nilgiris, نمککل, نگپتینم, کرور, Kanniyakumari و ارد-دیگر 28 ولسوالی ها دوباره شروع به اضافه کردن به تاج اعداد. در واقع امروز در کنار چنای چنگلپتو گزارش بیشترین تعداد مثبت Covid-19 نفر در 135 به دنبال Thiruvallur-55, Kancheepuram-16, مادورای و Thoothukudi – 14 هر ویللوپورم و دیندیگول 11 مورد هر Ramnad و نه وللر و هشت.

تعداد مثبت Covid-19 موارد کوچک نشان افزایشی شده در چند روز گذشته در 28 ولسوالی دوباره ممکن است پرتاب یک الگوی جدید از گسترش این بیماری برای کارشناسان به مطالعه است. مرگ و میر ناشی از این ویروس همچنان بی امان در 269 روز یکشنبه با 18 مرگ و میر بیشتر تایید شده توسط وزارت بهداشت فقط امروز. به طور کلی دولت در مجموع Covid-19 موارد مثبت به ضرب گلوله به 31,667 در روز یکشنبه.

در چنای شهر حتی به عنوان 35 پسران از خانه کودکان در Royapuram باید آزمایش مثبت برای coronavirus شرکت مقامات گفته بسیاری از مغازه ها در ‘Kothwal Chawdi بازار تعطیل به عنوان بخشی از مراحل برای جلوگیری از گسترش این ویروس در شمال چنای. در همان زمان جدید و فشرده تر مهار و کنترل استراتژی در سطح خرد شروع به آشکار شدن در شش پرخطر مناطق بیشتر چنای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de