TV5 روزنامه نگار در میان 14 مرده در Telangana به عنوان COVID-19 ابرها تیره تر

حیدرآباد: 34-ساله روزنامه نگار از حیدرآباد در میان 14 نفر که درگذشت Covid-19 روز یکشنبه, Telangana وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه. در همه 154 مورد جدید گزارش شده در طول روز مصرف کل به 3,650. تلفات افزایش یافت به 137.

مرحوم نگار یک خبرنگار کار برای Telugu news کانال TV5 شناخته شد D. Manoj. وزیر K. Chandrashekhar رائو اسبق عبور از روزنامه نگار حتی به عنوان برخی از روزنامه نگاران و اتحادیه های کارگری و دولت بی جی پی خواستار اجباری تست برای Covid-19 برای همه کارکنان رسانه.

Manoj رنج می برد از جدی co-morbidities از جمله میاستنی گراویس دراز مدت عضلانی و بیماری های دو جانبه به پنومونی در بیمارستان گاندی گفت. او فقط حدود یک سال پیش بود و منتظر تولد اولین فرزند خود با توجه به همکاران خود.

این GHMC منطقه ادامه منجر به تعداد موارد جدید با 132 از 154 گزارش روز یکشنبه. در میان کسانی که تایید مثبت شد 10 پلیس از هشت ایستگاه های پلیس و یکی از شهرستان های مسلح رزرو ستاد.

بقیه موارد گزارش شده از Ranga Reddy, Medchal-ماکاجگیری, Yadadri-کریمنگر, بنسودا, Karimangar, Mahbubabad, سنگرددی و Nagarkurnool مناطق با توجه به روزانه Covid-19 بولتن.

وزیر بهداشت Etala Startengine در صحبت تلفنی با بیش از 20 روزنامه نگاران که تست مثبت است. بسیاری از آنها بدون علامت و در زیر صفحه اصلی قرنطینه. او همچنین در مورد پرسش رفاه از روزنامه نگاران بستری در بیمارستان گاندی از مسئولين بيمارستان با توجه به انتشار اخبار را از دفتر خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de