انگلستان معترضان را به پایین برده معامله گر مجسمه تخلیه آن در بندر

Category: کیمیا | No comments

لندن: هزاران نفر از مردم را به خیابان های شهرهای اروپایی روز شنبه برای نشان دادن حمایت خود را برای زندگی مهم جنبش با معترضان در بندر بریستول تخلیه خشم خود را در این کشور استعماری تاریخ سرنگونی یک مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده.

تظاهرکنندگان طناب متصل به مجسمه ادوارد Colston قبل از کشیدن آن را به سلامتی و roars از تصویب از جمعیت است.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد معترضان ظاهر می شود به زانو زدن در مجسمه گردن یادآوری مرگ جورج فلوید در مینه سوتا در 25 مه است که موجب تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو در گردن او حتی پس از او التماس کرد برای تهویه در حالی که دروغ گفتن دستبند بر روی زمین است. مجسمه ملاقات با یک آبکی پایان به عنوان آن بود در نهایت نورد به شهر بندر.

این بود تنها قانون هدفمندی در روز یکشنبه. در بروکسل تظاهرات clambered بر روی مجسمه سابق پادشاه لئوپولد دوم و شعار می دادند “غرامت” با توجه به تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی. کلمه “شرم” نیز graffitied در بنای تاریخی ارجاع شاید به این واقعیت است که لئوپولد گفته شده است که حاکم بر توده مرگ 10 میلیون کنگو.

معترضان همچنین مخدوش مجسمه سابق نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل در لندن مرکزی عبور از گذشته خود نام و اسپری نقاشی “یک نژادپرست” در زیر. آنها همچنین ضبط یک زندگی توجه به ثبت نام خود از اواسط بخش است.

روز تظاهرات در لندن آغاز شده بود در اطراف سفارت آمریکا که در آن هزاران نفر جمع — بیشتر به نظر می رسید با پوشیدن ماسک در برابر coronavirus — اعتراض به Floyd وحشیانه مرگ و به درخشش نور در نابرابری نژادی در صفحه اصلی.

“همه می دانند که این نشان دهنده بیش از جورج فلوید بیشتر از امریکا اما نژاد پرستی در سراسر جهان گفت:” دارسی بورن مستقر در لندن ،

تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اما برای دومین روز در حال اجرا بودند را لغو کردند در نزدیکی دفتر نخست وزیر بوریس جانسون. اشیاء پرتاب کردند و پلیس. پلیس فرستاده اند تقویت و آرام به نظر می رسد برای ترمیم شده است.

معترضان نیز با پرتاب اشیاء پلیس در پایین جاده در خارج از دروازه های پارلمان اروپا که در آن افسران بدون riot gear با تشکیل یک خط. آنها تقویت شده توسط پلیس ضد شورش که به سرعت دویدم به سمت صحنه.

شهردار لندن صادق خان گفت: خشونت بود “به سادگی قابل قبول نیست” و خواست کسانی که در اعتراض به انجام این کار قانونی در حالی که همچنین حفظ اجتماعی فاصله باقی مانده دو متر (6.5 فوت) از هم جدا. اما اکثر تظاهر کنندگان نمی توجه است که به خصوص در مقابل سفارت آمریکا.

پلیس گفت: 14 افسران مجروح شدند شنبه در جریان درگیری با معترضان در مرکز لندن است که به دنبال یک صلح آمیز تظاهرات بود که با حضور ده ها هزار نفر.

صدها نفر از مردم نیز با تشکیل یک پر جمعیت بسته بندی شده یکشنبه در میدان مرکزی منچستر زانو در سکوت به علامت احترام به جورج فلوید.

در هنگ کنگ حدود 20 نفر به صحنه تجمع در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش روز یکشنبه در خارج از کنسولگری های ایالات متحده در نیمه خودمختار شهرستان چینی.

“این یک مسئله جهانی است” گفت: Quinland اندرسون 28 ساله شهروند بریتانیا زندگی در هنگ کنگ. “ما باید به خودمان یادآوری کنیم با وجود همه ما می بینیم که در آمریکا و در دیگر نقاط جهان سیاه و سفید زندگی می کند در واقع مهم است.”

صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان ها ریختند در مرکز شهر ریو دو ژانیرو در اعتراض به نژادپرستی پلیس و قتل مردم سیاه و سفید در روز یکشنبه. معترضان نیست فقط پیوستن به تظاهرات در برابر فلوید مرگ در ایالات متحده بلکه محکوم کردن کشتار مردم سیاه و سفید در ریو favelas.

مورد اخیر بود João Pedro Pinto, 14 بود که در داخل خانه اش در 18 مه در سائو گنسلو شهر در ریو شهری در زمانی که پلیس در تعقیب متهمان به قاچاق مواد مخدر به ضرب گلوله به خانه. معترضان روز یکشنبه انجام شده آگهی خواندن “سیاه نمی تواند ایستاده و گریه می کنه.” در سائو پائولو یکی دیگر از demonstratation به پایان رسید و با درگیری بین گروه کوچکی از معترضان و پلیس.

ده ها تن از تظاهر کنندگان در زمان بخشی در زندگی موضوع اعتراض برگزار شد در تل آویو مرکزی رابین مربع است. بسیاری از عینک آبی فولاد ماسک اما رعایت فاصله اجتماعی دستورالعمل.

یک رالی در رم وسیع مردم در میدان بود و پر سر و صدا اما مسالمت آمیز با اکثریت معترضان با پوشیدن ماسک. در میان کسانی که در حال حاضر 26 ساله غنا Abdul نصیر که برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار در یکی از پایتخت های عمومی دانشگاه.

“این بسیار مایه تاسف است, شما می دانید, در این زمان قرن 21 است که مردم از رنگ در حال درمان به عنوان اگر آنها در حال lepers,” نصیر گفت. او گفت که او گاهی اوقات احساس نژادپرستانه نگرش مهمترین هنگامی که سوار مترو.

“شاید شما پیدا کردن یک محل برای ایستادن و مردم فقط در حال حرکت نگه دارید (دور) و شما خواهید بود, مانند, ‘چه؟'” نصیر گفت: “ما مردم قوی اما گاهی اوقات همه را محدود کرده است.”

در یک نقطه معترضان که اکثر آنها جوان و برخی با کودکان و یا خواهر و برادر در زمان زانو و مطرح یک مشت در همبستگی با کسانی که مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

در ایتالیا سرمایه مالی میلان چند هزار معترض با تجمع در یک میدان در خارج از ایستگاه قطار مرکزی بعد از ظهر یکشنبه. بسیاری در میان جمعیت بودند و مهاجران یا فرزندان مهاجران از آفریقا منشاء.

در اسپانیا چندین هزار معترض جمع شده در خیابان های بارسلونا و در سفارت آمریکا در مادرید.

بسیاری در مادرید انجام شده در خانه نشانه های مطلب “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” “حقوق بشر برای همه” و “سکوت pro-نژادپرست است.”

“ما نه تنها انجام این کار برای ما برادر جورج فلوید گفت:” Thimbo Samb سخنگوی این گروه که سازماندهی حوادث در اسپانیا عمدتا از طریق رسانه های اجتماعی. “در اینجا در اروپا در اسپانیا که در آن زندگی می کنیم ما کار ما خواب و پرداخت مالیات ما نیز نژادپرستی رنج می برند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>