لکنو: Bahujan Samaj حزب (BSP) supremo Mayawati روز دوشنبه نامیده می شوند به عنوان “مایه تاسف” وزیر Arvind Kejriwal را اعلام کرد که بیمارستان های اجرا شده توسط دولت دهلی نو و نهادهای خصوصی را تنها درمان Delhiites در طول رمان coronavirus بحران است.

BSP رهبر همچنین خواستار آن است که مرکز مداخله در این موضوع است.

Kejriwal روز یکشنبه در حالی که اعلام کرده بود همچنین گفت که بیمارستان های اجرا شده توسط این مرکز هیچ گونه محدودیت و اگر مردم از کشورهای دیگر به سرمایه های ملی به صورت خاص عمل جراحی آنها می توانند درمان های پزشکی در بیمارستان های خصوصی.

وی پس از پنج عضو پنل تشکیل شده توسط AAP دولت در روز شنبه پیشنهاد کرد که سلامت زیرساخت های این شهرستان باید مورد استفاده قرار گیرد تنها برای درمان Delhiites در نظر مواج COVID-19 بحران است.

در یک صدای جیر جیر در, Hindi Mayawati گفت: “دهلی نو پایتخت کشور است. مردم از سراسر کشور به اینجا می آیند برای کار. اگر کسی بیمار می افتد و محروم از درمان است چرا که فرد تعلق ندارد به دهلی و دولت دهلی نو فراهم نیست و درمان آن بسیار مایه تاسف است.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر Mayawati خواسته مردم را به پیروی از هنجارهای دولت برای باز کردن قفل-1′.

“در باز کردن-1 مردم باید به دنبال هنجارهای دولت در حالی که بازدید از اماکن و بازار شده اند که مجاز به باز کردن. آنها باید جلوگیری از بازدید از این مکان مگر اینکه بسیار ضروری است. این BSP مشاوره در علاقه مردم,” او گفت:.

‘باز کردن قفل-1’ آغاز شد در این کشور از دوشنبه که در سراسر کشور COVID-19 مستند effectuated در 25 مارس خواهد بود و آرام و تا حد زیادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله