حیدرآباد: هیچ پراساد یا آب مقدس در مکان عبادت است. هیچ loitering در مراکز و هیچ تلاش بر روی لباس و لوازم جانبی در مغازه ها. پیشخدمت در دستکش یکبار مصرف منوها در رستوران. این واقعیت زمانی که این موسسات در وزارت امور خارجه در روز دوشنبه.

دولت در روز یکشنبه با صدور دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) به دنبال آن در اماکن مذهبی, اماکن عبادت, هتل ها, رستوران ها و مهمان نوازی موسسات و مراکز خرید. بازی های مراکز و سالن سینما را ادامه خواهد داد به ماندن بسته شده است.

در مکان های عبادت ارائه شود برای ذخیره سازی کفش و نمازگزاران باید شستن دستها و پاهای خود را با آب و صابون قبل از ورود به محل. گردهمایی نامتناسب به فضای موجود اجازه داده نخواهد شد برای اطمینان فیزیکی فاصله.

کاغذی یکبار مصرف نشانه استفاده می شود برای صف و صندلی. مردم باید برای جلوگیری از تماس فیزیکی در حالی که تبریک یکدیگر و نباید لمس بت مقدس کتاب mazhars و غیره در مکانهای عبادت که در آن نماز مشترک تشک اجتناب شود و جانبازان باید خود را تشک. هیچ فیزیکی ارائه خواهم prasadam و آب مقدس باید اجازه داده شود

در رستوران takeaways باید تشویق شوند. بیش از 50 درصد از گنجایش مجاز خواهد بود و یکبار مصرف منوها استفاده می شود. رستوران مدیریت توصیه به استفاده از ظروف یکبار مصرف دستمال کاغذی و بوفه سرویس باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. پیشخدمت و دیگر کارکنان به پوشیدن ماسک و دستکش. تماس با ما نحوه سفارش و دیجیتال پرداخت است که برای تشویق شود. مبلمان است که به sanitised هر بار یک مشتری برگ; آشپزخانه باید sanitised غالبا.

مهمانان اقامت در لژ باید به ارائه جزئیات سفر تاریخچه و وضعیت پزشکی همراه با اثبات هویت و عزت فرم اظهارنامه مربوط به سلامت خود را. توشه باید ضد عفونی قبل از ارسال به اتاق.

در مراکز خرید تعداد مشتریان باید به حداقل نگه داشته شود داخل مغازه ها و loitering اجازه داده نخواهد شد. دادگاه از لباس و لوازم جانبی باید اجازه داده نمی شود.

دولت گفت: مدیریت همه این موسسات خواهد بود مسئول برای اجرای دقیق از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و هر گونه عدم انجام این کار منجر به بسته شدن از محل و جذب مقررات کیفری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله