چه باید بکنید اگر شما در حال بازداشت در حالی که اعتراض

مهم است بدانید که حقوق خود را هنگام حضور در یک اعتراض. در این ویدئو ما صحبت با وکیل Maryanne Kaishian یک هیات ارشد وکیل در بروکلین مدافع خدمات در مورد درست مراحل را اگر شما به خودتان پیدا کنید که در بازداشت کردند.

نوشتن شماره تلفن مهم در بازوی خود را

قبل از رفتن به یک اعتراض Kaishian توصیه به نوشتن شماره تماس وکیل یا خدمات حقوقی خود را در بازو. این تضمین می کند شما می دانید که چگونه برای رسیدن به آنها حتی اگر پلیس مصادره تلفن خود را.

تبلیغات

استناد حق خود را به سکوت و بپرسید به صحبت با وکیل خود

اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال بازداشت در اعتراض به استناد حق خود را به سکوت. آن را خوب به مقامات نام و آدرس خود را اما نمی پاسخ به هر سوال دیگر و بلافاصله بپرسید به صحبت با وکیل خود را.

تبلیغات

Kaishian می گوید او اغلب می گوید مشتریان خود را به استفاده از او به عنوان بهانه ای. او نشان می دهد با استفاده از عباراتی مانند “وکیل من گفت: من نمی توانم با شما صحبت کنم من نیاز به تماس او را” که می تواند به تغییر برخی از فشار را از شما برای پاسخ به سوالات.

آیا رضایت به جستجو در گوشی خود

پلیس ممکن است مصادره تلفن خود را, اما شما لازم نیست برای رضایت به جستجوی شخصی خود را دستگاه. اجرای قانون نمی تواند دسترسی به تلفن خود را بدون حکم, اما آنها هنوز هم ممکن است سعی کنید به فشار شما و یا ترساندن شما را به باز کردن قفل آن است. به همین دلیل بهتر است برای خاموش کردن بیومتریک باز کردن ویژگی های مانند Touch ID یا شناسه و به جای آن مجموعه ای طولانی رمز عبور پیچیده.

Kaishian هشدار می دهد که پلیس هنوز مجاز به جستجوی خود را در جیب و کیف بنابراین نمی آورد و چیزی از ارزش و یا هر چیزی که شما نمی خواهید به پلیس برای پیدا کردن به یک اعتراض.

نمی دهد یک نمونه DNA

در طول بازداشت پلیس ممکن است سعی کنید برای به دست آوردن DNA خود را با swabbing گونه خود را. رضایت نیست به یک نمونه DNA حتی اگر پلیس آن را به نظر می رسد مانند یک استاندارد دستگیری روش.

تبلیغات

یک سواب گونه است که یک راه معمول برای به دست آوردن DNA, اما پلیس سایر روش ها شما باید مراقب از جمله offering شما بطری های آب سیگار یا آدامس. بهتر است به قبول هر چیزی از پلیس—و به خصوص در طول بازداشت.

ضبط این حادثه و دریافت نشان اعداد

Kaishian توصیه به رفتن به تظاهرات در کنار یک دوست و یا یک گروه از دوستان با این توافق نامه به سازمان دیده بان برای یکدیگر. این شامل گرفتن فیلم در مورد دستگیری و یا سوء استفاده توسط پلیس. ممکن است مقامات ادعا می کنند آن را غیر قانونی به فیلم دستگیری اما مگر اینکه شما از نظر جسمی مانع یک افسر آن را به خوبی در حقوق خود را برای ایستادن به سمت و ضبط تمام لحظه.

تبلیغات

اگر شما در حال دستگیر شدن و می دانم که یک دوست یا غریبه است نزدیکی در حال فیلمبرداری آن نیز می تواند مفید باشد با صدای بلند به نقل از آنچه اتفاق می افتد. این می تواند زمینه به این حادثه و می تواند کمک به شما در مورد هر گونه دادخواهی پایین خط.

شما همچنین باید سعی کنید و دریافت نام و نشان تعداد هر افسران درگیر در دستگیری و یا سوء استفاده. در حالی که این نیست و اغلب منجر به پیامدهای برای افسران Kaishian می گوید این کمک می کند تا ساخت یک دنباله مقاله سوء رفتار است که می تواند کمک به آینده موارد است.

تبلیغات

آماده برای این واقعیت از دستگیری

دانستن حقوق خود را پس از تمام مراحل بالا را و در نظر گرفتن هر احتیاط ممکن است هنوز هم محافظت از شما در برابر سوء استفاده در دست اجرای قانون است. در یک دنیای کامل همه خواهد بود و آگاه از حقوق خود و مقامات به دنبال روش کاملا در هر زمان. اما آن را یک جهان کامل و دستگیری ها کثیف و ترسناک و استرس زا. بود آگاه باشید که همه چیز ممکن است هموار حتی اگر شما همه چیز را راست. که گفت: دانستن و استناد به حقوق خود است که بهترین ابزار شما برای کاهش این خطر است.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de