خدمه درختان کاشته شده در هفته گذشته در سنت پل Payne-Phalen محله با استفاده از علم جدید مبتنی بر ابزار نقشه برداری است که مشخص می کند که کدام مناطق بیشتر می شوند بیشتر از سبز.

“ما گرد هم آورده داده به اطلاع رسانی که در آن ما باید گیاه” گفت: Marya مک اینتاش حفاظت متخصص با محافظت از طبیعت که توسعه ابزار.

“زیادی وجود دارد که در آن اختلاف وجود دارد درختان و که در آن وجود ندارد. ما در حال کاشت در مناطق که در آن منافع درختان بیشتر مورد نیاز است.”

این ابزار نقشه برداری در دسترس خواهد بود به دولت های محلی و سازمان ها برای شناسایی سایت ها در منطقه مترو بیشترین نیاز به کاشت درخت.

این ابزار به نظر می رسد در عوامل موجود در تاج درخت کیفیت هوا و درخت از دست دادن از طاعون و بیماری مانند زمرد خاکستر مته هجوم. همچنین به نظر می رسد در محله با در طول تاریخ جوامع محروم و جزایر حرارتی شهر — مناطق قابل توجهی گرمتر از مناطق اطراف آن به دلیل ساختمان های پیاده رو و فعالیت های انسانی.

امید است که به تازگی کاشته درختان شکوفا خواهد شد تمیز و سرد شدن هوا و بهبود سلامت محله بیشترین نیاز.

هفته گذشته 82 درختان کاشته شد در امتداد جانسون پارک وی و در اطراف خورشید خیس زمین بازی و توپ های دلوت و مورد مرکز تفریح و سرگرمی در Payne-Phalen در سنت پل به سمت شرق است. “درختان واقعا متصل به سلامت ما در راه صمیمی,” مک اینتاش گفت. “ما می دانیم که درختان مبارزه با همه این مسائل ما را سایه و بهبود جوامع است.”

تحقیقات نشان داده است که حضور یا غیاب — از درختان در امریکا محلات و متعاقب آن فواید اغلب متناظر با اجتماعی و اقتصادی و نژادی خطوط.

یک سال 2017 تجزیه و تحلیل در مجله مدیریت زیست محیطی یافت “شواهد قابل توجهی مسابقه مبتنی بر نابرابری در مناطق شهری را پوشش جنگل” و تشویق جنگلداری حرفه ای به سهام در نظر عواقب شهری پروژه های جنگلداری.

“تمایل وجود دارد برای همه باید بسیار عمدی که در آن ما کاشت درخت گفت:” کارن Zumach مدیر جامعه جنگلداری در غیر انتفاعی درخت اعتماد است که مشغول به کار در سمت شرق کاشت با محافظت از طبیعت و سنت پل جنگلداری واحد.

هفته گذشته درخت اعتماد خدمه کاشته 19 گونه درخت از جمله باتلاق بلوط سفید prairiefire crabapple عاج و حریر و یاس و کنتاکی درختان قهوه. درختان جایگزین بسیاری از خاکستر درختان قطع در سال های اخیر در پاسخ به زمرد خاکستر مته.

درخت اعتماد را آب و مراقبت از درختان جوان برای دو سال آینده.

“با افزایش تنوع گونه های آن را برای کمک به ایجاد تابآوری شهری در جنگل در برابر تغییر آب و هوا” مک اینتاش گفت.

درخت اعتماد arborist دانیل Schmitter کاشته یاس بنفش در کنار دلوت و مورد تفریح و سرگرمی مرکز زمین بازی تکان دهنده خاک با آب به عنوان او می چرخاند و درخت.

Schmitter که همچنین بخشی از یک دولت محور شاگرد برنامه گفت: هدف فراگیر است بهبود جامعه و سلامت کسانی که زندگی می کنند وجود دارد برای نسل های آینده.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله