Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 9: Eddie Murphy Party All the Time

تصویر: ادی مورفی “حزب تمام وقت”

ادی مورفی آواز بود چیزی که در ‘80s در. و نه فقط یک چیز تصادفی. او منتشر شد سه آلبوم های موسیقی. در حالی که بسیاری از مردم به یاد داشته باشید “حزب تمام وقت” است که نوشته شده و تولید شده توسط Rick James چه کمتر است به خاطر این است که ادی به حال موسیقی از امثال Stevie Wonder نیل راجرز…و حتی مایکل جکسون. آن را مانند او در موسیقی به طور جدی به خصوص در موسیقی فرمت های تصویری—حتی اگر وجود دارد قابل تشخیص دلیلی برای انجام این کار است. جهنم, Eddie بود و حتی امضا به Motown برای آخرین آلبوم. اجازه دهید که غرق در.

تبلیغات

این ما به ارمغان می آورد به یاد تصویری برای ادی مورفی یکی درست ضربه “حزب تمام وقت.” این آهنگ جدولها به خوبی آن را واقعی بالا 5 پاپ نمودار آمار و آن را برجسته سبک و تولید دلربایی از یکی از بهترین دوستان خود ریک جیمز بود که قتل در آن زمان (اواسط 80s), پس از آن تنها حس به نگه داشتن وزوز رفتن با یک ویدیو.

ادی مورفی “حزب تمام وقت” (1985)

این ویدیو به وضوح تا به حال یک هدف و یک هدف تنها — برای نشان دادن که ادی در واقع یک موسیقی هنرمند. و چگونه می توانم به شما انجام این کار ؟ به خوبی شما انجام در استودیو تصویری از دوره که در آن شما نشان می دهد او آواز خواندن و ضبط با واقعی نوازندگان مانند Rick James اما شما حذف تمام از کوکائین است که باید به یک جزء اصلی است که مهمترین آنها از دست رفته—آن را “کوکائین”80s” بعد از همه—و ادی انجام و آواز خواندن در حالی که مردمی kickin’ it در استودیو جام جم همراه است.

تبلیغات

دو چیز سرگرم کننده به یاد داشته باشید در مورد این تصویری است که من فکر می کنم آن را به یاد سطوح: 1) ادی واقعا در زمان این موسیقی گه به طور جدی و او به ما نشان می دهد راه رفتن را به یک اتاق پر از مردم شاد و با جدی و راه رفتن و آنجا بود که جدی نوازنده مورد به ثبت برخی از موسیقی جدی. ادی نیاز ما را به می دانم که او برای املاک واقعی, که بدان معنی است که او نمی تواند کامل ادی در اول. و 2) من نمی توانم استرس به اندازه کافی عجیب و غریب چگونه است که بسیاری از مردمی بودند به طور کامل خارج از ضرب و شتم در حالی که در این فیلم از جمله ریک جیمز و عجیب و غریب مجموعه ای از شاید-افراد مشهور, کف زدن است اما نه در ضرب و شتم.

این دوبلاژ بازی بود و سطل زباله برای این فیلم. همچنین ادی نمی تواند برای گه.

ریک جیمز هدایت ترافیک از اتاق کنترل و ادی مستقیم کسب و کار. او حتی یک چند اجرا می شود فقط برای نشان دادن محدوده خود. آنچه که من لذت بردن بیشتر در مورد این فیلم این است که همه مردم در استودیو هر دو اتاق کنترل و در غرفه با او که فقط می دانم که آنها یک ضربه در دست خود. آنها اختصاص داده شده به اجازه دادن به ادی می دانم که او هم آن را کشتن و که آنها نیاز به او را به طور جدی. Rick James نه در همه, پس از آن می رود به غرفه برای اضافه کردن گیتار خود بخش و آواز اجرا می شود برخی از ضربه ای که ادی به طور کامل از آب فورا. من آن را دوست دارم.

اگر من یک خواننده و من می خواستم شما به من به طور جدی به عنوان یک پس شاید من می خواهم به ایجاد یک ویدیو که نشان می دهد من مشغول شدن در غرفه و همچنین کامل با مردمی متصل گه به گه و بارگذاری تا جلسات و تمام آن گه که به نظر می رسد مانند یک واقعی خوش شانس جام جم است پایین رفتن. و مهمتر از همه آهنگ مربا. آن را مانند یکی از بهترین بدترین آهنگ همیشه.

اما ما باید ریک جیمز در اوج قدرت خود, Eddie Murphy آینده را 48 Hrs., مکان های تجاری و Beverly Hills Cop سه گانه بنابراین وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ زمانی بهتر به رها کردن یک آلبوم برای او. و تمام نقطه اوج این ویدئو برای این آهنگ که منجر به ادی مورفی کمدین تبدیل شدن به یک افسانه در سه بازی. حداقل برای 1985. و نمادین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de