3M واصل طرح دعوی در دادگاه است که نام یک “حلقه” در تلاش برای متقلبانه خود را به فروش N95 3M ماسک تنفس است که محافظت در برابر COVID-19 ویروس.

در مپلوود شرکت مبتنی اخیر دادگاه فدرال تشکیل پرونده علیه پیشگیرانه سلامتی Consultants LLC کلمبوس, اوهایو, مدعی است که این شرکت ساخته شده شرکت های کوچکتر و عامل آن در تلاش برای فروش میلیون ها نفر از N95 ماسک در قیمت های متورم. یوتا-بر اساس RX2live سعی در فروش ماسک به کالیفرنیا سیستم مراقبت های بهداشتی در چندین بار خود را به لیست قیمت.

اتصال پیشگیرانه سلامتی و RX2live آمد به نور در طول 3 M را بررسی RX2live در اوایل قیمت-درآوردن طرح دعوی در دادگاه یک 3M بیانیه ای گفت:. 3M کشف کرد که RX2live برنامه ریزی برای دریافت N95 ماسک از پیشگیرانه سلامتی با توجه به 3M.

“پیشگیرانه سلامتی بود سر دسته در نمایندگی به RX2live و دیگران که آنها به نمایندگی 3M و دسترسی به 3M brand N95 ماسک” 3M در بیانیه ای گفت. “3M هیچ رابطه ای با پیشگیرانه سلامتی یا Rx2Live.”

3M توصیف پیشگیرانه سلامتی, LLC به عنوان “ملی مراقبت های بهداشتی شبکه که متشکل از مشاوران مستقل اعم از LPNs مجوز پزشکان تکرار پزشکی و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال حاضر برای رسیدن به بیمارستان و مراقبت های فوری سازمان های دولتی و پزشک دفاتر به ارائه مورد نیاز آزمون و PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] لوازم.”

پیشگیرانه سلامتی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

طرح دعوی در دادگاه که اتهامات پیشگیرانه سلامتی گفته دیگران که آن N95 ماسک آمد به طور مستقیم از 3M دلالت آن 3M توزیع کننده عمده فروشی. که درست نیست 3M گفت.

نمایشگاه در طرح دعوی در دادگاه نشان می دهد مواد بازاریابی است که پیشگیرانه سلامتی گفته ارائه شده به RX2live. مواد توصیف 10 میلیون N95 ماسک صورت “مستقیم از 3M” فروش در $4.95 هر. پیشنهاد آمد و با ارائه که یک مشتری باید “پرداخت کامل قبل از سفارش قرار داده می شود. پرداخت برگزار می شود در سپردن تا به منظور تکمیل شده است.”

3M شارژ که پیشگیرانه سلامتی تلاش برای پنهان کردن نقش خود در ادعایی قیمت درآوردن طرح ساخت تمام احزاب به هر فروش امضای توافقنامه nondisclosure.

در آن کت و شلوار, 3M می پرسد برای یک دادگاه است که متوقف می شود پیشگیرانه سلامتی از این ادعا روابط 3M به منظور فروش ماسک. آن را نیز می پرسد قاضی دادگاه را پیشگیرانه سلامتی برای پرداخت هزینه های دادگاه و به پرداخت سه برابر نرمال خسارت از هر گونه پول آن profitted از آن طرح شد. 3M می گوید: پول اهدا خواهد شد به COVID-19 سازمان خیریه از 3M را انتخاب کنید.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de