Cicely Tyson of ‘Cherish The Day’ speaks onstage during the OWN: Oprah Winfrey Network portion of the Discovery, Inc. TCA Winter Panel 2020 on January 16, 2020 in Pasadena, California.

Cicely Tyson از ‘گرامی داشتن روز” صحبت می کند روی صحنه در طول خود: اپرا وینفری شبکه بخشی از کشف, Inc. TCA زمستان پنل 2020 در 16 ژانویه 2020 در پاسادنا ،
عکس: آماندا ادواردز (گتی ایماژ برای کشف, Inc.)

Cicely Tyson شده است در این بازی برای بیش از 70 سال و سزاوار هر گل ستایش و فراتر از آن. تماشای کار خود را در طول سال و به طور مداوم حفظ یک فعال حرفه ای است که هیچ چیز شگفت انگیز را شاهد حتی از دور.

تبلیغات

که چرا این لعنتی خیلی هیجان انگیز برای دیدن است که تایسون به دریافت جایزه پی بادی حرفه ای برای موفقیت است. خبر از جایزه ارائه شده توسط Grady دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در دانشگاه گرجستان اعلام شد دوشنبه از طریق مردمبه طور انحصاری.

“Cicely Tyson را تعهد غیر قابل انعطاف با استفاده از هنر و صنعت خود را به آدرس این مسائل بزرگ زمان خود—برابری جنسیتی و نژادی و عدالت اجتماعی عدالت و شمول—اماکن او در نادر شرکت” پی بادی, مدیر اجرایی, Jeffrey P. Jones در بیانیه ای گفت. “و او هنگامی که صحبت کردن و صحبت کردن دعوت ننگ انزوا و قصاص. او یک منی رقم از زمان و جلوتر از زمان خود.”

تبلیغات

“او برنده جایزه اجرای تایسون به ما آموخته است به قهرمان جهان امکان برای عدالت اجتماعی و خلاقیت و شور و نشاط و شادی” Peabody هیئت منصفه اضافه شده, در بیانیه ای. “از طریق حرفه ای خود را به او نشان داده است اهمیت تصور آزادی انسان قدرت مبارزه لطف فداکاری و اهمیت شاهد در یک ملت از جان گذشته به روی چیزی حساب کردن با خود است. او فرمان قدرتمند از هنر و صنعت و مادام العمر تعهد به کار را که سرگرم و چالش های ما کمک می کند تا پیدا کردن ما اخلاقی بلبرینگ, دعوت ما را برای اندیشیدن به کیفیت که برای اخلاقی زندگی است.”

مهلت می دهد خلاصه ای از تایسون غنی حرفه ای:

تایسون نامزد دریافت جایزه شده است برای 13 Emmys در تمام و برنده دو برای سال 1974 به The Autobiography of Miss Jane Pittmanشروع یک اجرا که شامل چنین یاد مجموعه تلویزیونی به عنوان ریشه (1977), King (1978), زنان بروستر محل (1989), همیشه (1998), A Lesson Before Dying (1999), جواهر (2002) و به رزا پارکس داستان (2002).

حرفه ای تلویزیون خود را آغاز کرد و در سال 1951 و همچنین شامل اعتبارات از دختران شهر من جاسوسی و ماموریت: غیر ممکن است به Gunsmoke و طرف شرق/سمت غرب. اخیرا او به نظر می رسد در سفر به بخشنده (2014), House of Cards (2016), مادام وزیر (2019) و خود را گرامی داشتن روز در اوایل این سال است.

تایسون القاء شد به تلویزیون آکادمی سالن از شهرت در ماه ژانویه و در سال 2018 شد اولین زن آمریکایی برنده اسکار افتخاری. او نامزد جایزه اسکار برای بازی در Martin Ritt را 1973 فیلم هر چیزیکه صدا میکند.

به عنوان Hbo با اشاره به تایسون تنها نامزد یک بار برای جایزه اسکار و گلدن گلوب (هر دو برای هر چیزیکه صدا میکند). در این زمین?! و آکادمی می داند که آنها کردن است که در مقابل از آنجایی که آنها به او یک اسکار افتخاری در سال 2018 فرمانداران جوایز (و او اولین زن سیاه و سفید به افتخار یکی).

در میان افرادی که شرکت کردند در این ویدئو ادای احترام شد, Regina King, Viola Davis, اپرا وینفری ، اپرا تشکر بازیگر افسانه ای “نه تنها هموار کردن راه برای من و هر زن که جرأت به یک حرفه ای در سرگرمی, اما در حال راه ایستاده برای حقیقت در هنر خود را در تمام جهات. و اجازه می دهد ما را به برداشته شود به نور خود نامی از زندگی است.”

تبلیغات

علامت گذاری تقویم خود را برای 10 ژوئن چرا که زمانی که باقی مانده Peabody جوایز برندگان اعلام خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله