گواتی: یک روز پس از نفت هند محدود (نفت) آورده سه عضو تیم متخصص از سنگاپور مبتنی بر مدیریت اضطراری شرکت برای کنترل ضربه در گاز خوب, یک آتش سوزی پس از یک انفجار به گاز هست که از گاز طبیعی بود که بیاختیار جریان گذشته 13 روز در شرقی آسام.

اطلاع رسانی است که این آتش سوزی در چاه تحت Baghjan میدان نفتی در نورث لخیمپور منطقه در روز سه شنبه بعد از ظهر هنگامی که یک تیم از کارشناسان از سنگاپور و محلی مهندسین در تلاش بودند برای کنترل جریان گاز از چاه پس از فوران چاه نفت در مه 27, روغن مقامات گفت که کارشناسان نیز با بیان این که ترس از آتش از شکستن در و و تمام اقدامات احتیاطی لازم گرفته شد.

تصریح می کند که هیچ گزارشی از آسیب یا مصدوم از محل حادثه روغن مقامات گفتند که وجود دارد بدون نیاز به وحشت به آتش خواهد پخش نشده از گاز هست.

اما وحشت است گریبانگیر مردم از مناطق اطراف آن پس از آتش سوزی به عنوان دود سیاه مواج از بدبختی سایت دیده می شد از فاصله دور با صدها نفر از ساکنان محلی در حال فرار از مناطق اطراف است.

پیشتر در روز دوشنبه سه عضو تیم متخصص از سنگاپور مبتنی بر مدیریت اضطراری شرکت در حال شروع عملیات برای کنترل ضربه در گاز هست.

نفت مطبوعاتی اعلام کرد که پس از بحث های مقدماتی و د-جلسه توجیهی کارشناسان از سنگاپور ‘هشدار فاجعه کنترل’ به رهبری مایکل ارنست Allcorn همراه با روغن تیم آغاز شده بود کار بر روی اتصال ضربه.

نفت بیانیه بیشتر گفت: “کارشناسان هشدار قدردانی نفت برای تمام کارهای مقدماتی انجام شده و تا کنون به ذکر است که بر اساس تجربه گسترده از جابجایی بیش از یک هزار blowouts در حدود 135 کشور در سراسر جهان تحت شرایط مختلف آنها با اعتماد به نفس کنترل خوبی در اولین با پشتیبانی لازم از نفت است.”

“آنها تاکید کرد که امنیت مردم محلی در این منطقه و تیم فنی مشغول به کار در سایت به خوبی خواهد بود نگرانی در حالی که انجام عملیات” روغن آزادی گفت.

بیش از 650 خانواده متشکل از 2500 نفر منتقل شده به سه امداد اردوگاه پس از نفت و گاز به خوبی در Baghjan روستا آغاز شده بود با انتشار گاز به هوا پس از نشت on May 27.

محلی ساکنان این منطقه ادعا شده که این فوران چاه نفت باعث شده است که یک نشت نفت در Dibru-Saikhowa پارک ملی حدود 3 متر از چاه خانه به Gangetic دلفین رودخانه و Hoolock گیبونز هر دو در معرض خطر به عنوان در هر IUCN red list.

فقط یک کیلومتر از میدان نفتی است Maguri-Motapung تالاب های اکوتوریسم سایت. دولتی پناهگاه Dibru Saikhowa پارک ملی زیستی منطقه مشهور برای پرندگان مهاجر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de