ما می خواهم برای اولین بار به اعتراف است که آن را احساس می کند مانند یک بار عجیب و غریب به جشن ما به طور منظم برنامه ریزی شده بزرگ زیبایی روز سه شنبه. در حالی که زندگی می کند در واقع حتی در میان اعتراضات و همه گیر در حال حاضر باید آن را چیزی جز کسب و کار به عنوان معمول است. اما این لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ آمریکا نیز اثبات می شود یک زمان برای گسترش تفکر ما و درخشش بالا می داند چند بزرگتر متفکران از سریال کارآفرین Mahisha Dellinger.

تبلیغات

در حالی که ما در ابتدا ضبط مکالمه ما با Dellinger هفته پیش از آن مطمئنا تصادفی نیست که در این هفته تصویری می رود زندگی می کنند وجود دارد تجدید تمرکز بر روی سیاه و سفید متعلق به مارک های زیبایی—همراه با ادب اگر دیر بیداری (برای برخی) که تعداد کمی از ما دوست داشتنی مراقبت از مو faves نیست سیاه و سفید متعلق بهحتی پس از اینکه سیاه و سفید-تاسیس شد. به عنوان خالق محبوب و پیشگام محصولات مراقبت از مو با نام تجاری فر (یک fave اینجا در TGU), Dellinger بود اوایل داستان موفقیت در حال حاضر پررونق زیبایی سیاه و فضا و نه تنها حفظ بلکه به رشد خود ادامه امپراتوری خود را پس از راه اندازی در سال 2002. در سال های اخیر او کمک کرد تا زیبایی دیگر کارآفرینان انجام همان; برای اولین بار به عنوان میزبان و مربی خود را در ذهن کسب و کار خود را با Mahishaو در حال حاضر با او پادکست #SelfMade و اطلاعاتی حضور در IG زندگی می کنند—در واقع شما می توانید گرفتن برخی از کارآفرینی خرد امشب ژوئن 9 در 7 ساعت CST.

تبلیغات

و پس از آن وجود دارد Dellinger پاسخ به COVID-19. در حالی که تلاش برای محوری کسب و کار خود را به کمک کند و کمک بسیار مورد نیاز PPE به کسانی که در خط مقدم این بیماری همه گیر سریع پزشکی به دنیا آمد. ایجاد بنیادی به قیمت درآوردن دیدیم در شروع این بیماری همه گیر سریع, Med ایجاد ضد عفونی کننده دست و فراهم می کند ماسک برای کمک به نگه داشتن ما مقرون به صرفه حفاظت شده در طول این بیماری همه گیر. اضافه کردن به که توسعه جدید nutraceutical در حالی که مدرسه در منزل سه نفر از او چهار فرزند و شما رو یکی از چند وظیفه ای maven—و در حالی که ما نمی دانیم که او چگونه آن را ندارد او در بر داشت برخی از زمان به بحث در مورد همه آن را با تب و تاب بودن ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de