Chris Redd, left, on November 21, 2019, in New York City; Amber Ruffin, center, on February 28, 2020, in New York City; Sam Richardson, right, on July 10, 2019, in Los Angeles.

کریس Redd, سمت چپ, در نوامبر 21, 2019 در شهر نیویورک; کهربا Ruffin, مرکز, در فوریه 28 سال 2020 در شهر نیویورک; سام Richardson, راست, در جولای 10, 2019 در لس آنجلس.
عکس: جیمی مک کارتی (گتی ایماژ), Jason مندز (گتی ایماژ برای تاون هال), رودین Eckenroth (گتی ایماژ)

ما به عنوان سازمان دیده بان imploding از میراث رسانه های عمومی و پاسخگویی سرگرمی برندها و شرکت ها اتفاق می افتد در زمان واقعی این قطعا به نظر می رسد زمان حساب.

تبلیغات

امروز کانون توجه است در کمدی میباشد. با توجه به مهلت کریس Redd (شنبه شب زنده) کهربا Ruffin (اواخر شب با Seth Meyers), سام ریچاردسون (Veep) و زرق و برق LaShay بولاک (فضا زور) در میان فارغ التحصیلان از شهر دوم که رسما خواستار بررسیاین ادعا که کمدی در صنعت دیرینه تاریخچه نژاد پرستی و سوء رفتار جنسی. آنها تاریخ 19 دیگر سیاه آلوم و کارکنان فعلی از شیکاگو مبتنی بر میراث تریک شرکت.

مهلت می افزاید:

پس از هفته گذشته استعفای دوم شهرستان مدیر عامل و مالک اندرو الکساندر را به اتهام نژادپرستی نهادی این گروه از 19 فعلی و سابق شهر دوم همکاران باید امضا نامه ای سرگشاده متهم تریک شرکت “erasure, تبعیض نژادی, دستکاری, پرداخت نابرابری tokenism کسب درآمد از فرهنگ و تروما-القا تجارب از هنرمندان…”

تبلیغات

در این نامه خواستار اسکندر جایگزینی به یک فرد و رنگ. شهر دوم به تازگی استخدام آنتونی LeBlanc به عنوان موقت executive producer که در این نامه اذعان دارد.

در علاوه بر این به یک “تحقیق کامل” از نژاد پرستی و سوء رفتار جنسی این نامه بیشتر خواستار “تجدید نظر و مناسب اعتبار” به صورت سیاه و سفید کمدی هنرمندان و قابل ملاحظه کمک به موسسه و فرهنگ است. علاوه بر این نامه خواسته که شهر دوم استخدام مستقل منابع انسانی شرکت مستقل BIPOCمتعلق به تنوع و شمول شرکت و BIPOC تهیه کننده اجرایی از طریق جامعه که شامل BIPOC تجاوز+ دانش آموزان.

تبلیغات

Redd و ریچاردسون مشارکت است که به خصوص به عنوان سیاه و سفید زنان اغلب در صف مقدم بوده است (و مقدم) وقتی که می آید به نگه داشتن برخی از صنایع پاسخگو باشد. فقدان سیاه نر همبستگی نامیده شده است در صنعت موسیقی به طور خاص است.

تبلیغات

“وحشی ترین قسمت در مورد دوم من شهر تجربه است که آنها من را مجبور به ترک آنجا که آنها را باور نمی کند من” بولاک به یاد می آورد در اخیر صدای جیر جیر. “سپس هفته بعد به” دلایل نامعلوم ” آنها آتش مرد سفید که در دست من است اما اجازه روایت می شود که آنها از کار اخراج او به خاطر من.”

به طور کلی به عنوان این است که رخ می دهد در یک زمان مذکور از حساب دوم شهرستان خواهد بود بی مبالات به برداشتن گام های بیشتر در پاسخ به رسمی تقاضا است.

تبلیغات

“شما با استفاده از نام ما به بازار کسب و کار خود را, اما ما نمی توانیم در وجدان خوب توصیه دوم شهرستان به عنوان یک محل موثر برای کمدی به رشد” در این نامه می خواند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de