بوش پایه در St. Paul نام این سال را به یاران برندگان

 

پسر بولینگ توانمند سازی است پدران رنگ در مینیاپولیس و می خواهد به بهبود پلیس روابط. در Maple Grove Farhio Khalif است که برای دفاع از شرق آفریقا زنان و دختران است. در Lauderdale, افسر پلیس متی Koncar می خواهد برای افزایش اعتماد عمومی از پلیس.

سه در میان 24 برندگان بوش بنیاد رقابتی سالانه یاران سنت پل سازمان اعلام کرد. در حالی که روند انتخاب رخ داده است قبل از مرگ جورج فلوید است که گالوانیزه شهرهای دوقلو و جهان اطراف نژادی عدالت و پلیس, اصلاحات, جامعه, رهبران — دو سوم از آنها افرادی هستند که از رنگ هستند و بخشی از این فشار برای تغییر گفت: آنیتا پاتل رهبری برنامه های مدیر در دولت بوش پایه و اساس است.

“این است که واقعا متعهد به نژادی سهام در راه است,” او گفت:. “این سرمایه گذاری در رهبران برای دهه های آینده است.”

هر یک از همراهان را دریافت خواهد کرد $100,000 بیش از یک یا دو سال به صندوق مدرک دانشگاهی, شبکه های مربیگری و کارگاه های آموزشی و یا آموزش برای افزایش مهارت های رهبری خود را.

از 24 برندگان 16 Minnesotans. علاوه بر بولینگ Khalif و Koncar مینه سوتا برندگان امیره Adawe سنت پل Evva Karr سنت پل کیرستن کندی شمالی شعبه آنی Ryan کخ از مینیاپولیس آلن لوئیس ویرجینیا دکتر بریتنی لوئیس از مینیاپولیس, دکتر Essa محمد روچستر Vayong Moua Eagan, بنیامین Schierer از فرگس فالز, Jenna Udenberg از دو بندرگاه Kayla یانگ-بهترین St. Paul, Dave اندرسون از مینیاپولیس و رقو دیاز از مینیاپولیس.

دریافت کنندگان از داکوتای شمالی هستند: دیوید Archambault دوم توپ توپ Laetitia M. Hellerud از وست فارگو و Matuor نقطه Alier از فارگو. از داکوتای جنوبی: Valeriah بزرگ عقاب سریع شهر یوسف به ارمغان می آورد مقدار زیادی از عقاب, Butte, Amanda کارلو کاج ریج کمال J. سفید از کایل و دکتر Meghan کاری o’connell از الک نقطه.

حدود 750 نفر برای اعمال این جایزه سالانه که باز است به هر کسی که 24 سال و در سه کشور آمریکا و یا هندی جوامع در این کشورها است.

برنامه کمک هزینه تحصیلی اطراف بوده است بوش در بنیاد تاسیس شد و در سال 1953 توسط 3M اجرایی است. بیش از 2.300 مردم — از جمله رهبران جامعه مانند سابق مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. Arne کارلسون و نویسنده و قصه گوی کوین کلینگ — رفته اند از طریق این برنامه است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر