Candace “سیاه کارن’ اونز’ GoFundMe حساب معلق بیش از جورج فلوید نظرات


Illustration for article titled Candace ‘Black Karen’ Owens’ GoFundMe Account Suspended Over George Floyd Comments

عکس: Mohammed Al-Doumy (گتی ایماژ)

برای برخی از این دلیل, Candace اونز و سفید از مردم فکر می کنم ما باید در مورد مراقبت از جورج فلوید سابقه کیفری. ما نمی البته چون یک) پلیس کاملا انجام چک های پس زمینه قبل از تیراندازی و ضرب و شتم و یا زانو بر گردن مردم سیاه و ب) یک جنایتکار گذشته نباید رد صلاحیت هر کسی از حفاظت در برابر خشونت پلیس. خوشبختانه GoFundMe داشتن هیچ یک از اونز ” سفید مزخرف و به حالت تعلیق در حساب او بیش از حساس نظرات او را در مورد فلوید مرگ است.

تبلیغات

با توجه به CBS 42, GoFundMe انتشار بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد که این تعلیق یک حساب کاربری است که من حدس می زنم-او-سیاه کارن ایجاد شده در حمایت از مایکل دایک های Parkside صاحب کافه در بیرمنگام Ala., که “در حال حاضر در تلاش کسب و کار” که گفته می شود تحریم توسط “#پل اراذل و اوباش” و پس از او پیامک نظرات به کافه مالک تماس فلوید “قاتل” و نشان می دهد $2 “در اعتراض به مالیات” برای همه “احمقها” که او می گوید “مسئول ما قادر به باز کردن عادی ساعت.”

اونز—که محل غرق است در غرق محل — گفت: او تا به حال مطرح $205,000 برای دایک’ کافه قبل از حساب او به حالت تعلیق در آمد.

تبلیغات

یک GoFundMe سخنگو گفت: این تپه که سایت “به حالت تعلیق در حساب مرتبط با Candace اونز و GoFundMe کمپین حذف شده است, به دلیل تکرار الگوی التهابی اظهارات که گسترش نفرت و تبعیض و عدم تحمل و دروغ در برابر جامعه در یک زمان بسیار عمیق و بحران ملی.”

متاسفانه Parkside کافه به احتمال زیاد هنوز هم می تواند دریافت بودجه که مطرح شد به عنوان GoFundMe ادعا کافه کارکنان را محکوم کرده دایک’ نظرات.

“GoFundMe کار خواهد کرد با Parkside کافه کارکنان به منظور تسهیل در انتقال وجوه مطرح شده از جانب خود” سخنگوی گفت. “این مهم است به یاد داشته باشید که زمانی که پول مطرح شده است از طرف دیگر فرد یا سازمان بودجه هستند با خیال راحت برگزار شده توسط ما پرداخت پردازنده و تنها انتقال به طور مستقیم به ذینفع از مبارزات انتخاباتی. در این مورد پول با خیال راحت برگزار خواهد شد و تنها بود منتشر شد به Parkside کافه. اگر یک کمک کننده خواهد بود بازپرداخت ما بلافاصله روند که درخواست بازپرداخت.”

تبلیغات

اونز—لبه های آن هستند و حتی ضد سیاه و سفید—ارسال شده در یک ویدئو به توییتر در ژوئن 3 که در آن او اعلام کرد که او نمی “حمایت جورج فلوید و رسانه ها تصویر او را به عنوان یک شهید برای سیاه امریکا است.” در این ویدئو که زیر نویس, “اقرار: #GeorgeFloyd است و نه یک شهید و یا یک قهرمان”—یک عنوان عجیب و غریب پس این چیزی است که یک اعتراف است و به معنای واقعی کلمه هیچ کس خواستار فلوید یک قهرمان و یا یک شهید—اونز گفت که در حالی که او می داند که فلوید سزاوار نیست برای مرگ در راه او نیست “قبول این روایت این است که بهترین جامعه سیاه و سفید ارائه کرده است.”

تبلیغات

این فقط نشان می دهد که اونز مانند بسیاری از مردم سفید سرنخ ندارد چه سیاه زندگی مهم جنبش است. وجود دارد هیچ “بهترین های سیاه و سفید جامعه ارائه کرده است.” هر سیاه قربانی اعدام فراقضایی توسط افسران پلیس و یا اوباش سزاوار به رسمیت شناخته شده توسط پل جنبش است. مردمی مانند فلوید و آمریکاکه تا به حال سوابق کیفری هستند فقط به عنوان مهم به این جنبش به عنوان قربانیان مانند Breonna تیلور, Trayvon Martin, Michael Brown, Ahmaud Arbery و Tamir برنج که کمی به هیچ سابقه مشکل با قانون در همه.

“Black Lives Matter” به معنی تمام سیاه و سفید زندگی می کند—نه فقط آنهایی که تلقی محترم توسط افرادی مانند اونز که حرفه ای ساخته شده نژادپرست بودن سفید آمریکا سیاه و سفید”،”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de