می تواند به توقف تماشای ASL مترجم برای رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اخبار کنفرانس ها? شما تنها نیستید

Category: کیمیا | No comments

Nic Zapko احساس عشق.

با نزدیک نابود و لگدمال و کاریزماتیک حضور ASL مترجم است رسم huzzahs برای او قدرت و رسا تفسیر از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اخبار همایش ها در طول COVID-19 و جورج فلوید شرایط اضطراری. Buzzy پروفایل را به نظر می رسد در شهرستان صفحات ایمیل های روزانه و در WCCO-تلویزیون. مردم عادی گرفته شده اند تصاویری از Zapko در کار شده و آنها را در رسانه های اجتماعی.

اما به عنوان او به ارمغان می آورد دید امید و فراگیر پیام به جامعه ناشنوا او را نه فقط در اینترنت معروف است. افرادی که تشخیص او در دنیای واقعی گاهی اوقات رسیدن به لمس و یا او را در آغوش بگیرید و هر دو هیچ-nos در این دوره از اجتماعی فاصله.

Zapko, 49, است خاضع در مورد همه سر و صدا.

“من فقط یک فرد — یک مادر و یک خواهر و یک دوست” Zapko گفت: در طی یک مصاحبه در خیابان. “من شده است یک مربی, مربی, بازیگر مترجم. مردم در اطراف من رو پشت من و حمایت من به عنوان من به جلو حرکت می کند. آن را قطعا یک زن نشان می دهد.”

بیشتر جهان ممکن است می دانم که او در حال حاضر اما هدیه خود را به خوبی شناخته شده در شهرهای دوقلو هنرهای نمایشی ،

“او فوق العاده هوشمند و برقراری ارتباط با بسیار قدرتمند حضور” گفت: مدیر Zaraawar Mistry. “اما فراتر از او قانع کننده هدیه به عنوان مجری او همچنین متعهد و فوق العاده زحمتکش. هنگامی که شما ترکیب این ویژگی با محبت و مهربان شما یک فرد بسیار خاص.”

زندگی حرفه ای اش بوده است و به شکل فعلی وقایع قبل از. Zapko بود در مورد به باز کردن در “منتقل سر” Ragamala رقص شرکت سه زبانه فارسی رقص و ASL اقتباس از توماس مان, هندی, فولکلور, داستان فقط به عنوان گردید. حملات 11 آمار در سال 2001. ترور حملات محو دور نشان می دهد اما این شرکت به ارمغان آورد و نشان می دهد چند سال بعد تحت همان تیم از جمله Mistry.

میستری خواهد مرحله بعد و کمک به نوشتن Zapko به انفرادی سرگذشتی کار “یک نگاه در آینه” اولین تولید شده در سرزمین خواب وخیال هنر در سنت پل در سال 2009 قبل از رفتن در یک تور ملی.

ولع مصرف ارتباطات

“آینه” گفت: برخی از چالش های او رو در جوانان خود را. متولد در پیتستون Pa. در نزدیکی جایی که ان بی سی “دفتر” تنظیم شده است او ولع مصرف, ارتباط روشن ثبات و احساس تعلق در دهه 1970 امریکا است.

“ASL نبود به رسمیت شناخته شده به عنوان یک زبان در آن,” Zapko گفت: از طریق مترجم و دوست Patty McCutcheon, مدیر عامل شرکت و شرکت مالک کیستون راه حل با آنها Zapko کار می کند. “واقعا وجود دارد این مخلوط از صحبت کردن و امضای قرارداد در آن زمان به نام کل ارتباطات است.

“اما واقعا چه نهفته من مادر من بود. او تاکید کرد که من می توانم انجام آنچه که من می تواند به خود فرد است. او گفت: “رفتن به جلو و اجازه ندهید که مردم به شما بگویم آنچه شما می توانید انجام دهید که شما قادر. که با من گیر کرده.”

Zapko را به طور ناگهانی فوت کرد زمانی که او 13 پرتاب او زندگی را به آشوب.

“من به پایان رسید تا در حال حرکت در اطراف از [او] خواهر, خواهر, و این که چگونه من به پایان رسید تا در حال حرکت به اوهایو با من ناشنوا برادر” Zapko گفت. “من مرگ وحشتناک بود و از آن پس من اساسا مطرح خودم.”

یک دوره فقر و محرومیت به دنبال آن بدتر چگونه جامعه درمان ناشنوایان.

“در دهه 70 وجود ندارد بسیاری از دسترسی برای یک فرد ناشنوا مثل خودم” Zapko گفت. “من تا به حال نشان می دهد که من بزرگتر از آن است و هنگامی که مردم فکر می کردند من می توانم چیزی است که من تا به حال به آنها نشان می دهد که من می توانم.

“چیزهایی که به من الهام بخش آمده از آن تراژدی — آنها در همان است.”

Zapko نقل مکان به شهرهای دوقلو در 1990s با حضور در پل کالج یافت و جای پای او در تئاتر است. آن عرصه ای است که او برای یادگیری در مورد جهان گسترده تر و حتی آن را به عنوان درب باز برای او. ابزار این رشته شامل “فقط قادر به مشاهده مردم جذب انرژی خود را و افکار خود را پس از آن که پشت, که یک هدیه” Zapko گفت.

که هدیه ای است از آنچه مردم بر روی صفحه نمایش به عنوان او تفسیر.

سخت تر از آن به نظر می رسد

افرادی که به انجام کاری خوب اغلب آن را نگاه آسان است. فکر می کنم سیمون Biles در پرتو تعادل مایکل جردن بالاتر از بسکتبال لبه یا مریل استریپ قبل از یک دوربین.

Zapko این قاعده مستثنی است و حتی او را به عنوان سریع به اشاره است که آن را گیج کننده می شود و او چهره یک تیم تلاش کنند.

“من از عرق کردن وجود دارد” Zapko گفت. “من کل خدمه است که کمک می کند تا بلند به من می دهد و من زمین.”

که تیم شامل McCutcheon که نشسته در جلوی تریبون و تفسیر در زمان واقعی به عنوان Walz دادستان کل کیت الیسون و دیگر مقامات صحبت کنید.

“من در زمان واقعی رله ایستگاه” McCutcheon گفت. “کار من این است که برای مدیریت سرعت که اطلاعات است که به من تحویل داده و سپس بازگشت به Nic و هنوز هم قادر به رسیدن به این نقطه و دریافت پیام روشن و مختصر است.”

این تیم می کند بسیاری از مشق شب به طوری که می توان آنها را پاک و صالح در لحظه.

“ما بپرسید چه پیام خلق و خوی و آنچه که هدف از این پیام است که آن را به حرکت مردم برای آرام کردن مردم به آینده و ایجاد اعتماد” McCutcheon گفت. “اغلب کنفرانس های مطبوعاتی بسیار مرموز تا پایان. ما گاهی اوقات هیچ سر بالا. ما آرام باقی می ماند و درست به فرد ما در حال تفسیر است.”

“در انگلیسی ما باید علامت تعجب را تاکید و کاما برای نشان دادن زیر و بمی صدا” Zapko اضافه شده است. “مترجم ارائه می شود که اطلاعات را به من قرار داده و سپس من ASL معادل پیام من برای نشان دادن تن خود را برای مطابقت با قصد خود تنور. آن لحن جدی در مقابل یک کمی از طنز در مقابل گرفتن توجه خود را? وجود طیف وسیعی از احساسات به طوری که مخاطب می بیند چه کسی به رژیم صهیونیستی است. Walz است.”

برای افرادی که شنوایی, ژست شرح زیر صدای اصلی ارتباطی حالت. اما ASL سه بعدی با خود نحو. زمانی که Zapko است که امضای او را تقریبا مانند یک رقصنده بنابراین مایع با بیان.

“فارسی دارای قوانین خاص خود را از دستور زبان و خطی به عنوان یک زبان” Zapko گفت. “ASL بسیار پویا است. ساختار آن — اسم و فعل با موضوع سفارش — کاملا متفاوت است. آن را بیشتر بصری و به همین دلیل شما باید برای نشان دادن زبان است.”

دیوار صوتی

در این جلسه در جهان ارائه سردرگم مانع به کسی که ناشنوا از جمله ترس مردم که صحبت نمی کنم ASL. ناشنوا نمی تواند شنیدن صدای ناهنجار و خشن از جهان است. و نمی توانید از او آغاز شده و در جایی مثل فرودگاه که در آن همه چیز گرا برای شنیدن.

“اطلاعات آیا شما با شنیدن یا دیدن آن چیزی است که ما در فقدان کلی” Zapko گفت. “در فرودگاه وجود دارد, اطلاعیه ها در همه زمان ها است که مردم در حال گوش دادن به و زیر. آنها در حال گرفتن اخبار. من با دیدن سر مردم حرکت نگاه کردن دریافت اطلاعاتی که من دریافت نمی کند و من باید به شکل از آنچه در آن است. آن می افزاید: یک بار اضافی.”

گاهی اوقات گرفتن این اطلاعات می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی.

“در کشورهای دیگر اگر یک طوفان یا آتش گذشته مردم بدانند همیشه افراد ناشنوا” Zapko گفت. “دسترسی به اطلاعات است که به دور از مساوی برای ما است.”

او خوشحال می شود قادر به انتقال اطلاعات حیاتی به Minnesotans. “مردم سپاسگزار این اتفاق می افتد به طوری که آنها می توانید آن را در زمان واقعی به جای گرفتن دستگیر و پیدا کردن اوه من نقض مقررات منع رفت و آمد,” Zapko گفت. “این چیز مهم برای ما است.”

در حالی که این بزرگترین مرحله برای او کار تا کنون Zapko هم یکی دیگر از براش با buzzy شهرت زمانی که مینه سوتا زمانی برابری ازدواج. در اوت. 1, 2013, اولین روز که زوج می تواند بحباله نکاح در اوردن, Zapko گره خورده گره با شریک لیزا Zapko. مینیاپولیس ” و سپس شهردار R. T. Rybak ریاست.

تجربه خود را از طریق آمدن تروما رنگ او جهان بینی Zapko گفت و به او امید برای یک ملت مقابله با COVID-19 و این آخرین اجتماعی فوران در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

“به عنوان قلب غم انگیز و غمگین به عنوان همه چیز شما می توانید وضوح” Zapko گفت. “این چیزی است که نگه می دارد من نورد.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>