دهلی نو: به عنوان یک اندازه گیری اعتماد چینی و هندی ارتش باید کمی نقل مکان کرد و از سه فلش نقاط در شرق لاداخ.

ارتش چین عقب کشیده نیروهای خود را از گشت نقطه 14 (Galwan منطقه) گشت نقطه 15 و چشمه های آب گرم با 2 متر. ارتش هند متقابلا با جمع برخی از نیروهای خود و وسایل نقلیه از این منطقه است.

عمده کلی سطح مذاکرات بین دو طرف در حال برنامه ریزی روز چهارشنبه به تلاش برای حل و فصل این ماه ایستادگی کردن بین دو ارتش در خط کنترل واقعی (لاک). این خواهد بود یک پیگیری سپهبد سطح مذاکرات در آن برگزار شد از بین هند و چین ارتش در روز شنبه. نیز وجود داشته باشد سرتیپ و فرمانده افسران سطح این هفته در Galwan و چشمه های مناطق.

اصلی مشاجره بین هند و چین نیروهای باقی مانده شمالی بانک Pangong Tso دریاچه چینی که در آن سربازان باید تن به تن, چادر در انگشت 4 محل برای جلوگیری از ارتش هند به گشت تا انگشت 8 که هند معتقد است بخشی از قلمرو آن است. نیروهای نظامی از دو طرف درگیر در یک برخورد در Pangong Tso در مداخله شب مه 5 و مه 6.

این احتمال وجود دارد که دور دیگری از سپهبد سطح مذاکرات ممکن است نیاز به سعی کنید به حل و فصل Pangong Tso موضوع است.

اما تهدید عمده هنوز هم باقی می ماند عظیم تجمع توسط هر دو ارتش همراه با توپخانه و خودروهای زرهی و تانک های خود را در عمق مناطق در امتداد خط کنترل واقعی (لاک). تا زمانی که و مگر اینکه این نیروهای حرکت به عقب به صلح-زمان و مکان تهدید درک بالا باقی می ماند در لاک.

وزیر دفاع Rajnath Singh بود روز دوشنبه گفت که مذاکرات میان هند و چین فرماندهان نظامی بوده است “بسیار مثبت” و هر دو کشور توافق کرده اند که بیشتر مذاکرات برگزار خواهد شد برای حل و فصل کنونی “کشمکش” در خط کنترل واقعی (لاک). او گفت که درگیریهای مرزی بین هند و چین در جریان بوده است از یک مدت زمان طولانی و “ما می خواهیم که این مرز اختلاف باید حل شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ارتش هند را 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و افراد ارتش آزادی بخش جنوب سین کیانگ نظامی منطقه, فرمانده, Maj Gen لیو لین برگزار شده بود بیش از 5 ساعت طول جلسه در روز شنبه در Moldo.

هند خواسته است در چین به منظور کاهش ساخت تا از نیروهای خود را در لاک و برگرداندن به وضعیت موجود آوریل در Pangong Tso, چشمه های آب گرم و Galwan دره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de