کالج فوتبال جدی است Coronavirus مشکل و فصل حتی آغاز نشده و در عین حال

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled College Football Has a Serious Coronavirus Problem and the Season Hasnt Even Started Yet

عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

NCAA عظیم است.

با بیش از 100 کالج, تیم های فوتبال و هزاران نفر از بازیکنان در میان صفوف آن فرمان روشن از جهانی همه گیر است که تقریبا غیر ممکن است. که در پایان ورزشکاران در نهایت اجازه برگشت در محوطه دانشگاه برای اولین بار از ماه مارس و در دانشگاه آلاباما حداقل پنج تن از آنها بازگشت و با COVID-19 هر سی ان ان.

تبلیغات

اما فکر نمی کنم که آلاباما است که به تنهایی به عنوان ایالتی اوکلاهما, ایالت آیووا, Marshall, Auburn و دیگران هر گزارش حالات مشابه.

این همه بد است.

دانشگاه ایالتی اوکلاهما ارشد linebacker آمین Ogbongbemiga نسبت به تشخیص خود برای شرکت در تظاهرات اخیر در کشور همسایه Tulsa, Okla.

تبلیغات

“پس از حضور در یک اعتراض در تولسا و محافظ خوبی از خودم دارم تست مثبت برای COVID-19” او هنوز توییتی. “لطفا اگر شما در حال رفتن در اعتراض به مراقبت از خود و ایمن ماندن.”

هر مدرسه مستقر پروتکل های مختلف برای رسیدگی به این موضوع به عنوان ایالتی اوکلاهما است منصرف ورودی اول از گزارش به دانشگاه در حالی که مدارس دیگر تحمیل کرده اند قرنطينه و روش های دیگر.

در پاسخ به این, اخبار, دفتر ارتباطات استراتژیک در آلاباما انتشار بیانیه ای ابراز نگرانی خود را برای رفاه خود دانشجو-ورزشکاران:

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران در اولویت است. منابع و پروتکل های در محل برای اطمینان از آنها دریافت بهترین مراقبت های پزشکی در هنگام بازگشت به دانشگاه. با توجه به قوانین حفظ حریم خصوصی ما نمی توانیم به اشتراک گذاری اطلاعات خاص به سلامت ما دانشجو-ورزشکاران است.”

تبلیغات

ترجمه: وجود ندارد شانس در جهنم است که برخی از کمی بد بو, کون همه گیر است که در مورد به کند تا ما $177 میلیون hustle.

تبلیغات

این بدیهی است که بازی uncharted waters که NCAA است به مرور اما اگر بسیاری از بازیکنان در حال حاضر قرارداد این ویروس با offseason فعالیت ها را به شدت محدود می کند این مورد به خوبی جواب کالج فوتبال پس از فصل در واقع شروع می شود—به خصوص اگر آن را شامل بازیکنان ستاره مانند Ogbongbemiga که یکی از بهترین linebackers در 12.

شما فکر می کنم NBA هر اتاق اضافی در دیزنی جهان است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>