COVID-19 بيمار که به خانه فرستاد در Telangana

حیدرآباد: بیش از 450 بيمار به خانه فرستاده شدند از حیدرآباد به بیمارستان گاندی در روز دوشنبه. تنها 60 از آنها تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus.

بقیه 390 هستند COVID-19 مثبت البته قبل از علامتی موارد خفیف/بسیار خفیف علائم.

برخی از 310 از مرخص COVID-19 موارد مثبت گفته شد به صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز. دیگران فرستاده شد به طبیعت درمان بیمارستان در Ameerpet.

آینده به عنوان آن را در زمانی که Telangana شاهد یک افزایش تند در تعداد COVID-19 موارد مثبت این است که بیشترین تعداد مثبت بيمار ترخيص شده در یک روز.

بیمارستان منابع گفت: Deccan Chronicle که این 450 بيمار شده بود در بیمارستان بستری بیش از 10 روز پیش از حیدرآباد و دیگر بخش های دولت است.

طبق دستورالعمل صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده خفیف بسیار خفیف و قبل از علامت موارد می تواند مرخص 10 روز بدون انجام این ویروس سواب آزمون.

پزشکان معتقدند که بیماران می توانند تست سواب مثبت در 14 یا 15 روز تا 25 یا حتی 30 روز و تخلیه آنها می تواند منجر به گسترش بیشتر ویروس. این منابع گفت: Telangana دولت دستور گاندی, بیمارستان, دولت به شدت پایبند به دستورالعمل.

حداقل پنج RTC اتوبوس و حدود 10 آمبولانس فشرده شد به خدمت به رها کردن بیماران در بازگشت به خانه.

منابع گفت که هجوم COVID-19 مثبت بيماران و موارد مشکوک بوده است افزایش در نرخ هشدار دهنده در بیمارستان گاندی و مقامات در حال پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار به جای آنها.

بیش از یک هفته گذشته چندین COVID بيماران ترخيص روزمره اما امروز این تعداد بود. “این است که به این بیماران این است که آیا آنها به شدت به دنبال خانه قرنطینه. اگر آنها آن را آسان به آنها مرخص شده آنها می تواند در نهایت گسترش ویروس” شهادت” ،

به عنوان در هر دستورالعمل های خفیف بسیار خفیف و قبل از علامت موارد را متحمل خواهد شد به طور منظم دما و پالس اکسیمتری نظارت و مرخص می تواند پس از 10 روز از علامت شروع و بدون تب به مدت سه روز.

بیمارستان گاندی سرپرست Dr M Rajarao گفت که بيماران با سن زیر 50 بود و هیچ علائم مانند تب و سرفه و یا سرد. او افزود که 310 از بیماران اتاق خود را در خانه. کسانی که نمی باید اتاق خود را به قرنطینه در فرستاده شد به طبیعت درمان بیمارستان در Ameerpet.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de