Covid آلوده کاتب را ناامید آخرین پیام: Evaru pattinchukuntaleru ikkada

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: “لطفا شیفت من را به یک بیمارستان خصوصی. با وجود چندین درخواست و یادآوری هیچ کس به مراقبت از من در ICU.” اینها آخرین کلمات Manoj این 32 ساله روزنامه نگار که زندگی خود را از دست مبارزه Covid-19 بیمارستان گاندی در روز یکشنبه.

“ICU خوب نیست. لطفا ما را به یک بیمارستان خصوصی. Evaru pattinchukuntaleru ikkada (هیچ کس مراقبت در اینجا). لطفا vellipodham ikkada nundi (لطفا اجازه دهید من این محل را ترک کنند)”, Manoj در ادامه گفت در آخرین پیام به دوستان خود را از بیمارستان گاندی.

ساکن Madannapet روزنامه نگار آزمایش مثبت برای coronavirus در 4 ژوئن در حالی که برادر او بود در حال حاضر تحت درمان در بیمارستان گاندی. دو روز از مکالمات او با دوستان خود از طریق تلفن همراه خود را در معرض lacunae در بیمارستان گاندی.

با توجه به Manoj را دوست 33 ساله بلافاصله با عجله به بیمارستان گاندی برای پذیرش در 4 ژوئن در دانستن است که او تا به حال کردم coronavirus. به تعجب خود را از کارکنان گفت: آنها نمی توانند اعتراف او به دلیل در دسترس نبودن تخت. از آنها خواسته او را به صبر کنید تا برای نیم ساعت. “تبدیل به سنگ شده توسط واکنش کارکنان بیمارستان Manoj بلافاصله به من زنگ زد و از من خواست به صحبت می کنند به مقامات بالاتر به طوری که خود فرآیند پذیرش را تسریع شود” Manoj را بازگو کرد.

در طول مکالمه Manoj صدای خشمناک بود بیش از تلفن به دلیل وحشت. پس از دو ساعت از گرم گفتگو با کارکنان بیمارستان آنها در نهایت اختصاص داده شده به او ، کارکنان و پرستاران در بیمارستان و سپس کاهش یافته است او را در نزدیکی یک تخت. هیچ یک از پزشکان حضور داشتند او را برای بیش از نیم ساعت. این رویکرد بیشتر وحشت زده او را.

در طول کشنده و چهار روز اقامت در بیمارستان این روزنامه نگار نگه داشته پیام به دوستان خود توضیح در مورد درمان فقیر. او حتی در تماس با دوستان رسانه بر سلامت ضرب و شتم درخواست از آنها برای دریافت در تماس با وزیر بهداشت Etela Rajender برای درمان بهتر. در پاسخ به درخواست خود دوستان رسانه با وزیر بهداشت تلفنی دکتر محمد رجا رائو سرپرست بیمارستان گاندی با درخواست او برای ارائه درمان بهتر برای Manoj.

حتی وزیر دستورالعمل کاهش یافت و در گوش کر. کارکنان نه او را فراهم ایمنی مواد غذایی تقویت, و نه پیشرفته, درمان وجود داشتن او در ICU. پس از جنگ به مدت چهار روز در این روزنامه نگار جوان در نهایت تسلیم به کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>