کلکته: اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز سه شنبه راه اندازی شد Bharatiya Janata Party انتخاباتی برای West Bengal مجمع انتخابات توسط نخوری وزیر Mamata بانرجی برای مخالفت با تابعیت متمم قانون و برای او اتهام بی تفاوتی نسبت به کارگران میهمان.

هشدار Trinamul کنگره supremo که مخالفت شدید به کا را ارائه او یک “پناهنده سیاسی” در خانه اش در چمن و “هزینه” او بعد از مجمع انتخابات, آقای شاه در آدرس خود را به BJP کادر طی مجازی رالی برای بنگال غربی گفت: “زمانی که کا تصویب شد دیدم Mamataji صورت که قرمز شد سوزش در خشم… من را دیده اند و نه کسی خیلی خشمگین. او مخالف کا در مجلس و خارج, گرفتن تظاهرات.”

“من می خواهم از او بپرسید: چه آسیبی را Matua جامعه به شما انجام دهم ؟ آنچه مشکل را بنگالی برادران که به اینجا آمدند از بنگلادش تواند به شما ؟ چرا شما مخالف آنها را برای خود هویت و افتخار? مردم بنگال می خواهید به دانستن… او نیاز به روشن شدن خود را ایستاده با دلیل. Mamata دیدی که صندوق های رای دهی باز خواهد شد و شما را پیدا خواهد کرد مردم بنگال ساخت شما یک پناهنده سیاسی. مخالفت با کا را به شما هزینه به شدت.”

پاره شدن به خانم بانرجی برای او در نظر Shramik قطار ویژه, آقای شاه گفت: “من شگفت زده برای دیدن Mamataji برچسب این قطار که گذر گاه کارگران مهمان به خانه های خود را به طوری که آنها می تواند زندگی را با خانواده خود را به عنوان “تاج اکسپرس’… Mamata دیدی راه شما توهین به کارگران مهمان نامگذاری این قطار ‘کرونا اکسپرس” این قطار خواهد بود که دروازه خود را به خروج. آن را تبدیل به یک قطار اکسپرس به Trinamul از بنگال.”

این TMC واکنش نشان داد و به شدت به آقای شاه گفت که او “میفروخت نهفته است” و این که زعفران حزب “گرسنه برای رای” حتی به عنوان دولت بود مبارزه دو whammy Covid-19 و خرابی های ناشی از طوفان Amphan.

TMC را Rajya سبها MP درک اوبراین گفت: با توجه به عدم برنامه ریزی در بخشی از نارندرا نخست وزیر و شاه که کشور شاهد مهاجرت نیروی کار بحران است. او همچنین پرسید که آیا پول های جمع آوری شده در PM-مراقبت صندوق می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک های مالی بی جی پی در انتخابات مبارزه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله