با توجه به ‘Misclassification خطا’ نرخ بیکاری به نظر می رسد مانند آن را حذف سریعتر از آن واقع است

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Due to a ‘Misclassification Error’ the Unemployment Rate Looks Like It’s Dropping Faster Than It Actually Is

عکس: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در ماه ژوئن 05, 2020 در واشنگتن, DC. پس از ایالات متحده, وزارت کار اعلام کرد: نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه. عکس از تراشه Somodevilla (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

روز جمعه اداره آمار نیروی کار منتشر شده رسمی آن شغل گزارش ممکن است که گزارش اول کاهش نرخ بیکاری پس از همه گیر شروع wreaking ویران در اقتصاد ایالات متحده. فقط یک مشکل: شماره خاموش بود با 3 درصد است.

تبلیغات

به گزارش واشنگتن پستاین BLS اضافه شدن یک تبصره به آن گزارش شناسایی یک “misclassification خطا” قرار داده است که زمان درصد از شهروندان بیکار در 13.3 که بدان معنی است که میزان 16.3 است. این تعداد در اصل گزارش به عنوان یک بهبود از 14.7 نرخ بیکاری از آوریل—تنها این تعداد نیز اشتباه است.

در واقع خطا اذعان کرد توسط BLS—آژانس است که انتشار شغل گزارش هر ماه— نیز رخ داده است در گزارش ماه مارس و آوریل. مارس بیکاری اعداد شده اند که پنج درصد بالاتر از گزارش اگر مناسب ارزیابی استانداردهای به کار گرفته شد.

تبلیغات

از پست:

اقتصاددانان می گویند BLS در تلاش بود تا به عنوان شفاف که ممکن است در مورد چقدر سخت است برای جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی در طول یک بیماری همه گیر. این BLS اذعان کرد که برخی از افرادی که باید طبقه بندی شده به عنوان “به طور موقت بیکار” در هنگام خاموش شد و به جای آن misclassified به عنوان شاغل اما “غایب” از کار برای “دلایل دیگر.”

“دیگر دلیل” دسته است که به طور معمول استفاده می شود برای مردم در تعطیلات, خدمت وظیفه هیئت منصفه و یا در نظر گرفتن مرخصی برای مراقبت از یک کودک یا نسبی. این به طور معمول شرایطی که کارگر تصمیم می گیرد به ترک. اما در این غیر معمول و همه گیر شرایطی که “دلیل دیگر” دسته اعمال شد به برخی از افراد در خانه ماندن و منتظر به نام دوباره.

این مشکل آغاز شده و در ماه مارس هنگامی که وجود دارد یک پرش بزرگ در مردم ادعا می کنند آنها به طور موقت “غایب” از کار برای “دلایل دیگر.” این BLS متوجه این و پرچم آن را حق دور. در مارس BLS گفت: نرخ بیکاری به احتمال زیاد باید 5.4 درصد به جای رسمی 4.4 درصد رای. در آوریل BLS گفت: نرخ بیکاری واقعی بود و به احتمال زیاد در مورد 19.7 درصد نه 14.7 درصد است.

همه و همه 4.9 میلیون نفر از مردم به دروغ ذکر شده به عنوان شاغل در یک گزارش که نشان داد 2.5 میلیون شغل اضافه شد در ماه مه.

تبلیغات

معلوم نیست چرا خطایی است که رخ می دهد پس از مارس هنوز ثابت اما BLS می گوید: آن کار بر روی آن.

“BLS و اداره آمار در حال بررسی چرا این misclassification خطا همچنان به رخ می دهد و در نظر گرفتن گام های بیشتری برای رسیدگی به موضوع” توجه داشته باشید در پایین روز جمعه گزارش می خواند.

تبلیغات

و مبادا برخی فکر می کنند که برگ برنده دولت است و جزئی با شماره اقتصاددانان و کارشناسان دیگر رد این ایده.

از پست:

برخی در این زمان به عنوان یک نشانه آن است که رئیس جمهور تهمت یا یکی از کارکنان ممکن است tinkered با داده های آن را به نگاه بهتر به خصوص از آنجا که اکثر پیش بینی پیش بینی کرد نرخ بیکاری خواهد بود نزدیک به 20 درصد در ماه مهاز 14.7 درصد در ماه آوریل است. اما اقتصاددانان و سابق BLS رهبران از سراسر طیف سیاسی به شدت رد کرد که ایده.

“شما می توانید 100% تخفیف امکان که تهمت رو به BLS. نمی 98% تخفیف نمی 99.9%, تخفیف, اما 100% تخفیف” توییتی جیسون فورمن سابق بالا اقتصاددان به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، “BLS است 2,400 شغلی کارکنان عظیم صداقت و سیاسی منصوب با هیچ محدوده این عدد را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>