خانواده شناسه سلیمانی در شاکپی صفحه اصلی; 23 ساله سابق دریایی دستگیر

Category: کیمیا | No comments

65 سال را محکوم به مرگ در خانه اش در شاکپی و مقامات می گویند آمریکا مظنون بود مزاحم و به احتمال زیاد کسی که قربانی را نمی دانم.

تیراندازی رخ داده است حدود 7:20 بعد از ظهر دوشنبه در یک خانه در 2400 جلوگیری از Paha, دایره, پلیس گفت:.

“در این زمان وزارت باور ندارد [مسلح] و قربانی می دانستم که هر یک از دیگر” با توجه به بیانیه ای از پلیس صبح روز سه شنبه. “با این حال پلیس باور نمی وجود دارد هر گونه تهدید و یا خطر به عموم مردم است.”

کول Guion شناسایی این مرد به عنوان عموی خود تیموتی Guion و توصیف او به عنوان “بسیار خنده دار یک مرد همیشه ترک خوردگی جوک و مسخرگی مردم است. او تا به حال خدمت در نیروی دریایی شد و دومین فرزند از چهار پسران است.”

تیموتی Guion بود به ضرب گلوله در سر در طول یک استراحت از طریق درب جلو با توجه به اعزام اورژانس صوتی. او به عنوان 911 تماس گیرنده پدربزرگ اعزام صوتی نشان داد.

“پدربزرگ سعی کنید تیراندازی مرد” که شکست در این اعزام گفت: به پلیس در صحنه است.

قربانی دچار زخم گلوله چند گرفته شد به HCMC و در آنجا درگذشت, پلیس گفت:.

خانه واقع در سرزمین Shakopee Mdewakanton سو جامعه گفت: سارا Swenson یک نماینده از قبیله.

“ما سوگواری نسبی از جامعه ما بود که در خانه اش کشته شده توسط یک مزاحم” خواندن یک بیانیه منتشر شده توسط قبیله. “ما سپاسگزار به Shakopee اداره پلیس و کمک به امنیت عمومی و سازمان های خود را برای پاسخ سریع و دستگیری مظنون است.”

ادعا تیرانداز 23 ساله مرد مینیاپولیس دستگیر شد در صحنه ای که شب و رزرو به اسکات زندان شهرستان حدود 1 صبح شنبه به ظن قتل درجه دوم با توجه به زندان سوابق.

استار تریبیون به طور کلی نیست شناسایی متهمان قبل از آنها متهم شده است.

پرونده برای تفنگداران دریایی ایالات متحده گفته بود که شاخه نظامی تا آوریل 2019.

مظنون آنلاین بیوگرافی و Facebook صفحه نشان می دهد که پس از فارغ التحصیلی از دریاچه قبل از دبیرستان او دریایی برای حدود چهار سال و در حال حاضر مشغول تحصیل در کالج Normandale در بلومینگتون.

هر کسی با اطلاعات مربوط به قتل خواست برای تماس با پلیس در (952) 233-9400.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>