شهرهای دوقلو و جنوب شرقی مینه سوتا می تواند خیس تا 4 اینچ باران بین بعد از ظهر سه شنبه و چهارشنبه صبح به عنوان باقی مانده از طوفان گرمسیری کریستبل حرکت به دولت و غربی ویسکانسین خدمات ملی آب و هوا گفت.

یک فلش سیل تماشای رفتن به اثر در 1 p. m. روز شنبه را پوشش می دهد, Hennepin, اسکات, داکوتای رمزی و واشنگتن شهرستان در منطقه مترو و همچنین 15 شهرستانهای جنوب و شرق از شهرهای دوقلو. چندین شهرستان در غرب ویسکانسین از جمله شهرهای برنج دریاچه, Eau Claire, La Crosse و ویسکانسین دلز گنجانده شده در سازمان دیده بان در اثر تا 7 صبح یکشنبه, آب و هوا خدمات گفت.

بارش باران از 2 به 4 اینچ است و انتظار می رود در سازمان دیده بان منطقه اما برخی از مناطق شرق بزرگراه بین ایالتی 35 ممکن است 5 اینچ یا بیشتر, به خصوص که در آن رعد و برق ایجاد می شود. سنگین ترین باران است به احتمال زیاد به سقوط در غرب ویسکانسین آب و خدمات گفت.

“کوچک creeks و جریان ممکن است با افزایش سرعت و جاری شدن سیل نیز ممکن است رخ مناطق شهری” آب و خدمات گفت: در آخرین مشاوره. “نیز وجود دارد یک تهدید برای گردباد.”

این نادر است برای طوفان گرمسیری به تاثیر غرب میانه بالا و کریستبل خواهد بود که برای اولین بار به انجام این کار پس از بقایای طوفان گرمسیری ارین آمار مینه سوتا در سال 2007. دولت نیز تحت تاثیر طوفان ریتا در سال 2005.

دوش هل دادن به مترو تا اواسط بعد از ظهر شنبه می تواند معطل به روز شنبه بعد از ظهر قبل از یک آفتابی کشش از آب و هوا می رسد در روز پنج شنبه. پس از رسیدن به یک تاول بالا از 96 درجه پنج شنبه, جیوه را در تلاش برای رسیدن به 70 درجه چهار شنبه. درجه حرارت را در حد متوسط به 70 دوشنبه از طریق جمعه. بعد باران خواهد رسید یکشنبه شب, آب و خدمات گفت.

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله