دهلی نو: قیمت بنزین در روز سه شنبه بود پیاده 54 paise در هر لیتر و دیزل 58 paise یک لیتری – سوم راست روزانه افزایش نرخ پس از نفت PSUs به پایان رسید یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر.

قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به تومان 73.00 در هر لیتر از 72.46 در حالی که دیزل نرخ افزایش به تومان 71.17 یک لیتری از Rs 70.59 با توجه به اطلاع رسانی قیمت های نفت دولتی شرکت های بازاریابی.

این سومین روزانه افزایش نرخ در یک ردیف. شرکت نفت بود در روز یکشنبه دوباره آغاز اصلاح قیمت ها در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه.

قیمت مطرح شد 60 paise هر لیتر هر دو بنزین و دیزل در روز یکشنبه و همچنین در روز دوشنبه. در تمام, قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 1.74 در هر لیتر و دیزل توسط Rs 1.78 یک لیتری در سه روز.

نفت PSUs – هند نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) – قرار داده بود قیمت روزانه تجدید نظر در برگزاری به زودی پس از دولت در مارس 14, پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 3 در هر لیتر در هر.

شرکت های نفتی عبور نمی کند که وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش, به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است به 6 افزایش مالیات بر بنزین 10 تومان در هر لیتر و Rs 13 لیتر افزایش در دیزل با تنظیم آنها را در برابر کاهش در قیمت های خرده فروشی است که باید به اجرا درخواهد آمد به بازتاب بین المللی نفت, نرخ سقوط به دو دهه کم است.

نرخ بین المللی را پس از بازگشت و شرکت های نفتی داشتن خسته از همه حاشیه در حال حاضر عبور در افزایش مشتریان یک مقام صنعت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de