Illustration for article titled Gayle King to Host iJustice for All/i, a CBS News Special on Racism and Police Brutality

عکس: قطر Dipasupil (گتی ایماژ)

پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس بسیاری از آنها به دنبال گفت و گو در مورد چگونه امریکا رو در اینجا (به عنوان اگر آنها در حال حاضر نمی دانم). به منظور کمک به تسهیل کسانی که مکالمات Good Morning America لنگر گیل پادشاه میزبان مهر’ ویژه در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس با عنوان “عدالت برای همه است.” یک ساعت پخش خواهد شد شنبه در 10 p. m. ET در CBS و نیز جریان در شرط بندی و O’DONNELL.

تبلیغات

با توجه به مهلتویژه به بررسی چگونگی “فلوید غم انگیز رویارویی با چهار شرکت اخراج و تحت تعقیب مینیاپولیس افسران پلیس مشتعل یک جنبش خواستار پایان دادن به درد مقعد تاریخ سیستمیک نژادپرستی و خشونت در ادارات پلیس در سراسر کشور است.”

ویژه نیز از ویژگی های مصاحبه با presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدندادستان کل ویلیام بر دیابت مایک لی (R-یوتا)مادر Amadou دیللوکه کشته شد NYPD در سال 1999 و مسیحی کوپر که تجربه با نژادپرستی در طول یک پرنده نگری جلسه در پارک مرکزی فقط هفته پیش برانگیخته ملی خشم.

تبلیغات

در یک کلیپ کوتاه از بایدن مصاحبه ویژه او صحبت می کند در مورد جلسه با جورج فلوید خانواده در ژوئن 8 که در محل فلوید شهر هوستون.

“این به اندازه کافی سخت به سرند اما آن را بسیار سخت تر به آن را در,” او گفت:. “آنها باور نکردنی خانواده…من فکر می کنم آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که یکی از نقاط عطف در تاریخ آمریکا, برای, واقعی, از نظر آزادی های مدنی حقوق مدنی و فقط درمان مردم با عزت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله