چینی اشغال سرزمین های هندی در Ladakh?: راهول گاندی سوالات Rajnath

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در روز سه شنبه پرسید وزیر دفاع Rajnath Singh اگر چینی سربازان اشغال سرزمین های هندی در Ladakh.

“هنگامی که RM انجام شده است اظهار نظر در دست نماد می تواند او جواب: باید چینی اشغال سرزمین های هندی در Ladakh?” کنگره رهبر توییتی.

روز دوشنبه سینگ در زمان تطبیق در کنگره پس از گاندی پرسش بر سر این موضوع اختلاف مرزی با چین است. “Haath من درد هو به dawa kije, haath سلام jab درد هو به kya kije,” سینگ گفت.

این دوبیتی تقریبا ترجمه برای “شما درخواست دارو به دست زمانی که این درد اما چه باید بکنید هنگامی که دست خود را به علت درد.”

سینگ ساخته مرجع در رابطه با این کنگره انتخابات نماد است.
هند و چین قفل شده در یک اختلاف بیش از این سنگین نظامی ساخت توسط افراد ارتش آزادی بخش (PLA) که در آن آنها را به ارمغان آورد و در بیش از 5000 سرباز در امتداد شرق لاداخ بخش.

چینی ارتش را به قصد انجام تهاجم عمیق تر بررسی می شد توسط نیروهای امنیتی هند با استقرار سریع.

چینی ها نیز در آورده وسایل نقلیه سنگین با توپخانه و اسلحه و پیاده نظام مبارزه با وسایل نقلیه خود را در عقب موقعیت به خاک.

یک نشست بین فرماندهان نظامی هند و چین به بحث و حل و فصل مستقل در شرق لاداخ نیز صورت گرفت در 6 ژوئن. بعد وزارت امور خارجی (MEA) گفت: دو کشور توافق کرده اند که به “مسالمت آمیز” حل و فصل اوضاع در مناطق مرزی با ادامه نظامی و دیپلماتیک درگیری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>