با روز پدر در اطراف گوشه در ژوئن 21, ما اینجا در موجودی شما می خواهم به آینده فکر می کنم وقتی که می آید به سفارش هدیه آنلاین. به دلیل جاری COVID-19 pandemic حتی بزرگترین زنجیره تامین داشتن مشکل در نگه داشتن با تقاضا به ذکر تنگناها تأثیر خدمات پستی ایالات متحده.

تبلیغات

برای دریافت headstart در خرید تعطیلات خود را ما قرار داده ایم سر ما هم شما را به یک لیست سرپرستی از توصیه های برای الهام بخشیدن به خود سخاوت. این که آیا شما برنامه ریزی برای deliver آنها را در فرد و یا آنها را حمل توسط یک شخص ثالث, ما امیدواریم که برای شادی خانواده شما در این زمان از عدم قطعیت. اما صرف نظر از آنچه شما خرید به یاد داشته باشید روز پدر بیشتر در مورد آینده با هم به خاطرات از دریافت مواد و کالا.

به عنوان طولانی به عنوان شما خرید نمی او در عین حال یکی دیگر از کراوات در این سال کار ما در اینجا انجام می شود.


Quentyn Kennemerدانشیار ویرایشگر

Illustration for article titled Heres What to Buy Your Dad for Fathers Day

تبلیغات

براون سری 7 ریش تراش برقی | $160 | آمازون

اگر آن را به من, تراش حتی نمی نیاز به وجود داشته باشد. ریش است به جشن فقط به عنوان احترام به پدر خود است. اما ما در دنیای واقعی که در آن 90 درصد از مردم شارب نفرت فاشیست که می خواهند همه این قرنطینه ریش به راست رفتن در سطل زباله. اگر پدر شما بیدار از هفته-خواب طولانی در غار مرد خود را به عقب بر گردیم به آن غمگین جهان او را یک ریش تراش برقی.

من کاملا پایین برای آنهایی که ارزان در خرج کردن اما اگر شما واقعا دوست دارم پدر خود را, شما می خواهید او را به یک براون سری 7. آن را می خواند تراکم ریش خود را برای تعیین مقدار بهینه از قدرت تمیز و راحت ریش تراشی. این همه دیگر زنگ ها و سوت ما هم مثل 360 درجه انعطاف پذیری سر که نمی تواند شانه خالی کردن در برابر قوی jawline به علاوه ریش فایل پیوست برای کمک به او پاک کردن سادگی.


Illustration for article titled Heres What to Buy Your Dad for Fathers Day

تصویر: کاشی

تبلیغات

کاشی همسر 4-بسته | $69 | آمازون

خود, پیر مرد, خوب, پیر و یک شکار روبنده برای کلید های از دست رفته تبدیل شده است برجسته از خود را هیجان انگیز جدید معمول صبح. اجازه ندهید که او را به شما بگویم که او در واقع از آن لذت می برد. منظور او 4-بسته کاشی Mate برچسب ها که اجازه می دهد تا شما را برای ردیابی محل از هر چیزی خود را با گوشی های هوشمند. ضمیمه آنها را به کلید چوب یکی پشت پشته از منقضی شدن کارت های اعتباری در کیف پول خود را و استفاده از آن را برای هر چیز دیگری که نیست دم سرد او همیشه به نظر می رسد که دقیق مختصات GPS ،

تبلیغات

اردن مک ماهون, ویرایشگر

تبلیغات

Kindle Paperwhite | $130 | آمازون

شاید پدر خود را بازنشسته شد و در نهایت کار خود را از طریق big ol’ پشته از کتاب ها و یا شاید او فقط دوست دارد به تلنگر از طریق صفحات از یک جهان به طور کامل حذف شود از هر آنچه که تاکید او در حال حاضر. در هر صورت او قدردانی می خواهید که قادر به حمل کتاب به عنوان بسیاری به عنوان او می خواهم و نه نیاز به خواندن نور فقط به نوبه خود چند صفحه در شب.

تبلیغات

Illustration for article titled Heres What to Buy Your Dad for Fathers Day

گرافیک: اردن مک ماهون

JanSport Fifth Ave بسته فانی | $23 | آمازون

در حالی که آن را به ویژه مناسب برای پدران که هنوز چند سال از کشمکش tots پشت هم در فروشگاه مواد غذایی و در پارک , JanSport Fifth Ave فانی بسته می تواند کمک به هر پدر و خارج. این مقدار زیادی از فضا برای نگه داشتن تمام ملزومات برای یک روز با بچه ها مثل دستمال مرطوب و یک زن و شوهر تنقلات و یا یک زن و شوهر از ابزار او را دوست دارد به نگه داشتن دستی. می آید در رنگ به اندازه کافی به کاهش هر گونه نگرانی که آن را نمی خواهد در نظر گرفتن هر یک از راستى شیک متناسب با هم.

تبلیغات

ایگنکیا Fulcher, تجارت, ویرایشگر

Illustration for article titled Heres What to Buy Your Dad for Fathers Day

گرافیک: لوی

تبلیغات

Levi’s 501 جین | $70 | لوی

بنابراین من می دانم پوشاک است که گوشی خیلی خسته کننده به عنوان روز پدر در حال حاضر, اما مانند برخی از پدران فقط مد به جلو و به خوبی و دختران ما باید به آنها کمک کند افزایش به بیشترین پتانسیل. و حتی اگر سبک خود را بهبود نمی, آنها در نهایت ترک که یک جفت از آخر هفته جین با دائم فاصله از کیف پول خود را در گنجه. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم. من میآید یک جفت لوی یک زن و شوهر از تابستان پیش, و او آنها را دوست داشت. این یک هدف شخصی من به rehaul کمد لباس خود را—او هنوز هم می پوشد جامه فلانل یا پشمی پیراهن او از زمانی که من متولد سال 27 سال پیش.

به هر حال لوی بی انتها نام تجاری و مشروع هرگز از سبک. پس پیش بروید و به کمک پدر خود را نگاه بسیار بهتر در عکس های خانوادگی. او آن را سزاوار. و در حالی که شما در آن هستید پیش بروید و او را مطابق با کت جین. آن را به او احساس سرد.

تبلیغات

Illustration for article titled Heres What to Buy Your Dad for Fathers Day

گرافیک: ایگنکیا Fulcher

باغبانی مجموعه ابزار | $28 | آمازون

پدر من یک نما سبز که من به ارث می برند. زمانی که من بچه بودم ما استفاده می شود برای رفتن به حیاط خانه ما و او را گیاه کلم خیار و کدو و دیگر میوه ها و سبزیجات. پس از بازنشستگی او را نقل مکان کرد به شارلوت, NC که بدان معنی است که او خیلی بیشتر فضای سبز از ما در لانگ آیلند. در واقع همانطور که من این نوع فرستاد تصاویر داربست او ساختمان در خانواده ما چت گروهی. بنابراین من فکر کردم چرا که نه او را مناسب باغبانی ابزار تنظیم کنیم ؟

تبلیغات

این گزینه خاص دارای 12 ابزار از جمله دستکش و پیشبند و باغبانی پد و همچنین sheers یک چنگک جمع کردن و هر چیز دیگری شما می خواهم نیاز به درو کردن آنچه شما ایجاد. در واقع, اگر پدر شما یکی از کسانی که عشق, هوای آزاد, پروژه های, این می تواند یک هدیه کوچک برای او. همانطور که برای من ؟ من ممکن است هرگز به ارث می برند که انگشت شست سبز اما من پیدا کردن شادی در نوجوانی پدر خود را استفاده کنید.


گیب کریمحتوا و استراتژی مدیریت

Illustration for article titled Heres What to Buy Your Dad for Fathers Day

تصویر: ویلیام موری گلف

تبلیغات

ویلیام موری پوشاک گلف | آمازون

اگر چه من را دیده اند و نه پدر من از ماه فوریه به دلیل جاری COVID-19 همه گیر همراه با این واقعیت که او یک کارگر ضروری و من زنده در شهر نیویورک اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد او این است که او دوست دارد گلف. در واقع بسیاری از پدران در زندگی من هستند و طرفداران این ورزش حتی اگر من شخصا می تواند لیست حداقل یک دوجین از فعالیت های است که می تواند بیشتر سرگرم کننده با استفاده از یک باشگاه و یک توپ از گلف. اما از آنجایی که این روز پدر و گیب روز من طرح در sprucing تا پدرم با لباس های جدید از ویلیام موری گلف مجموعه.

بله که بیل موری. ممکنه من پدر را دوست دارد Caddyshack آنقدر او طول می کشد او را راهنمایی مد از کارل Spackler. و چه کسی می تواند او را سرزنش? من می unironically پوشیدن این Piano Man دکمه پایین خودم. برای یک نگاه جسورانه سعی کنید مخلوق کمو شلوار در اندازه. هر الگو را تحت تاثیر قرار است توسط موری و برادران خود را. این Clubber خط پولو مثلا می پردازد ادای احترام به معروف “سیندرلا پسر” از Caddyshack با خود تکرار تصویر از “گاه به گاه برش پایین دانشگاه علوم پزشکی مشهد.” همانطور که همه ما می دانیم شما نمی توانید طلسم شیک بدون بیل موری.

تبلیغات

Illustration for article titled Heres What to Buy Your Dad for Fathers Day

گرافیک: گیب کری

خودرو کیت | $27 | آمازون

یک چیزی که من و پدرم با هم مشترک است و مشترک وسواس با نگه داشتن وسایل نقلیه ما پاک است. در حالی که او بیشتر از یک سوبارو جای دور افتاده و من بیشتر از یک Miata (حداقل ما در توافق در مهندسی) ما هر دو نوع فرد به نگه داشتن انواع ابزار تمیز کردن در گاراژ. این ماشین برتر مراقبت از کیت زره همه را دوباره پر کردن عرضه خود را در حالی که پوشش هر پایگاه که ممکن است در غیر این صورت مانده است. از تایر درخشش خوشبو کننده هوا, آن را عملی هدیه ای است که—بسته به پدر در سوال—شما نشان می دهد به عنوان بسیاری از گه در مورد immaculacy از ماشین خود را به عنوان او می کند.

تبلیغات

در بسته گنجانده شده است شما در پیدا کردن زره همه درخشش فوق العاده شستشو & موم, شیشه پاک کن, اصلی, محافظ, منظوره, شدید™ چرخ و تایر, تمیز کننده, شدید™ تایر درخشش, on-the-go خوشبو کننده هوا خودرو پمپ اسپریو بسیار خوب شستشو پد. حتی صفحه توضیحات اصرار زره تمام مراقبت از خودرو کیت “هدیه ای مناسب برای هر ماشین مراقبت از علاقه مندان است.” اما من می خواهم استدلال می کنند بسیاری از این چیز غیر عادی-علاقه مندان به خودرو باید خود را بیش از حد. به عنوان من یاد گرفتم از پدرم هیچ غرور در غفلت از اموال خود را. اگر شما پدر صاحب ماشین مثل مال من در اینجا یک بودجه جایگزین برای خرید 60 دلار+ Haiwaiian پیراهن گلف و چوگان.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de