بی خانمان خارج از سابق مینیاپولیس هتل پس از مصرف بیش از حد مواد مخدر

Category: کیمیا | No comments

بیش از 200 نفر بی خانمان شدند و دستور به تخلیه سابق هتل شرایتون در جنوب مینیاپولیس که تبدیل شده بود به یک سرپناه موقت پس از یک گزارش که ساکن دچار مصرف بیش از حد مواد مخدر.

ساکنان سابق وسبک مینیاپولیس, Midtown, هتل, جمع فقط در شمال دریاچه و خیابان و شیکاگو خیابان از خواب بیدار شد صبح روز سه شنبه گزارش که هتل های هشدار آتش کشیده بود پس از 6 صبح پس از مصرف بیش از حد. صاحب هتل, Jay Patel, دستور اخراج از تمام مهمانان, با توجه به داوطلبان در سایت.

ناگهانی تخلیه علائم دومین بار در هفته های اخیر که تعداد زیادی از افراد بی خانمان شده اند مجبور به ترک موقت سایت و می تواند مانع تلاش های یک تیم از داوطلبان به آنها را پیدا کنید بیشتر مسکن دائمی. Coronavirus همه گیر آورده افزایش سطح اضطرار در اطراف این تلاش است. بی خانمان کمک رسانی کارگران که از ترس مردم که پاک بارها و بارها از پناهگاه ها و سایت های دیگر را پراکنده خواهد کرد و تبدیل به سخت تر برای رسیدن به با کمک.

“این است که مردم نمی خواهند به کمک این درست است که در حال حاضر وجود دارد هیچ جسمی تخت” گفت: شیلا دلانی که عمل به عنوان یک رابط بین داوطلبان صاحب ساختمان و دیگر همکاران. “وجود” طرح ب ” به جز برای عقب است.”

پس از مه 29 به عجله-مرتب پناهگاه شده بود یک منبع ثبات و حتی امید در میان هرج و مرج و تخریب که به دنبال جورج فلوید مرگ در روز یادبود در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

چندین داوطلب شدند و در حال حاضر به دنبال برای اتاق های هتل ها در ماه های اخیر به خانه افراد بی خانمان ماندن در encampments در طول coronavirus بیماری همه گیر. با شورش و تظاهرات و در پی فلوید مرگ این داوطلبان با نزدیک شدن به صاحب سابق وسبک عملکرد هتل با 136 اتاق و مرتب به خانه بی خانمان ساکنان.

آنها شروع چوپانی مردم خوابیدن در چادر توسط Midtown Greenway به هتل. بسیاری از کسانی که وارد مهاجرت کرده بودند از زیادی بی خانمان اردوگاه در نزدیکی نور-راه آهن خط همراه Hiawatha Ave. که به زور پاک توسط شورای شهر دو هفته پیش.

با آخر هفته گذشته تمام اتاق ها در چهار طبقه هتل پر شد و در عین حال مردم را نگه داشته و پس از رسیدن. مناطق دیگر هتل شامل لابی تبدیل شد به خواب فضاهای جای تازه واردان. همانطور که از سهشنبه هتل-تبدیل-پناهگاه تا به حال یک لیست انتظار بیش از 400 نفر است.

در روزهای اخیر اما پاتل و یک تیم از داوطلبان در حال رشد به طور فزاینده ای تاکید کرد و خسته انطباق مهمانان بسیاری از کسانی که در مورد برخورد با بیماری های روانی و استفاده از مواد مخدر مشکلات Delaney گفت. وجود دارد حدود 35 تا 40 داوطلبان نیروی انسانی هتل در یک زمان اما بسیاری از آنها نیز سازماندهی در راه های دیگر زیر فلوید مرگ است.

پس از تخلیه سفارش سهشنبه, افراد بی خانمان می تواند دیده می شود ریختن از لابی هتل با وسایل خود را انباشت اشیاء بدست آمده در چرخ دستی های خرید. یکی عصبانی ساکن شد darting در اطراف پارکینگ جیغ در مردم است.

کت Eng داوطلب و جامعه ارتباط در سایت گفت: داوطلبان باید به چند سازمان های دولتی و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک در پیدا کردن مردم, مسکن, اما کسانی که آواره در حال حاضر هیچ جایی برای رفتن. او با قرار دادن یک تماس به صورت چادر در اوایل روز سه شنبه.

“ما رسیده از طریق هر امکان کانال و هیچ جایگزین وجود دارد,” او گفت:. “ساکنان دچار آسیب های روانی و ترس و ما نیاز به راه حل است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>