صدها نفر از سابق و فعلی کارکنان خارج از نوبت به اعتراض نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio


Former and current staffers for New York City Mayor Bill de Blasio stage protest against his administration on June 8, 2020.

سابق و فعلی کارکنان برای شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio صحنه اعتراض علیه دولت او در تاریخ 8 ژوئن سال 2020 است.
عکس: Panther (ریشه)

Ify آیک درد است. به طوری که او قادر به نگه داشتن او خونسردی به اندازه کافی به چوب به گفتار نوشته شده است که او آماده برای اعتراض دوشنبه با هدف او رئیس سابق نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, برای آنچه که او می گوید که شکست خود را به حفاظت از سیاه و قهوه ای ساکنان او سوگند یاد او خواهد سپر از نژادپرستانه پلیس.

تبلیغات

او با تشکر از همه کارکنان از رنگ که نشان داد تا در این تظاهرات در شهر هال به خصوص کسانی که هنوز هم در حقوق و دستمزد است که شغل خود را به خطر می اندازند. آیک سابق مدیر اجرایی نیویورک مردان جوان ابتکار است که کار در پشت صحنه سازماندهی اعتراض و حمایت از کارکنان به صحبت کردن در مورد شهردار گفت که ریشه که او قادر به محافظت از سیاه و قهوه ای بدن.

“ما می دانیم که سیاه و سفید زندگی می کند ماده” آیک گفت. “سیاه و سفید زندگی اهمیت به صاحبان برده. سوال این است: “آیا انسانیت ما مهم است؟'”

تبلیغات

تنبل گوش خواهد شنیده ام آیک کلمات حجم و شور و شوق که با او صحبت کرد که خشم. در واقع او عصبانی بود و در د Blasio بیش از منع رفت و آمد اعمال شده در هفته گذشته در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس که او می گوید نباید به تصویب رسید. او عصبانی است که او در نظر دادن به یک نیروی پلیس که هرگز مانند او مهم نیست که چگونه بسیاری از امتیازات او به گسترش آنها. اما آیک بدن او چشم حرکات او را تکان داد فقط کمی. او نمایش بسیار خشم. آیک نا امید شده بود.

او مانند یک زن با یک قلب شکسته.

رویداد امروز از لحاظ فنی یک اعتراض. اما آن را احساس بیشتر شبیه به یک پی. در بیش از یک دوجین گفتگو با زمان سابق و کارکنان خلق و خوی برای de Blasio بسیار پایین آن روشن است آنها داده اند تا بر او. هیچ resuscitating زندگی دوباره به این دولت تا آنجا که به آنها مربوط می شود. هیچ یک از سخنرانان واقعا صحبت در یک تن است که نشان می دهد de Blasio را ناگهان تبدیل به شهردار که او در مبارزات انتخاباتی که لمس نیویورکی قلب با مبارزات انتخاباتی آگهی خود را در مورد پسر گفت: من پدر “تنها کسی است که به پایان خواهد رسید توقف-و-frisk عصر.”

یک قاضی فدرال حکم داد در سال 2013 که این عمل بر خلاف قانون اساسی بود و مایکل بلومبرگ دولت که قبل de Blasio به طور قابل توجهی کوچک شده آن پایین است. تحت de Blasio متوقف می شود در حال کسری از آنچه که آنها استفاده می شود اما سیاه و سفید و قهوه ای مردم هنوز هم اکثریت را از توقفدر یک نقطه از مشاجره برای بسیاری از کارکنان که نشان داد تا اعتراض به شهردار در صبح روز دوشنبه.

ارمیا یک زمان کارمند که نمی خواهم به گذشته خود و یا نام گروه ابراز نا امیدی شهردار بیش از خشونت پلیس علیه معترضان طی 12 روز از تظاهرات.

تبلیغات

“شهر ما عزادار است,” او گفت:. “شهر ما عصبانی است. شهر ما نیازمند عدالت است. شهر ما نیازمند پاسخگویی است. و پس از انجام میدهیم. شهرستان ما این است که بانک مرکزی با چرخه خشونت پلیس و دولت سهل انگاری. شهرستان ما این است که بانک مرکزی با اعضای جامعه ما مظلوم شدن با توجه به رنگ پوست خود را. شهر ما خسته است از محله های ما و برنامه های ضروری بودن defunded. شهر ما خسته از دیدن این بودجه را به کسانی که فاقد تعهد خود را به خدمت و محافظت می کند.”

مردم شروع به جمع آوری حدود 9:30 صبح و گروهی از معترضان به آرامی رشد کرد و به حدود 200 تا 300 نفر است. بسیاری از افرادی که به نظر می رسد شدند نامه ارائه شده به Root نوشته شده توسط ائتلافی از سابق و کنونی زن از کارکنان رنگ که ابراز ناامیدی با د Blasio بیش از او دست زدن به پلیس و COVID-19 و همچنین به عنوان خود به خود درمان در دولت او.

تبلیغات

بعد از همه صحبت کرد و آنها راه می رفت به یک پلیس پلازا ستاد NYPD و بر روی پل بروکلین که در آن آنها راه می رفت به Cadman پلازا در بروکلین. اما آیک که صحبت می کرد خیلی عاشقانه زودتر انجام آن را ندارد. او در زمان یک صندلی در ابتدای پل و شروع به شکستن. او نمی گویند بسیار اما که او صدمه زدن بیش از همه چیز که اتفاق می افتد با شهر با شهردار با همه چیز.

یکی دیگر از سابق کارمند ناتالی Leary که مشغول به کار در بخش پروژه های خاص و رویدادهای اجتماعی آمد به کنسول خود را با برخی دیگر از سابق کارکنان. Leary به من گفت که خیلی از نا امیدی من دیدم و شنیدم در این سخنرانی بود سوخت صدمه دیده بیش از وعده های شکسته توسط de Blasio.

تبلیغات

“همه ما به اینجا آمدند انرژی انرژی خود را از مبارزات انتخاباتی خود را با باور به آنچه که او گفت:” Leary به من گفت. “به عنوان سیاه و سفید و قهوه ای و افرادی که مشغول به کار خسته کننده ساعت های روز و شب و تعطیلات آخر هفته و به حمایت از او و چشم انداز خود را به دلیل آنچه که ما بر این باور کمک خواهد کرد این شهر او اجازه دهید ما به پایین. او اجازه دهید کارکنان خود را پایین او اجازه دهید سابق خود کارکنان پایین. او اجازه دهید مردم از رنگ در سراسر شهر و دردناک است.”

در حالی که سابق خود و فعلی کارکنان معترض بودند شهردار ارائه شد روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در بروکلین نیروی دریایی حیاط. زمانی که اخبار محلی خروجی خواسته او در واکنش به این اعتراضاتگفت:, “من احترام است که آنها نگرانی های قلبی, اما ما در حال تغییر شهر در همه زمان ها. هر کسی که به تماشای کار ما تا کنون انجام داده ایم باید بدانید که در آن ما در حال رفتن است که [نسبت] بیشتر به سرعت تغییر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر