سان فرانسیسکو: آی بی ام روز دوشنبه گفت آن است که دیگر فروش هدف کلی نرم افزار تشخیص چهره و مخالف است به استفاده از چنین فن آوری برای دهها و یا توده نظارت است.

این موضع در برابر تشخیص چهره سیستم است که به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هدف قرار دادن اقلیت و یا نقض حقوق بشر گنجانده شد در نامه ای آی بی ام مدیر اجرایی ارسال شده به اعضای کنگره آمریکا.

“آی بی ام و دیگر ارائه می دهد هدف کلی IBM تشخیص صورت و یا تجزیه و تحلیل نرم افزار” نوشت: Arvind کریشنا.

“آی بی ام قویا مخالف و نه چشم پوشی از استفاده از هر تکنولوژی از جمله تشخیص چهره تکنولوژی ارائه شده توسط فروشندگان دیگر برای توده نظارت پروفایل نژادی و نقض حقوق اساسی بشر و آزادی.”

یک قرن تکنولوژی شرکت, نام مسئول استانداردهای ملی در مورد چگونگی تشخیص چهره سیستم استفاده می شود باید توسط سازمان های پلیس.

“فن آوری می تواند به افزایش شفافیت و کمک به پلیس حفاظت از جوامع اما نباید ترویج تبعیض و یا نژادی و بی عدالتی” کریشنا گفت.

“فروشندگان و کاربران (هوش مصنوعی) سیستم دارای یک مسئولیت مشترک برای اطمینان حاصل شود که آل است آزمایش تعصب خصوصیات استفاده می شود که در اجرای قانون” او ادعا.

تکنولوژی مانند دوربین های بدن و تجزیه و تحلیل داده های ابزار باید مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن افسران پلیس پاسخگو و همچنین برای ایمنی عمومی با توجه به کریشنا.

IBM ارائه شده برای کار با کنگره به دنبال “عدالت و نژادی سهام” متمرکز در ابتدا در دولت اصلاحات و همچنین به عنوان مسئول استفاده از تکنولوژی و گسترش مهارت های خود را.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ارشد قانونی وکیل Neema سینگ Guliani استدلال کرد که در صورت به رسمیت شناختن نباید یکپارچه به دوربین بدن فرسوده توسط افسران پلیس.

“دوربین های بدن در نظر گرفته شده به ابزار برای پاسخگویی نه پلیس نظارت” Guliani گفت: در بیانیه منتشر شده در خصوص به پلیس اقدامات اصلاحات پیشنهاد شده در کنگره است.

“ما نیاز به سرمایه گذاری در فن آوری است که می تواند کمک به از بین بردن شکاف دیجیتالی و نه فن آوری است که ایجاد یک نظارت زیرساخت است که پلیس تشدید نقض حقوق بشر و نژادپرستی ساختاری.”

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de