کلوین توپ تا به حال کار به عنوان آشپز در هنگام ایالت مینه سوتا دستور رستوران بسته برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19.

که در ماه مارس است.

پس از آن توپ شده است قادر به پیدا کردن شغل دیگری ندارد و واجد شرایط برای بیکاری زیرا او در آزمایشی اشتغال دوره در رستوران. 28 سال-پیر مرد مینیاپولیس نمی توانید پرداخت خود را اجاره و در تلاش برای دیدار با بسیاری از دیگر هزینه های زندگی.

یکی از دلایلی که او هنوز یک سقف بالای سر خود را توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz اجرایی به منظور اعلام زمان صلح و اضطراری که منع اخراج.

اما زمانی که به پایان می رسد — که می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه و حمایت های ساخته شده را به یک فدرال COVID-19 پاسخ قانون منقضی در ماه جولای توپ و هزاران نفر از Minnesotans مانند او می تواند در خدمت, در نتیجه یک انفجار از تاخیر در اخراج و سلب حق مالکیت مصرف کننده طرفداران می گویند.

اضافه شده به آن اشکال دیگر از مجموعه بدهی تاخیر به حالت تعلیق جلسات دادگاه و شنود گذاشته دوباره شروع خواهد شد. به عنوان مردم حداکثر از کارت های اعتباری برای پرداخت صورتحساب به دلیل بدهی بیشتر می تواند شمع تا.

مینه سوتا به طور متوسط از 13000 تا 15000 اخراج براده یک سال گفت: Eric Hauge, که کمک می کند تا اجرا Homeline غیر انتفاعی حقوقی hotline که توصیه مینه سوتا مستاجرها. “می تواند وجود داشته باشد که بسیاری از ظ در چند هفته اول پس از فرمان اضطراری آسانسور.”

Hauge گفت تماس گیرنده به طور معمول بپرسید که چگونه به صاحبخانه به تعمیرات. پس از همه گیر و همراه با خاموش شدن ناگهانی سوار اقتصاد دولتی به یک مارپیچ رو به پایین مستاجرها را منتقل سوالات خود را. در حال حاضر آنها می خواهند به دانستن در مورد “کمک های مالی تهدید از lockouts و اجاره غیر تمدید,” او گفت:.

در ماه مه پرداخت صورتحساب شرکت Doxo با انتشار گزارشی در مورد تاثیر COVID-19. این شرکت — که تعداد شرکت آمازون جف بزوس به عنوان شرکای پیدا کردم که تقریبا هفت در 10 خانوار لازم نیست به اندازه کافی پس انداز به چهار ماه و یک در سه تنها می تواند یکی از آخرین ماه بدون در حال اجرا از پول نقد. یکی در سه خانواده بودند یا در حال حاضر پرداخت قبوض دیر یا می باید در ماه آینده.

Hauge گفت Homeline شنیده است از افرادی که از پرداخت اجاره خود را اما نمی پرداخت صورتحساب. او همچنین شنیده از مردم پرداخت اجاره با کارت های اعتباری.

در مینیاپولیس توپ شنود گذاشته است و از گزینه های.

او واجد شرایط برای یک محرک پرداخت تحت فدرال همه گیر پاسخ قانون اما کودک اجرای حمایت مقامات کشف و ضبط چک کنید چون کانن, که گفت که او پرداخت می شود پشتیبانی از زمانی که او تا به حال یک کار بدهکار پول است.

توپ گفت که او در 90 روز دوره وابسته به التزام زمانی که او از دست داده و کار خود را به عنوان یک آشپز در یک رستوران هندی. او گفت: مقامات وزارت امور خارجه گفت: او خود را وابسته به التزام وضعیت رد صلاحیت او از دریافت بیکاری پرداخت.

“من به دنبال شغل آنلاین گفت:” توپ که در حال حاضر سه ماه پشت سر خود را اجاره. “من تا به حال یک زن و شوهر از مصاحبه اما هیچ تماس مجدد. من شده است با استفاده از انبار مشاغل, پخت و پز, شغل, شغل خدمات به مشتریان. من نمی باید یک طرح برای پرداخت صورتحساب من چون من نمی تواند کار کند و من نمی توانم کمک کند.”

در حال حاضر او نگرانی آسیب های انجام شده توسط شورش پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس را بیشتر مانع از جستجوی خود را.

جری Essary, 52, یک جنایت کار محکوم و خود توصیف “پسر بد رفته خوب است.” او ترک موقت کار ساخت و ساز در ماه ژانویه در ویسکانسین و رفت تمام وقت به ساوک مرکز زیرا او تمام وقت پدر و مادر تنها به نه سال و پسر, Colton. سپس همه گیر آمار و بازار کار خشک شده بود.

سابق ساخت و ساز رئیس که برنامه ریزی برای استخدام او از پول زد و “ترس از COVID-19,” Essary گفت. “همه با من صحبت شد یا تخمگذار کردن مردم و یا استخدام نیست.”

متوجه شد که در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد که بی درنگ با تجربه شیوع کروناویروس پس از خود را استخدام. از آن پس همه او را در بر داشت یک یک هفته ای کار تخلیه کامیون ها.

چرا که او ترک او کار ساخت و ساز به دلایل شخصی Essary گفت: دولت به او گفت که او نمی واجد شرایط برای بیکاری. خود محرک چک رفت و برای بازگشت حمایت از کودک برای کودک دیگری.

از ماه مارس Essary گفت: او به پرداخت اجاره بها در خانه جایی که او زندگی می کردند به مدت پنج سال و نیم. اجاره ماهانه $750. او و پسرش در حال تلاش برای زندگی در $625 یک ماه در پرداخت های رفاهی.

“من نمی دانم چگونه از آن متفاوت خواهد بود بدون این بیماری همه گیر” او گفت:. “من در حال حاضر ، اما هنگامی که این بیماری همه گیر ضربه من پیچ.”

مینه سوتا Atty. ژنرال کیت الیسون گفت: صاحبخانه شده اند تا حد زیادی سازگار با عدم اخراج سفارش شده است که وجود دارد تعداد نسبتا کمی از ابزار زدهاند و در طول بیماری همه گیر. اما الیسون مانند بسیاری از ترس انفجار از مردم آواره از مسکن خراب اعتباری و طبق دستور دادگاه قضاوت در این بیماری همه گیر را از خواب بیدار.

دولت باید مقررات برای کمک به COVID محور اجاره مشکلات ورشکستگی و نمرات اعتباری, او گفت:.

مصرف کننده حمایت جامعه در حال آماده سازی خود برای نبرد عمده بیش از صورتحسابها. کمک های حقوقی از مینه سوتا به تازگی انجام یک وبینار برای وکلا در مورد حقوق مستاجرها’.

حدود 150 وکلا شرکت در وبینار گفت: Jennifer سینگلتون مدیر برنامه برای خدمات حقوقی. “معمولا کسانی که در قرعه کشی 30 تا 40 وکلا.”

خریداران خانه که از دست پرداخت وام مسکن به دلیل همه گیر قرار است قادر به درخواست وام پسوند به تخلفات در صورتی که فدرال حمایت وام مانند Fannie Mae nd فردی مک. مردم با وام های معمولی را دریافت نمی, است که محافظت در, اگر چه در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. Walz درخواست دارندگان وام مسکن به تاخیر در فروش اموال به رهن در طول اضطراری است.

آمار جمع آوری شده توسط انجمن حمایت از مینه سوتا مالکیت خانه مرکز نشان می دهد که تعداد قبل از براده سلب حق اقامه دعوی در واقع کاهش در سه ماهه اول سال 2020 به 4,200 از 4,800 در سه ماهه آخر سال 2019. مقامات مرکز هشدار می دهند که تاثیر این بیماری همه گیر در پرداخت وام مسکن بعید است که به نشان می دهد تا در این تابستان و یا از پاییز به دلیل سلب حق مالکیت به طور کلی تاخیر پرداخت های از دست رفته توسط چندین ماه به علاوه سه ماهه اول تنها کسری از زمان تحت stay-at-home سفارشات.

مرکز “دنده” برای یک انفجار گفت: مدیر جولی Gugin.

این مرکز نهایی توضیح به کسانی که در عقب افتادگی در وام های مسکن خواهد شد به احتمال زیاد همان است که deliquent مستاجرها و دیگران پشت در صورتحساب را دریافت کنید:

در برخی از نقطه, بسیاری از افراد و شرکت هایی که قرض دادن پول اجاره ملک و یا اعتباری را ارائه می دهند باید یک حق قانونی برای دریافت پرداخت می شود.

“بخشی از ما مشاوره فرایند است که به شکل از آنچه مصرف کنندگان می خواهند” Gugin گفت. “اگر شما می خواهید به ماندن در خانه خود درآمد خود را به حمایت از وام مسکن پرداخت. اگر شما مجبور به ترک شما سعی به مذاکره یک فرود نرم. پرداخت پایین تر ممکن است قابل دوام. افزایش درآمد ممکن است قابل دوام. اما می تواند برخی از مردم از دست دادن خانه ؟ بله.”

بدهی مجموعه موارد در مینه سوتا هنوز تبدیل به یک منبع از مشاجره گفت: کمک های حقوقی را سینگلتون. در واقع Walz صادر خاص اجرایی به منظور منع طلبکاران از آراستن همه گیر پاسخ stiumlus چک به این دلیل که پول قرار بود برای حمایت آینده نه گذشته بدهی.

اما این کشور دو برابر شدن بدهی مجموعه موارد مستند به تازگی توسط تراست خیریه پیو نشان می دهد سیل حمایت کردن براده به دلیل بیماری همه گیر. عدم جمع آوری بدهی شکایت به کمک حقوقی گفت: سینگلتون است به احتمال زیاد یک تابع از سیستم قضایی تصمیم به تاخیر در جلسه دادگاه و نه کاهش آن موارد است.

ران الوود یک نظارت وکیل در مینه سوتا کمک حقوقی فکر می کند بدهی موارد را به دادگاه توسط وکلای برابر طلبکاران ندارد و یا unrepresented وام گیرندگان “یک هیولا است که نیاز به رام شود.” آن را به احتمال زیاد به بدتر.

“همه گیر گفت:” الوود “است تشدید آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله