والتر Cortina کار کرده است از او چهارده سال انجام نانامی به بازی در مک دونالد و محلی کارواش. اما زمانی که 17 ساله دانش آموز از مینیاپولیس گذاشته شد در ماه مارس در میان coronavirus همه گیر او متوجه او نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری زیرا او هنوز در دبیرستان بود.

“است که بسیار ترسناک برای من بود و چه من می خواهم به انجام به پول?’ “گفت: Cortina که نیز محروم از دریافت همه گیر بیکاری کمک های فدرال ابتکار به طور خاص برای کسانی که واجد شرایط نیستند به صورت سنتی بیکاری است.

Cortina یکی از پنج ایالت مینه سوتا دانش آموزانی که شهادت قبل از قانونگذاری ایالتی به تازگی به فشار برای یک قانون است که به طور موقت گسترش مزایای بیکاری به دانش آموزان که کار کرده اند. هر چند آنها امیدوار هستند در جلسه ویژه آغاز می شود که در این هفته به آنها داده شده است هیچ برگردانند.

در ضمن همه گیر اقتصاد در ادامه به عوارض آن بر Cortina و احتمالا هزاران نفر از دیگر کارگران جوان که بستگی به دستمزد خود را برای کمک به خانواده های خود صرفه جویی برای کالج و یا به سادگی برای زنده ماندن.

Cortina در تاریخ و در سنت پل دبیرستان برای ضبط هنرهای پشتیبانی از عمه اش و مادرش که تبعید شد به مکزیک به همراه پدر خود. هر دو عمه و مادر خود را مبارزه با سرطان پستان و Cortina در حال حاضر ماندن با عمه اش بی خانمانی را تجربه کرده است.

موقعیت خود را ممکن است به عنوان مبرم به برخی از دیگران است. پس از شش هفته از شکار کار Cortina اخیرا امن پرداخت کارآموزی در مینیاپولیس پایه و اساس است.

“بدون که من نمی دانم که چگونه من می تواند از طریق در حال حاضر” Cortina گفت.

او نگرانی برای دانش آموزان دیگر که ممکن است قادر به پرداخت اجاره ماندن در مدرسه و یا حتی خرید مواد غذایی بدون شغل در طول بیماری همه گیر.

یک سال 1939 مینه سوتا دولت قانون میله دانش آموزان دبیرستانی از دریافت بیمه بیکاری. دولت ممنوعیت یکی از دقیقترین در کشور گفت: d. C. بیمه بیکاری متخصص اندرو Stettner. بیکاری دستورالعمل در غرب میانه ایالات مانند آیووا, ایندیانا و اوهایو درمان دانش آموزان دبیرستانی مانند سایر کارگران اجازه دادن به آنها برای دسترسی به مزایای. میشیگان نمی کند به طور معمول ارائه آموزان بالا با مزایای بیکاری, اما آنها اعطا دسترسی به فدرال همه گیر مزایای Stettner گفت.

در میان یک بیماری همه گیر است که دارای عقاید صفوف بیکاران دانش آموزان دبیرستانی در دولت که نیاز به حمایت از خود و یا پرداخت برای کالج درخواست قانونگذاران دولت برای تغییر قانون حداقل برای این مدت از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را COVID-19 اضطراری خواهد شد که بحث در آینده جلسه ویژه.

دولت Rep. حسن شیخ محمود به عنوان نور کار کرده است به گسترش مزایا برای افراد جوان از زمان شروع این بیماری همه گیر زمانی که نمرات از کارگران شاغل در صنایع بیشتر تحت تاثیر کسب و کار خاموش شدن ناگهانی نیز از سمت چپ فدرال بسته محرک. او معتقد است که ارائه مزایای به کار دانش آموزان است که حداقل دولت می تواند انجام دهد در طول این زمان.

“اگر آنها به اندازه کافی به کار گرفته شود سپس آنها به اندازه کافی برای دریافت بیکاری” نور گفت.

وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی پیگیری می کند نه تعداد بیکاران دانش آموزان دبیرستانی. اما یک گروه از دانش آموزان با فشار دادن برای تغییر تخمین می زند که 10,000 مینه سوتا دانش آموزان دبیرستانی شغل از دست داده اند با توجه به همه گیر است و ممکن است در نیاز از مزایای. این ائتلاف Facebook گروهی به نام “همین’TFORGETUSCAMPAIGN’, دارای بیش از 200 عضو دارد.

Cortina و چند دانش آموز دیگر در این ائتلاف شهادت در اوایل این ماه در یک مجازی شنوایی از خانه شغل و توسعه اقتصادی سرمایه گذاری را بدست آورد. این جلسه صرفا اطلاعاتی و دانش آموزان داده شد هیچ وعده داده است که خود باعث خواهد شد تا در DFL-کنترل خانه اجازه دهید به تنهایی خواه-اجرای سنا.

خانه کمیته همچنین شنیده شده از روزولت دبیرستان فارغ التحصیل کول Stevens, که گفت که او موفق به دریافت همه گیر کمک های بیکاری, اما بعدها به خواسته بازگشت آن به دلیل آن پوشش داده شده در یک دوره زمانی که او هنوز در مدرسه است. 18 ساله گفت: او نیاز به بودجه و زمانی که آنها در آمد و به او کمک کرده است تا پدر خود را با لوایح پس از سال 2018 با پول به دست آمده از کار در بلومینگتون کافی شاپ و مستقل دوچرخه و صدا کار می کنند.

“من در حال حاضر در صورتحساب های پس از آن, بنابراین من صرف که پول و سپس از آنها خواسته برای آن را مانند دو روز بعد” استیونس گفت.

یک قاضی به تازگی حکم داد که او می تواند دریافت مزایای پس از فارغ التحصیلی. اما مقامات دولتی هنوز هم درخواست او بازگشت پول که به مقدار بیش از $3,700.

“آنها در حال تلاش برای قرار دادن یک بچه جوان در بدهی به دولت حق کردن خفاش مستقیم از دبیرستان” گفت: استیونس که جذاب در مورد او.

فارغ التحصیلی است که هنوز یک هفته دور برای مینیاپولیس دانشجو لینکلن Bacal. در خانه شنوایی او صحبت کرد و از دانش آموزان که نمی خواهد بود قادر به صبر کنید تا زمانی که فارغ التحصیلی که ممکن است تحت فشار به رها کردن از مدرسه.

“من فقط فکر می کنم آن را بسیار ناعادلانه دولت فدرال ایجاد این صندوق [همه گیر بیکاری کمک] به طور خاص برای افرادی مثل من و سپس مینه سوتا تصمیم می گیرد بدون ما در واقع رفتن به اجازه می دهد این پول را به بازگشت به کشور ما و به جوانان ما که در نهایت کمک به اقتصاد” Bacal در مصاحبه ای گفت:.

حتی به عنوان Walz شل محدودیت در کسب و کار بسته شده در طول همه گیر بسیاری از کارمندان جوان در میان آخرین به rehired. قبل از همه گیر Bacal مشغول به کار در Sebastian جو را شناخته و بستنی فروشی در بالای شهر. هر چند کسب و کار بازگشایی با محدود ساعت و محل استقرار آن را بعید است که آنها بازگشت او به, برنامه, او گفت:.

“حتی اگر من تا به حال می خواستم به کار در این تابستان آنها لازم نیست که من در برنامه بنابراین من احتمالا قادر نخواهد بود به کار وجود دارد تا پاییز آینده اگر نه بعد” Bacal گفت. “به طوری که نوع انداخت من برنامه های خارج از ضربت سخت زدن.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de